برگزاری نخستین همایش تجربه کاربری در تهران

برگزاری نخستین همایش تجربه کاربری در تهران

تجربه کاربری، همان احساس برخورد شما برای اولین‌بار با یک محصول، خدمت یا سرویس تازه است. اولین ورود به یک رستوران جدید، اولین همکاری با یک شرکت تجاری و یا  تجربه‌ی اولین استفاده از یک محصول که تا پیش از آن امتحانش نکرده‌اید.

تجربه کاربری به زبان ساده یعنی همان احساس و تجربه‌ای که در برخورد با هر چیزی در شما ایجاد می‌شود. خوب یا بد، شیرین یا تلخ، سخت یا آسان، خوشمزه، خاطره انگیز یا نفرت آور، هر چه هست، تجربه کاربری شما در آن مورد است.

دانش تجربه کاربری به تشریح مدل و روال بهره‌برداری کاربران از محصولات مختلف پرداخته و سعی دارد تا با ارائه‌ی راهکارهای عملیاتی؛ به شرکت‌ها، سازمان‌ها و تولیدکنندگان محصولات گوناگون، راهکارهای موثری را در جهت خلق تجربه‌ی کاربری اثربخش‌تر در بین کاربران خود ارائه نماید.

نخستین همایش تجربه کاربری تهران در تاریخ 11 مهرماه 1392 در مرکز همایش‌های بین‌المللی دانشگاه شهید بهشتی تهران برگزار می‌شود.

"دکتر علیرضا اژدری" به همراه "مهندس مسعود عسگری‌مهر" سخنرانان داخلی و "رایان وندر مره" و "فیل برت" به عنوان سخنرانان مهمان از کشور بریتانیا در این همایش به ایراد سخنرانی با محوریت استراتژی طراحی، طراحی تعاملی و طراحی محصولات آنلاین خواهند پرداخت.

مخاطبین نخستین همایش تجربه کاربری تهران طراحان تجربه کاربری، مدیران استراتژی، معماران اطلاعات، طراحان تعاملی، متخصصان بازاریابی، مدیران تولید، مدیران پروژه، طراحان گرافیک و بصری، طراحان صنعتی، برنامه نویسان موبایل و وب، دانشجویان و علاقه‌مندان به مبحث تجربه کاربری می‌باشند.

فرصت ثبت نام در این رویداد تا 10 مهرماه 1392 می‌باشد. علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام به وبسایت uxtehran.com مراجعه نمایند.

اینها را هم بخوانید