بازی کوله پشتی

در بازی کوله پشتی از حروف در هم ریخته، کلمه معنی دار بسازیدنسخه 1.2

4.5 5 0 1
امتیاز اپریویو
تفکیکی
دریافت برنامه/بازی بازی کوله پشتی از بازار سازنده : PROPIXEL

موج تولید بازی های سبک کلمات همچنان ادامه دارد و هرچند خیلی از عناوین این سبک، تکراری به نظر میرسند اما هنوز جای خوبی در اوقات فراغت ما دارند. در ادامه شما را با یکی از این عناوین به نام بازی کوله پشتی آشنا میکنیم تا با یافتن کلمات از بین حروف، سرگرم شوید. با ما همراه باشید تا به نقد و بررسی این بازی اندرویدی بپردازیم. بازی کلمات برای اندروید برای انجام بازی فوق نیاز به ثبت نام و ایجاد حساب کاربری ندارید چون به صورت آفلاین میباشد. با اجرای بازی کوله پشتی، منوی اصلی آن به نمایش درمی آید و کافی است بر روی دکمه شروع اشاره کنید تا لیست مراحل را ببینید. در نسخه فعلی این بازی اندرویدی بیش از 160 مرحله وجود دارد که در 8 سطح مختلف، طبقه بندی شده اند. شما باید در طی این مراحل، کلمات 2 تا 4 حرفی را از بین حروف درهم ریخته بیابید. راهنمای تعاملی، نحوه انجام این کار را به خوبی آموزش میدهد. نکته : قبل از شروع بد نیست که به بخش سکه رایگان بروید و با پیوستن به کانال تلگرام یا صفحه اینستاگرام بازی، سکه پس انداز کنید.

با انجام بازی کوله پشتی، دایره لغات خود را افزایش دهید و سرگرم شوید.
یافتن کلمات از بین حروف یک کوله پشتی پر از کلمات اگر حروف یک کلمه از هم جدا شوند، میتوان با آنها چند لغت معنی دار دیگر ساخت. در بازی کوله پشتی نیز از همین جادوی پر رمز و راز کلمات استفاده شده تا شما طی مراحل مختلف آن، حروف درهم ریخته را به یکدیگر وصل کنید و کلمه بسازید. در هر مرحله بین 3 تا 5 حرف در اختیارتان قرار میگیرد که باید با کشیدن انگشت و وصل کردن آنها به هم، لغات مخفی شده را بیابید. هرچقدر که در مراحل بازی فوق به پیش میروید، تعداد کلمات بیشتری بین 2 تا 4 حرف از شما خواسته میشود. بعضی مواقع این کلمه ها بسیار به هم نزدیک هستند و پیدا کردن آنها دشوار است. به همین دلیل یک راهنمای کمکی وجود دارد که با لمس آن و در ازای پرداخت چند سکه، یک حرف از جواب به نمایش درمی آید. همچنین میتوانید عکس مرحله را برای دوستان خود بفرستید و از آنها کمک بخواهید. نکته : ترتیب پیدا کردن کلمات اهمیتی ندارد و فقط همه خانه ها باید تکمیل شوند تا به مرحله بعد بروید. سیستم امتیازدهی بازی چگونه است؟ در بازی کوله پشتی با عبور از هر مرحله، 10 سکه به شما تعلق میگیرد که میتوانید از آنها برای استفاده از راهنمایی بهره ببرید. همچنین در پایان هر سطح، یک گردونه شانس نشان داده میشود تا به کمک آن، سکه بیشتری بدست آورید. اگر در طول بازی با کمبود سکه مواجه شدید، باید به قسمت فروشگاه رفته و یکی از بسته های موجود در آن را خریداری کنید. نکته : شما میتوانید با تماشای ویدیوهای تبلیغاتی، سکه رایگان بگیرید. بازی تقویت حافظه نکاتی درباره گرافیک و صدای بازی از همان ابتدای ورود به بازی کوله پشتی، طراحی کاربرپسند منوها توجه شما را جلب خواهد کرد. استفاده از رنگ های زنده و هماهنگ در کنار آیکن های یکدست و زیبا، جذابیت خوبی به ظاهر منوهای این بازی بخشیده است. در محیط اصلی بازی فوق هم شاهد طراحی دقیق عناصر مختلف هستیم که در کنار انیمیشن ها و جلوه های تصویری جذاب، ظاهر زیبایی را پدید آورده اند. موزیک مناسب و افکت های صوتی جالب نیز از دیگر نکات مثبت این بازی به شمار می آیند. علاوه بر این، جابجایی بین منوها و استفاده از امکانات بازی بدون پیچیدگی و به راحتی انجام میشود.
پیشنهاد میکنیم در اوقات فراغت خود، بازی کوله پشتی را به عنوان یک سرگرمی جالب و یک بازی تقویت حافظه انجام دهید. این بازی اندرویدی به صورت رایگان از کافه بازار قابل دریافت میباشد.
هوش و سرگرمی
قابلیت ها و نقاط قوت بازی
  • تعداد مراحل زیاد
  • گیم پلی سرگرم کننده
  • اجرای روان در اکثر گوشی ها
  • گرافیک زیبا و کاربرپسند
نقاط ضعف بازی
  • سادگی بیش از حد در گیم پلی
  • نمایش زیاد تبلیغات
پیشنهادهای اپریویو برای بهبود بازی به عنوان مهمترین پیشنهاد، انتظار داریم که تولیدکنندگان بازی کوله پشتی تبلیغات کمتری در آن نمایش دهند. ظاهر شدن ناگهانی تبلیغ بین مراحل آن هم در تعداد دفعات زیاد، چندان برای کاربر رضایت بخش نیست. البته باید به این نکته نیز اشاره کنیم که با خرید اولین بسته سکه، تبلیغات حذف خواهند شد. اضافه کردن چالش های بیشتر به گیم پلی مثل حالت زمان دار، کسر سکه در صورت پاسخ اشتباه، پیدا کردن کلمات مخفی، امکان جابجایی حروف و راهنمایی های متنوع تر، از دیگر پیشنهاداتی است که برای این بازی اندرویدی داریم.  

امتیازات تفکیکی

گرافیک و رابط کاربری
گیم پلی
ارزش بازی مجدد

به این برنامه چه امتیازی میدهید؟


دانلود بازی کوله پشتی برای اندروید