اخذ نوبت پزشک

دریافت نوبت از پزشک و کلینیک، سریع و بدون دردسر

پزشکان نیز مثل سایر مدیران باید کسب و کار خود را تبلیغ کنند تا در زمینه‌ای که در آن متخصص هستند شناخته شوند. آن‌ها برای نظم بخشیدن به امور خود و بیماران شان و دریافت مراجعه کنندگان بیشتر، وقت و هزینه زیادی را صرف می‌کنند.

در جامعه‌ی امروز ایران و دغدغه‌های دنیای دیجیتال، یکی از نیازهای اساسی و دوره‌ای مردم که چندین بار در سال به آن نیاز پیدا می‌کنند، چکاپ و مراجعه به پزشک و کلینیک است. بیماران برای یافتن پزشک مورد نظر خود و اخذ نوبت، روزها زمان می‌گذارند و در مواقعی از شهری به شهر دیگر مسافرت می‌کنند.

 

تاکنون هنگامی که متوجه می‌شدیم یک بیماری در کمین ماست و احتمال دارد سیستم دفاعی بدنمان درست کار نکند، به دوستان و آشنایان خود می‌سپردیم که اگر متخصص خوبی برای یک بیماری سراغ دارند، معرفی کنند. این فرایند ممکن بود مقداری طول بکشد؛ چرا که اگر دکتری سراغ نداشتند باید به سایرین بسپارند تا پزشک خوبی پیدا کنند و بعد از یافتن متخصص و شماره تلفن کلینیک، با مطب پزشک تماس می گرفتند تا منشی دکتر وقت مناسبی تعیین کند. اگر خط تلفن مطب دکتر اشغال نباشد و منشی تلفن را بردارد و وقت دکتر تا دو ماه آینده پر نباشد، در انجام این فرآیند موفق شده‌ایم.

 

از طرف دیگر، دکتر و متخصصان زیادی وجود دارند که با این که پزشک ماهری هستند، به علت عدم تبلیغات و یا علل دیگر، در بین مردم شناخته نشده‌اند. شناخته نشدن این متخصصان علاوه بر این که برای کسب و کارشان مضر است، برای بیماران هم مشکل می‌آفریند و باعث می‌شود بیماران ماه‌ها در انتظار پزشک معروف‍‌تر بمانند و در بعضی موارد بیماری آن‌ها شدت یابد.

پزشکان نیز مثل سایر مدیران باید کسب و کار خود را تبلیغ کنند تا در زمینه‌ای که در آن متخصص هستند شناخته شوند. آن‌ ها برای نظم بخشیدن به امور خود و بیماران و دریافت مراجعه کنندگان بیشتر وقت و هزینه زیادی را صرف می‌کنند.

با پیشرفت علم و تکنولوژی و همه گیر شدن آن، بسیاری از کارهایی که در گذشته آن‌ها را با صرف وقت زیادی انجام می‌دادیم، امروزه با یک کلیک انجام می‌شود و وقت و انرژی کمتری از ما می‌گیرد. انواع سامانه‌های اینترنتی و برنامه‌های مخصوص موبایل به وجود آمده که به افراد امکان خرید انواع محصولات و خدمات را می‌دهند و از تماس‌های تلفنی، رفت و آمدهای شهری و همینطور صرف هزینه‌های زیاد جلوگیری می‌کنند.

 

 

سامانه اینترنتی نوبت دهی طبینجا برای نوبت دهی به بیماران ایجاد شده و می‌تواند به آنها برای پیدا کردن پزشک و نوبت دهی اینترنتی دکتر کمک کند. این سامانه در دو نسخه کاربردی برای بیماران و پزشکان طراحی شده است.

بیماران با استفاده از سیستم نوبت دهی اینترنتی دکتر:

 • زمان انتظار در مطب پزشک را کاهش می‌دهند.
 • دیگر نیاز به تماس‌های تلفنی مکرر نخواهند داشت.
 • به برترین پزشک‌ها و کلینیک‌ها دسترسی خواهند داشت.
 • بر اساس موقعیت مکانی خود، نزدیک ترین پزشک مناسب را پیدا می‌کنند.
 • دریافت نوبت در هر ساعت از شبانه روز برای آن‌ها امکان پذیر است.
 • می‌توانند نوبت‌ها را مدیریت کنند و  جا به جایی نوبت برای آن‌ها ممکن خواهد بود.
 • طبینجا دریافت اولین نوبت خالی از پزشک برای بیماران را تضمین می‌کند.
 

پزشکان با استفاده از این سامانه می‌توانند:

 • گزارش گیری حرفه‌ای از عملکرد خود و بیماران داشته باشند.
 •  امور مالی مراکز درمانی خود را مدیریت کنند.
 • از  بیماران به صورت حضوری، تلفنی و آنلاین پشتیبانی کنند.
 •  به بیماران نوبت‌ها و کلیه تغییرات را اطلاع دهند.
 •  بازاریابی آنلاین داشته و مراجعه کنندگان بیشتری جذب کنند.
 •  از تجمع بیماران در مرکز درمانی جلوگیری کنند.
 • علاوه بر سیستم رزرواسیون و نوبت دهی، از امکانات نرم افزار مدیریت مطب طبینجا استفاده کنند.

 

مجموعه طبینجا با هدف استفاده از تکنولوژی برای راحتی بیشتر بیماران راه اندازی شده که سرویس‌هایی مانند تشخیص بیماری‌ها بر اساس علائم بیماری بر پایه الگوریتم‌های هوش مصنوعی انجام شده است. می‌توان قبل از مراجعه به پزشک، با مشخص کردن علائم خود در اپلیکیشن نوبت دهی اینترنتی طبینجا، متوجه شد که باید به چه دکتری مراجعه کرد و بیماری احتمالی که به آن دچار شدید را شناخت. می‌توان در مورد آن بیماری اطلاعات مفیدی در طبینجا مطالعه و در بهبود و پیشگیری از پیشرفت بیماری کوشید.

 

 

افرادی که نیاز به مشورت با پزشک دارند می‌توانند با پزشکان متخصص، مشورت و از آنها راهنمایی‌های لازم برای مشکل خود را دریافت کنند.

می‌توان با پزشکان طبینجا به صورت آنلاین ارتباط متنی، تصویری و صوتی داشت؛ برای پزشکان، عکس و یا صوت ارسال کرد و یا در صورت نیاز با آنها تماس تصویری و یا صوتی بر بستر اینترنت داشت.

هدف این مجموعه راهنمایی بیماران است تا از سردرگمی و یا جستجوی بی نتیجه برای ملاقات با پزشک مورد نظر خود رهایی پیدا کنند و در وقت آنها صرفه جویی شود و آرامش به آنها هدیه شود.

 

/پایان رپرتاژ آگهی این مطلب صرفا جنبه تبلیغاتی داشته و اپریویو مسئول تایید صحت آن نیست

اینها را هم بخوانید