درباره ما

ما در اپریویو این امکان را برای شما علاقمندان به اپلیکیشن و بازی موبایل فراهم نموده ایم تا ضمن صرفه جویی در وقت و هزینه، بهترین و کاربردی ترین آنها را  انتخاب کنید.

از طرفی اپریویو حامی شما توسعه دهنگان هم هست.سعی می کنیم با تجربه ای که داریم به شما در زمینه تولید محصولات بهتر و افزایش دانلود کمک کنیم.

بخش وبلاگ نیز به آموزش روش های تولید و بازاریابی برنامه ها و بازی ها و آخرین اخبار  این حوزه اختصاص داده شده است.

ما فعالیت خود را به عنوان اولین مرجع معرفی،نقد و بررسی اپلیکیشن و بازی های موبایل و مجله تخصصی اندروید در کشور، از سال ۹۲ شروع کرده ایم.

نقد و بررسی ۱۵۰۰ برنامه و بازی به در خواست توسعه دهنگان، گواهی بر اعتبار و تخصص ماست.

میلاد صالحی

میلاد صالحی

موسس و مدیر ارشد سایت

" هدف من ایجاد رسانه ای متمرکز و فعال در راستای حمایت از توسعه دهندگان اپلیکیشن و بازی موبایل و کمک به کاربران جهت انتخابی آگاهانه تر بود. اکنون این هدف با نام اپریویو، در کنار یک تیم دوست داشتنی و دلسوز و با سابقه ای درخشان که نتیجه آن بررسی صدها اپلیکیشن و بازی میباشد، به واقعیت پیوسته است."

سیامک سرشوق

سیامک سرشوق

مدیر و توسعه دهنده سایت ، نویسنده بخش نقد و بررسی

" اپریویو زمانی در کهکشان وب طلوع کرد که هیچ مرجعی برای نقد و بررسی اپلیکیشن و بازی های موبایل وجود نداشت و دیدگاه من از آغاز این بود که روزی اپریویو به یک ستاره درخشان در معرفی بهترین بازی ها و اپلیکیشن ها تبدیل شود. امروز این رویا به حقیقت پیوسته است و در منظومه ما، بهترین ها فعالیت میکنند تا پلی مطمئن بین جامعه توسعه دهندگان و کاربران اپلیکیشن و بازی موبایل برقرار باشد."

واننی منصوریان

واننی منصوریان

مترجم ، مدیر و نویسنده بخش وبلاگ

" اپریویو در طول سال های فعالیت خود توانسته از آزمون جلب اعتماد و رضایت کاربران موبایل و توسعه دهندگان سربلند بیرون بیاید، همین محبوبیت و سابقه درخشان همچون محرکی تیم اپریویو را در جهت تلاش بیشتر و ارایه امکانات گسترده تر سوق می دهد. حمایت از توسعه دهندگان و جلب رضایت کاربران هدفی است که مبتنی بر آن زاده شده ایم و در راستای تقویت آن فعالیت می نماییم."

محمد شعبانی

محمد شعبانی

صدابردار و گوینده

" همه ما اینجا جمع شدیم تا برای پیشرفت صنعت بازی سازی و اپلیکیشن موبایل تلاش کنیم. با استفاده از شیوه های بِروز معرفی، نقد و بررسی اپلیکیشن و بازی موبایل کاربران را در انتخابی شایسته و بهتر یاری دهیم و برای همتراز شدن ایران و ایرانی با تکنولوژی روز دنیا و ساختن ایرانی درخشان در کنار کاربرانی که شایسته بهترین ها هستند، تلاش کنیم. اینجا، در اپریویو"