بیدارم کن

معرفی، نقد و بررسی اپلیکیشن بیدارم کننسخه 1.0.1

3.67 5 0
امتیاز اپریویو
تفکیکی
  • دسته : کاربردی
  • قیمت : ۱۵۰۰ تومان
  • حجم : 1.6 مگابایت
سازنده : رضا . ر

 

امروزه، برای اینکه به موفقیت دست پیدا کنیم و رابطه خویش را با سایرین حفظ نماییم، میبایست وظایف خود را سرموقع انجام دهیم. این موضوع وقتی بیشتر اهمیت پیدا میکند که کارمند یک سازمان و یا شرکت باشیم و مدیر نیز با ما شوخی نداشته باشد! بدون تردید مهمترین زمان در طول روز، صبحگاه است و برخواستن از خواب خوش دشواریهای خاص خودش را دارد!

اگر شما جزو کسانی هستید که برای بیدار شدن ازخواب مشکل دارید و یا به موقع رسیدن بر سر قرارهای کاری برایتان اهمیت دارد، در ادامه همراه ما باشید تا برنامه اندرویدی "بیدارم کن" را معرفی، نقد و بررسی کنیم.

بیدارم کن

رابط کاربری:

شاید ظاهر اپلیکیشن فوق و رنگ بندی به کار رفته در آن، شما را راضی نکند. بهتر بود پس زمینه بی روح این برنامه با رنگ های زنده تری جان بگیرد تا محیط زیباتری پدید آید.

البته  سهولت استفاده از برنامه "بیدارم کن" و سرعت دسترسی به بخشهای مختلف آن، امتیاز خوبی میگیرد و از این لحاظ استانداردهای لازم رعایت شده اند.

از دیگر نقاط قوت این  اپلیکیشن اندرویدی، هماهنگی رنگ های به کار رفته، چینش مرتب فهرست ها و استفاده از فونت مناسب و خوانا میباشد.

بزرگترین نقص موجود در رابط کاربری "بیدارم کن"، عدم عملکرد صحیح در نمای افقی و عمودی است بطوریکه برنامه فقط در یک قسمت به درستی عمل میکند.

امتیاز AppReview به این بخش 3 از 5 میباشد.

بیدارم کن

کاربرد:

وظیفه این برنامه اندرویدی کاملا مشخص میباشد اما اجازه دهید نحوه عملکرد آن را بررسی کنیم. "بیدارم کن" از سه بخش تشکیل شده است، ساعت زنگی، تایمر و کرنومتر.

در بخش اول که مربوط به وظیفه اصلی این برنامه میشود، میبایست هشدارهایی که در طول روز برای بیدارشدن به آنها نیاز دارید را ایجاد نمایید. در همین صفحه امکان حذف و یا ویرایش کردن هشدارها نیز وجود دارد. در منوی تنظیم هشدار امکاناتی از قبیل تعیین نام، تنظیم ساعت، انتخاب روزهای تکرار شدن، انتخاب آهنگ هشدار و افزودن ویبره به آن، به چشم میخورد.

گزینه اصلی در این منو مربوط به تنظیم سختی هشدار میباشد. لازم به ذکر است برای قطع شدن صدای آلارم، یا باید گوشی را به تعداد دفعات خواسته شده تکان دهید و یا یک مسئله ریاضی را به درستی پاسخ دهید. البته نگران سختی مسئله نباشید چون فقط از جمع و تفریق و ضرب در آن استفاده شده است!

بهتر بود گزینه های دیگری نیز درون این فهرست قرار داده شود. برای مثال حالت چرت زدن (snooze) و تنظیم زمان آن درنظر گرفته نشده است. کمبود دیگر در این اپلیکیشن اندرویدی عدم وجود زنگ های اختصاصی برای هشدار میباشد که میتوانست کارایی آن را بیشتر کند.

ایده خوب برنامه "بیدارم کن"، بخشی با نام تایمر است که میتوانید با تنظیم آن در یک بازه زمانی مشخص به استراحت بپردازید. اگر قصد داشته باشید در طول روز مثلا یک ساعت بخوابید، تایمر این برنامه به کمک شما خواهد آمد تا به موقع بیدار شوید.

کرنومتر درون این اپلیکیشن نیز، کارایی خاص خودش را خواهد داشت و استفاده از آن خالی از لطف نیست.

با جمع بندی موارد ذکر شده، AppReview امتیاز 4 از 5 را به این بخش اختصاص میدهد.

بیدارم کن

قیمت:

قابلیت تنظیم هشدار، بطور پیش فرض درون خود تلفن همراه قرار دارد و هرچند "بیدارم کن" امکانات بیشتری را در اختیار کاربر قرار میدهد اما بهتر بود قیمت کمتری برای آن درنظر گرفته شود. در این صورت میتوانست توجه مخاطبان بیشتری را به خود جلب کند.

AppReview امتیاز 4 از 5 را به این بخش اختصاص میدهد.

امتیازات تفکیکی

رابط کاربری
کاربرد
امکانات

اینها را هم بخوانید

به این برنامه چه امتیازی میدهید؟


بیدارم کن