برترین اپلیکیشن ها و بازی های روز

برترین اپلیکیشن ها و بازی های روز کافه بازار

اولین روز هفته را با معرفی 10 اپلیکیشن و بازی برتر روز آغاز میکنیم. توسط برنامه های معرفی شده در این فهرست میتوانید ترفندهای جدیدی یاد بگیرید، پرداخت های الکترونیکی خود را انجام دهید، برای کودکان خود قصه بخوانید و با انجام بازی ها ساعت ها سرگرم شوید.

 

آفرینک | تماشای انیمیشن و کارتون

کودکان و نوجوانان میتوانند از طریق "آفرینک" به صورت آنلاین، کارتون، انیمیشن و فیلم تماشا کنند. کیفیت محتوا با توجه به سرعت اینترنت شما تنظیم میشود و والدین نیز میتوانید از قابلیت "کنترل والدین" استفاده کنند و محتواهای ویدیویی موردنظر خود را در دسترس فرزاندشان قرار دهند.

 

دانلود از کافه بازار

 

 

ترفنده (مهارت های کاربردی)

ترفندهای این اپلیکیشن شما را به یک فرد همه فن حریف تبدیل میکنند. 1000 نوع کار خلاقانه توسط این برنامه در اختیارتان قرار گرفته و به فیلم های تردستی و شعبده بازی نیز دسترسی دارید.

 

دانلود از کافه بازار

 

 

قصه های های کودکانه(جالب)

این برنامه شامل بیش از 50 داستان سرگرم کننده برای کودکان است و امکاناتی نظیر ازسرگیری مطالعه، تغییر فونت، جستجو و ... نیز در آن وجود دارد.

 

دانلود از کافه بازار

 

 

ماپرا

توسط این برنامه میتوانید انواع پرداخت های الکترونیکی را انجام دهید. اپلیکیشن شما را از تمامی تراکنش ها مطلع میکند و میتوانید رسیدها را نیز با سایرین به اشتراک بگذارید.

 

دانلود از کافه بازار

 

 

هوش هیجانی

با استفاده از این اپلیکیشن میتوانید هوش هیجانی یا همان EQ خود را مورد سنجش قرار دهید. انواع تست ها از توانایی حل مسئاله و سطح خوشحالی تا شادی گرفته تا خوش بینی و استرس و ... در این اپلیکیشن موجود است.

 

دانلود از کافه بازار

 

 

بازی دختر هندی ارایشی

یک بازی سرگرم کننده و دخترانه!

در این بازی باید دختر زیبای هندی را آرایش کنید و مهارت های خود را به نمایش گذارید.

 

دانلود از کافه بازار

 

 

پازل موگی

موگی یعنی کاراکتر اصلی بازی عاشق هندوانه است و باید به او کمک کنید تا مسیر رسیدن به هندوانه ها را پیدا کند.

 

دانلود از کافه بازار

 

 

چی چی

در این بازی باید تصویر پنهان شده پشت بلوک ها را حدس بزنید. میتوانید از کمک های بازی نیز استفاده کنید. با چرخاندن گردونه شانس بازی نیز سکه رایگان دریافت میکنید.

 

دانلود از کافه بازار

 

 

ماموریت کماندو

کماندو که کاراکتر اصلی این بازی، وظیفه دارد تا با استفاده از اسلحه های مختلف دشمنان را از بین ببرد و مناطق اشغال شده را آزاد کند.

 

دانلود از کافه بازار

 

 

قورباغه باهوش

این بازی شامل 30 مرحله جذاب و سرگرم کننده است و باید از هوش خود کمک گرفته و مراحل بازی را پشت سر بگذارید.

 

دانلود از کافه بازار

 

 

اینها را هم بخوانید