محصولات نمایندگی اشنایدر

خرید از نمایندگی اشنایدر در ایران

کلید هوایی، شاسی استارت، کلید مینیاتوری، محافظ جان، رله‌ ضربه‌ای و مواردی از این دست از جمله محصولات الکتریکی از برند معتبر نمایندگی اشنایدر است که در موقعیت‌های مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرند. همانطور که می‌دانید با توجه به حساسیت بکارگیری از این قبیل محصولات که مطمئناً باید از کیفیت فوق العاده‌ای برخوردار باشند، بهره‌مندی از یک مرکز معتبر به مجموعه‌ها کمک می‌کند تا در بهترین شرایط از امکانات و محصولات مناسب استفاده کنند. به همین منظور ما در این مقاله ضمن معرفی بعضی از محصولات نمایندگی اشنایدر الکتریک به یک مرکز مجاز و معتبر برای خرید بدون دغدغه‌ی محصولات این برند اشاره خواهیم کرد. ضمناً ناگفته نماند که دفتر اصلی برند اشنایدر در فرانسه قرار دارد، اما تجهیزات الکتریکی و انتقال انرژی این شرکت به همه‌ی کشورهای در حال توسعه صادر می‌شود که ایران نیز در لیست این کشورها حضور دارد. در زیر به معرفی چند محصول این شرکت اشاره پرداخته‌ایم.

 

معرفی کلید مینیاتوری اشنایدر

از این محصول برای ایجاد امنیت در مدارهای الکتریکی استفاده می‌شود، بخصوص در سیستم‌های برق‌کشی ساختمان‌ها که این موضوع بسیار حائز اهمیت است. به طور کلی کلید مینیاتوری از مدارها در برابر جریان غیرمجاز مراقبت می‌کند. اگر بخواهیم این کلید را به چند دسته تقسیم کنیم، باید به فیوزهای کندکار و تندکار دسته‌بندی کنیم. همچنین ناگفته نماند که کلید مینیاتوری نمایندگی اشنایدر به دو روش مراقبت از مدارها را انجام می‌دهد که از جمله می‌توان به عملکرد بی‌متال و سیم پیچ اشاره کرد. ضمناً این محصول در انواع مختلف عرضه شده است که بنا به نیاز قابل دسترسی هستند.

 

بررسی اهمیت استفاده از کلید مینیاتوری

ساختمان کلی کلیدهای مینیاتوری به گونه‌ای است که شامل مواردی مانند جرقه‌گیر، مکانیزم اهرم، حفاظت حرارتی، ترمینال خروجی، پیچ کالیبره و نگهدارنده بوده که همه‌ی این موارد در جهت محافظت بهتر و قابل اعتمادتر در برابر اضافه بار مورد استفاده قرار می‌گیرد. این محصول در حال حاضر به جای فیوز بکار گرفته می‌شود که کارکرد آن به دو دسته حفاظت در برابر اتصال کوتاه و اضافه جریان خواهد بود. ضمناً ناگفته نماند که برای انتخاب کلید مینیاتوری باید به مواردی مانند تیپ و تعداد پل‌های مینیاتوری و همچنین جریان نامی و قطع کلیدهای مینیاتوری توجه کرد.

 

معرفی کلید اتوماتیک هوایی اشنایدر

اگر به کلیدهای اتوماتیک مخصوص با ویژگی فشار ضعیف در آمپراژهای بالا نیاز باشد، معمولاً از کلید هوایی اشنایدر استفاده می‌شود. این کلید وظایف مختلفی را بر عهده دارد که از جمله می‌توان به قطع و وصل کردن خط حفاظت شبکه، افزایش یا کاهش فرکانس و مواردی از این دست اشاره کرد. ساختار این نوع کلید به گونه‌ای است که با استفاده از رله یا حتی به شکل دستی در بعضی از شرایط مانند تحت ولتاژ و زیر بار به راحتی می‌توان مدار را قطع کرد که از مزیت‌های این روش عدم آسیب رسیدن به قطعه مورد نظر است. البته باید در نظر داشته باشید که کیفیت کلید اتوماتیک هوایی نمایندگی اشنایدر در اجرای این مورد بی‌تأثیر نیست.

 

بررسی اهمیت بکارگیری از کلید هوایی

به طور کلی کلیدهای هوایی دو وظیفه‌ی مهم را بر عهده دارند که به دو دسته‌ی سوئیچینگ و حفاظت از مدار دسته بندی می‌شوند. از طرفی این نوع کلید کارکردهای مختلف دیگری نیز دارد که از جمله می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • مراقبت از شبکه در مقابل اتصال کوتاه
  • مراقبت از ژنراتورها در مقابل خروج از سنکرون
  • مراقبت از شبکه در مقابل کاهش یا افزایش فرکانس
  • مراقبت از شبکه در مقابل بارهای اضافه

ضمناً ناگفته نماند که انجام قطع و وصل کلید هوایی معمولاً بوسیله‌ی فنر شارژ شده انجام می‌شود که البته می‌تواند به صورت دستی یا اتوماتیک انجام شود.

 

معرفی کلید محافظ جان اشنایدر

همیشه در ساختمان‌ها خطر برق گرفتگی وجود دارد که طبیعتاً باید با استفاده از محصولات خاص تا حد امکان از پیش آمدن چنین اتفاقاتی جلوگیری کرد. بنابراین برای این منظور کافی است که از کلید محافظ جان استفاده شود. در حال حاضر برندهای مختلفی اقدام به تولید این محصول کرده‌اند که برند اشنایدر از جمله با کیفیت‌ترین آنها را به بازار عرضه کرده است. این کلید باید دارای یکسری ویژگی‌ها باشد که مهم‌ترین‌شان موارد زیر هستند:

  • مدت زمان قطع کلید محافظ جان نمایندگی اشنایدر چیزی بین 15 تا 200 میلی ثانیه است.
  • موقعیت نصب این کلید نحوه ورودی و خروجی سیم‌های آن را تعیین می‌کند.
  • این کلید در دمای 25- تا 40 درجه سیلسیوس کار خواهد کرد.

 

معرفی بی‌ متال اشنایدر

بی متال‌ها از جمله تجهیزاتی است که برای موارد مختلفی مورد استفاده قرار می‌گیرند که از جمله مهم‌ترین آنها میتوان به تشخیص خطای دو فاز، مراقبت از الکتروموتورها، خاموش و روشن کردن فن خودرو و از همه‌ مهم‌تر تنظیم درجه حرارت برخی دستگاه‌ها اشاره کرد. البته این محصول در تابلوهای صنعتی و صنایعی مانند سیمان، نفت و مخابرات نیز بکارگیری می‌شود. این محصول از اجزای مختلفی مانند تیغه‌های مسی، کنتاکت‌های باز و بسته مدار فرمان، دکمه ریست، زبانه یا پیچ و مواردی از این دست تشکیل می‌شود که طبیعتاً هر چه کیفیت این اجزا بهتر باشد، می‌توان به قدرت مناسب این قطعه اطمینان داشت. نمایندگی اشنایدر در حال حاضر این محصول را با بهترین کیفیت در اختیار متقاضیان قرار داده است.

 

معرفی سنسور اشنایدر

اگر به تبدیل بعضی از کمیت‌ها مانند فاصله، سرعت، اندازه به کمیت‌هایی مانند دیجیتال یا آنالوگ نیاز باشد، از سنسور استفاده می‌شود. همانطور که حتماً می‌دانید سنسورها به دو شکل وجود دارند که بدون تماس و با تماس مکانیکی هستند. ضمناً باید توجه داشته باشید که در زمان استفاده از سنسور باید به خوبی با انواع سیگنال‌های خروجی آشنا بود. شرکت و نمایندگی اشنایدر برای تولید انواع سنسور نیز از بهترین روش‌ها استفاده کرده است تا در نهایت بتواند بهترین نوع سنسور را در برای فروش عرضه کند. ناگفته نماند که برای خرید این محصول حتماً باید از مراکز معتبر استفاده کنید، چرا که نمونه‌های تقلبی برند اشنایدر ممکن است شما را به اشتباه بیندازد.

 

معرفی کنتاکتور اشنایدر

کنتاکتورها جریان‌های برق فشار قوی را مدیریت می‌کنند و البته کار با آنها بسیار راحت است و فقط نیاز به استفاده از یک جریان برق کوچک خواهد بود. این محصول از چندین قطعه اصلی تشکیل شده است که مهم‌ترین آن بدنه‌ی کنتاکتور است که از مواد عایق جریان برق در نظر گرفته شده‌اند. علاوه بر این استفاده از یک سیم پیچ به نام بوبین، تیغه‌ها، هسته متحرک فلزی و مواردی از این دست اجزای این محصول نمایندگی اشنایدر را تشکیل می‌دهند. گفتنی است که در هر کجا که می‌توان از رله استفاده کرد، بکارگیری از این محصول نیز شدنی خواهد بود و حتی در موتورها و جریان‌های بزرگ نیز به راحتی کاربردی خواهد بود، البته به شرطی که از کیفیت تولید مناسبی برخوردار باشد.

خرید کلیه محصولات نمایندگی اشنایدر از فروشگاه صنعت روز

حال با توجه به موارد گفته شده در این مطلب اگر برای موقعیت‌های مختلف، نیاز به استفاده از انواع محصولات الکتریکی اشنایدر دارید، کافی است که از یک مرکز معتبر استفاده کنید که پیشنهاد ما برای این منظور بکارگیری از نمایندگی اشنایدر صنعت روز است. این شرکت فنی و مهندسی با در نظر گرفتن بهترین خدمات، در حال حاضر به یکی از مهم‌ترین وارد کنندگان محصولات اشنایدر تبدیل شده است.

از مزیت‌های خرید از مجموعه‌ی تخصصی صنعت روز می‌توان به عرضه کالاهای اصلی و با کیفیت اشاره کرد. ضمن اینکه قیمت محصولات در نظر گرفته شده به نسبت سایر نمایندگی‌ها کاملاً بصرفه بوده که این مورد رضایت اکثریت مشتریان را در پی داشته است. بنابراین توصیه می‌کنیم در صورتی که نیاز به هر یک از لوازم برند اشنایدر دارید، با استفاده از راه‌های ارتباطی قرار داده شده با مدیران یا مشاوران این مجموعه‌ی فنی و مهندسی در ارتباط باشید.

 

/پایان رپرتاژ آگهی

این مطلب صرفاً جنبه تبلیغاتی داشته و اپریویو مسئول تایید صحت آن نیست

اینها را هم بخوانید