اپلیکیشن قبولی

به کمک اپلیکیشن قبولی، در سخت ترین آزمون ها قبول شویدنسخه 2.0

امتیاز کاربران
5 5 0 1
امتیاز اپریویو
تفکیکی
 • دسته : آموزش
 • قیمت : رایگان با پرداخت درون برنامه ای
 • حجم : 5.6 مگابایت
دریافت برنامه/بازی قبولی از بازار سازنده : قبولی

یکی از روش های موثر برای قبولی در آزمون های مختلف مثل استخدام، آیین نامه رانندگی، کنکور و غیره، تمرین تست زدن با مجموعه سوالات این آزمون ها میباشد. اپلیکیشن قبولی با مجموعه کاملی از سوال های 4 گزینه ای، به شما کمک میکند تا برای آزمون های سخت آماده شوید. در نقد و بررسی این برنامه اندرویدی با ما همراه باشید. آمادگی برای آزمونهرچند بدون ثبت نام در برنامه فوق میتوانید از آن استفاده کنید، اما بهتر است این کار را با وارد کردن شماره تلفن همراه، رمز عبور دلخواه و ایمیل انجام دهید. با ایجاد حساب کاربری در قبولی، امکان شارژ کیف پول و خرید مجموعه سوالات مختلف آن میسر میشود. بعد از ثبت نام، باید یکی از مجموعه های زیر را انتخاب نمایید و آزمون های مربوط به آن را انجام دهید:

 • دبیرستان و کنکور (مجموعه سوالات کنکور)
 • کارشناسی ارشد (سوال های مربوط به همه رشته ها)
 • آزمون های استخدامی (مجموعه تست های استخدامی)
 • آیین نامه راهنمایی و رانندگی (آزمون های آیین نامه رانندگی)
لازم به ذکر است که برخی از موارد بالا، دارای زیرمجموعه های دیگری نیز هستند. برای مثال با لمس دکمه دبیرستان و کنکور، در صفحه بعد باید یکی از دو گزینه دبیرستان یا پیش دانشگاهی را انتخاب نموده و سپس رشته تحصیلی خود را تعیین کنید. برای کارشناسی ارشد نیز گروه های مختلف و رشته های مربوط به هرکدام وجود دارند.   نکته : بعد از ورود به این اپلیکیشن اندرویدی از طریق منوی کناری آن، میتوانید برای شارژ کیف پول و انتخاب یا خرید مجموعه های دیگر اقدام کنید.
برای قبولی در آزمون های مختلف، از اپلیکیشن قبولی کمک بگیرید.
  آزمون های حرفه ای برای آمادگی کامل قبل از امتحان مجموعه آزمون های آیین نامه رانندگی در قبولی، کاملا رایگان است و ما عملکرد برنامه را در همین قسمت بررسی میکنیم. در بقیه بخش های اپلیکیشن، نحوه کار با اندکی تفاوت به همین صورت میباشد. هر مجموعه از کتاب های مختلف تشکیل شده و هر کدام از این کتاب ها شامل درس هایی با سوالات 4 گزینه ای میشوند. برای مثال، آزمون های راهنمایی و رانندگی در 4 بخش تابلوها و علائم، قوانین، امور فنی و امنیت قابل دسترس هستند که مجموع درس های آنها به بیش از 20 عدد میرسد. با لمس هر یک از درس ها،  شما میتوانید آزمون را به دو روش زیر انجام دهید: تست سریع : در این نوع تست، 10 سوال به صورت تصادفی انتخاب میشود که باید جواب درست را در هر کدام انتخاب نمایید. طراحی آزمون شخصی : با لمس این گزینه میتوانید تعیین کنید که آزمون از چه نوع سوالاتی و چند عدد تشکیل شود.   نکته : برای برخی از مجموعه ها مثل دبیرستان و کنکور، انواع دیگر آزمون مثل شبیه ساز کنکور یا آزمون پیشرفته نیز قابل استفاده هستند.   مجموعه سوالات کنکور  تست زدن بدون نیاز به کتاب و قلم حالا که با انواع آزمون در قبولی آشنا شدید، بد نیست نحوه تست زدن در آن را بطور کامل توضیح دهیم. به عنوان مثال، کتاب تابلوها و علائم را در مجموعه آیین نامه راهنمایی و رانندگی انتخاب و در لیست درس های آن بر روی دکمه همه درس ها اشاره نمایید. حالا با لمس گزینه طراحی آزمون شخصی، صفحه ای باز میشود که در آن میتوانید سوالات دلخواه خود را به صورت زیر اضافه کنید:
 • انتخاب درس با نمایش تعداد سوال هر کدام
 • نوع سوال (همه، جدید، اشتباه پاسخ داده ام، علامت گذاری شده)
 • تعیین تعداد سوالات آزمون
نکته اینجاست که تعداد سوال های آزمون، نمیتواند از هدف روزانه شما برای تست زدن بیشتر باشد. برای تغییر این هدف باید در صفحه اصلی بر روی دکمه سمت راست سربرگ اشاره نموده و یکی از گزینه های زیر را انتخاب کنید:
 • ایجاد عادت (روزانه 10 سوال)
 • کار روزانه خوب (روزانه 20 سوال)
 • پشتکار زیاد (روزانه 50 عدد)
 • وقت گذاری جدی (روزانه 75 سوال)
  بعد از طراحی آزمون، نوبت به تست زدن میرسد که موقع انجام این کار میتوانید درست یا غلط بودن جواب را بررسی کنید. با لمس دکمه بررسی جواب، یک نمودار دایره ای شکل به نمایش درمی آید و به شما میگوید که چند درصد از بقیه کاربران، گزینه صحیح را انتخاب کرده اند. همچنین اگر نیاز به توضیح یا جواب تشریحی برای سوال باشد، در همینجا نشان داده میشود. به همین ترتیب باید تا انتها، آزمون را انجام دهید و نتیجه آن را ببینید. علامت گذاری سوال، گزارش اشکال در سوال با توضیح و اعلام پایان امتحان از دیگر امکاناتی هستند که موقع انجام آزمون و با لمس دکمه سمت راست در نوار پایین صفحه، در دسترس قرار میگیرند.   نکته : لیست درس های هر کتاب به صورت افقی اسکرول میشوند. همچنین برای برخی از مجموعه ها مثل دبیرستان و کنکور، امکان انجام آزمون با سوال های درسی یا موضوعی (لغت، معنی، مفاهیم و غیره) وجود دارد.   گزارش آزمون ها و نتیجه تلاش شما در تست زدن هر آزمونی یک نتیجه دارد و در قبولی نیز بعد از پایان هر آزمون، نتیجه آن نمایش داده میشود. شما میتوانید نمره کسب شده را بر حسب درصد و به دو صورت کنکوری با نمره منفی و ساده یا آموزشی ببینید. تعداد سوالات صحیح، غلط و بدون پاسخ نیز قابل مشاهده هستند. علاوه بر این برای هر کتاب یا درس، گزارش کاملی از آزمون های انجام شده به نمایش درمی آید. در این گزارش، اطلاعات زیر آمده است:
 • نمودار درصد سوالات دیده شده بر اساس 3 ماه، 3 هفته یا 6 آزمون اخیر
 • تعداد امتحان های به پایان رسیده و سوال های پاسخ داده شده
 • درصد کل ماه اخیر (پاسخ به سوال ها)
 • آمار تغییر در پاسخ ها (درست به نادرست، نادرست به درست، نادرست به نادرست)
 • درصد پاسخ های صحیح به تفکیک هر درس
  نکته : در صفحه مربوط به هر کتاب یا درس، یک خلاصه وضعیت از تعداد سوال های دیده شده و درصد آن نسبت به کل سوالات نشان داده میشود.   مدرسه و دانشگاه  بخش حساب کاربری همانطور که گفتیم با ثبت نام در قبولی میتوانید از امکاناتی مثل شارژ کیف پول برای خرید بخش های غیر رایگان آن بهره ببرید. برای دسترسی به قسمت پروفایل باید بر روی دکمه سمت چپ در سربرگ صفحه اصلی اشاره کنید. حالا میتوانید وضعیت انجام آزمون ها بر اساس هدف روزانه را به تفکیک روزهای هفته ببینید. ویرایش اطلاعات حساب کاربری و خرید مجموعه های دیگر نیز از طریق همین صفحه انجام میشود.   نکته : با هر بار ورود به برنامه، میتوانید یکی از مجموعه هایی که قبل از این خریده اید را انتخاب نمایید.   رابط کاربری برنامه و تجربه استفاده از آن محیط قبولی از لحاظ گرافیکی جذاب و کابرپسند به نظر میرسد. دلیل وجود این ویژگی، استفاده از رنگ های زنده و هماهنگ در کنار آیکن های یکدست و زیبا میباشد. علاوه بر این، چیدمان مرتب اجزای صفحه به افزایش جذابیت در ظاهر برنامه فوق کمک کرده است. این اپلیکیشن دارای قسمت های متعدد بوده و امکانات زیادی در آن وجود دارد. به همین دلیل پیچیدگی هایی در تجربه کاربری برنامه به چشم میخورد که باید با استفاده از روش های هوشمندانه تر، برطرف شوند. همچنین انتظار میرود که اطلاعات نمایش داده شده در بخش گزارش ها، بیشتر قابل فهم باشند.  
آمادگی برای آزمون نیاز به تمرین زیاد دارد و قبولی با مجموعه سوال های کامل به شما کمک میکند تا تمرین تست زدن را به خوبی انجام دهید. پیشنهاد میکنیم این برنامه اندرویدی را به صورت رایگان از کافه بازار دریافت نمایید.
قبولی در آزمون های مختلف
قابلیت ها و نقاط قوت برنامه
 • تعداد زیاد تست های چهارگزینه ای
 • عملکرد صحیح و بدون خطا در بخش های مختلف
 • ارائه گزارش های کامل برای آزمون ها
 • امکانات جانبی مفید
 • رابط کاربری زیبا
نقاط ضعف برنامه
 • کمبود برخی از امکانات
  پیشنهادهای اپریویو برای بهبود برنامه هرچند قبولی از هر لحاظ کامل به نظر میرسد و کمبود خاصی در آن احساس نمیشود اما هنوز جا برای ایده پردازی بیشتر دارد. برای مثال بهتر بود در نتیجه آزمون، سوال ها با جواب آنها نشان داده شوند. امکان اشتراک گذاری سوال همراه با گزینه ها برای دیگران، نمایش بانک سوالات علامتگذاری شده و مواردی از این قبیل، میتوانید باعث افزایش کارایی اپلیکیشن فوق گردد. امیدواریم در نسخه های بعدی این اپلیکیشن اندرویدی، شاهد توسعه هرچه بیشتر آن باشیم.  

قبولی

به کمک اپلیکیشن قبولی، در سخت ترین آزمون ها قبول شوید

امتیازات تفکیکی

رابط کاربری
کاربرد
امکانات

اینها را هم بخوانید

به این برنامه چه امتیازی میدهید؟


نظرات کاربران

 1. avatar
  فاطمه 5
  با سلام و خسته نباشید تجربه خوبی هست اما زبان و حرکات اصلاحی و آسیب را برای ارشد تربیت بدنی لطفا بگذارین آزمون آنلاینتون کی هست

  به این نظر پاسخ دهید
دانلود اپلیکیشن اندرویدی قبولی