اپلیکیشن دهکده زبان

در دهکده زبان داستان های جذاب بخوانید و انگلیسی یاد بگیریدنسخه 3.0.1

امتیاز کاربران
5 5 0 1
امتیاز اپریویو
تفکیکی
 • دسته : آموزش
 • قیمت : رایگان با پرداخت درون برنامه ای
 • حجم : 12.3 مگابایت
دریافت برنامه/بازی دهکده زبان از بازار سازنده : احسان س

به نظر شما بهترین راه برای تقویت زبان انگلیسی کدام است؟ آیا حتما باید در کلاس های آموزشی با هزینه زیاد شرکت کرد؟ ما در ادامه به معرفی اپلیکیشنی پرداخته ایم که دهکده زبان نام دارد و به شما کمک میکند تا زبان انگلیسی را از پایه تا پیشرفته، با یک روش موثر و جالب بیاموزید. برای آشنایی بیشتر با این برنامه اندرویدی، در نقد و بررسی آن با ما همراه شوید. داستان انگلیسی همراه با ترجمه  با اجرای برنامه فوق، یک صفحه خالی با عنوان کتابخانه من میبینید که برای پر کردن آن باید به بخش کتابخانه آنلاین بروید. در این بخش از دهکده زبان، نزدیک به 130 عنوان کتاب وجود دارد که در 7 گروه از ساده تا پیشرفته طبقه بندی شده اند. حال شما باید با توجه به سطح زبان انگلیسی خود، کتاب های دلخواه را همراه با فایل صوتی آنها دانلود کنید. در لیست کتاب ها، اطلاعات و امکانات زیر به چشم میخورند: تصویر نمونه همراه با عنوان و تعداد بازدید دکمه افزودن به کتابخانه نشان کردن کتاب برای دسترسی سریعتر   نکته : تعداد زیادی از کتاب های موجود در این اپلیکیشن اندرویدی، داستان های محبوبی به زبان انگلیسی هستند که همراه با ترجمه فارسی در اختیار شما قرار داده شده است.

در دهکده زبان هم داستان های زیبا بخوانید، هم زبان انگلیسی را کامل یاد بگیرید.
داستان انگلیسی با ترجمه فارسی  لذت یادگیری همراه با خواندن داستان بعد از اینکه کتاب های موردنظر خود را انتخاب کردید، وقت مطالعه آنها و یادگیری زبان انگلیسی با یک روش موثر و لذت بخش میرسد. با اشاره بر روی هر عنوان کتاب در دهکده زبان، وارد صفحه مربوط به متن آن میشوید. حالا میتوانید فایل صوتی مربوط به کتاب را دانلود کنید که با این کار، دکمه پخش صوت در پایین صفحه ظاهر میگردد. در حین مطالعه کتاب و گوش دادن به صدای آن، حتما کلمه هایی را میبینید که لازم است ترجمه آن را با تمرین بیشتر یاد بگیرید. با لمس هر کلمه انگلیسی در متن کتاب، پنجره ای باز میشود که معنی فارسی و آوای نوشتاری لغت را به شما نشان میدهد. همچنین تلفظ صوتی کلمه و دکمه هایی برای افزودن لغت به جعبه لایتنر و ذخیره در لیست لغات، در این پنجره وجود دارند. برای افزودن کلمات به جعبه لایتنر، باید در پنجره ظاهر شده یک دسته بندی دلخواه به وجود آورید. بعد از آن باید مشخص نمایید که معنی لغت از دیکشنری آفلاین برنامه وارد شود و یا خودتان، ترجمه فارسی را وارد کنید. بد نیست بدانید که در اپلیکیشن فوق، با لمس طولانی جای خالی در سمت چپ هر پاراگراف، امکان یادداشت گذاری به وجود می آید. نکته : نام پیشنهادی برنامه برای دسته بندی کلمات، عنوان کتاب میباشد که میتوانید از اسم های دلخواه هم استفاده کنید.   در صفحه مربوط به هر کتاب، امکانات مفید دیگری هم به چشم میخورند که عبارتند از:
 • حذف از کتابخانه
 • دانلود همه فایل های صوتی کتاب
 • پخش صوتی (بدون متن)
 • مشاهده یادداشت ها و نشانه ها
 • تنظیمات اندازه و نوع فونت، فاصله بین خطوط، نور صفحه و رنگ پس زمینه
 • گزارش خطا در ترجمه یا فایل صوتی
 • نمایش یا عدم نمایش ترجمه فارسی
 • لیست کلمات ذخیره شده همراه با جمله مثالی و امکان حذف
 • آزمون سوالات چند گزینه ای با گزارش نتیجه
 • عقب و جلو بردن صدا به اندازه 10 ثانیه
در بین مواردی که نام بردیم، قابلیتی به نام پخش صوتی وجود داشت که از طریق منوی سه نقطه در سربرگ قابل دسترس میباشد. با انتخاب این گزینه شما میتوانید، فقط فایل صوتی کتاب را بشنوید و از امکانات زیر بهره ببرید:
 • دکمه های کنترلی برای پخش و توقف صوت
 • منوی دسترسی به دیگر بخش های کتاب
 • تکرار مجدد همان بخش
 • زمانبندی برای توقف خودکار
 • دسترسی به سایر کتاب های صوتی
  نکته : با خروج از صفحه کتاب، آخرین ثانیه صدا و محل متن برای دفعه بعد ذخیره میشود تا از همانجا مطالعه را ادامه دهید.   مکالمه خود را قوی کنید یکی از مفیدترین بخش های دهکده زبان که برای یادگیری زبان انگلیسی بسیار موثر است، مکالمه نام دارد. در این قسمت نیز چند کتاب همراه با صوت در دسترس قرار گرفته اند که البته با کتاب های قبلی متفاوت هستند. متن این کتاب ها شامل گفتگوهای روزمره دو یا چند نفر به زبان انگلیسی میشود که ترجمه فارسی آنها نیز به نمایش درمی آید. این گفتگوها در موقعیت های مختلف مثل آشناشدن، دعوت به سینما، آدرس پرسیدن و غیره اتفاق می افتد. علاوه بر امکاناتی که مثل همه کتاب ها میتوانید از آنها استفاده کنید، قابلیت حرکت خودکار متن با صوت نیز در این بخش از برنامه فوق پیش بینی شده است. این قابلیت به شما کمک میکند تا مکالمه ها را بهتر تمرین نموده و نتیجه ای اثربخش از آنها ببینید.   جعبه لایتنر برنامه چگونه کار میکند؟ همانطور که گفتیم شما میتوانید کلمه های دلخواه را برای تمرین بیشتر، به جعبه لایتنر این اپلیکیشن و دسته بندی های مختلف آن اضافه کنید. حال با ورود به این بخش از دهکده زبان، آمار لغات موجود در لایتنر به تفکیک دسته ها نمایش داده میشود. دکمه ای هم برای مرور کارت های روز وجود دارد. در صفحه مرور فلش کارت ها، باید بر روی صفحه اشاره کنید تا ترجمه فارسی کلمه به همراه مترادف انگلیسی و سایر توضیحات به نمایش درآیند. اکنون میتوانید با استفاده از سه دکمه موجود در پایین صفحه، تعیین کنید که مرور بعدی لغت در چه زمانی اتفاق بیفتد. در واقع همین تکرار باعث میشود تا معنی کلمات را به خوبی یاد بگیرید. امکان ویرایش، حذف کلمه از جعبه لایتنر و نشان دادن جمله مربوط به کتاب، از دیگر امکانات این صفحه هستند. برای مدیریت بهتر بر روی مرور لغات، امکاناتی در این جعبه لایتنر  پیش بینی شده اند که عبارتند از:
 • تنظیم یادآور برای مرور کارت ها
 • جلو یا عقب بردن زمان مرور
 • حذف همه کارت ها
 • خروجی اکسل از فلش کارت های ایجاد شده
 • افزودن کارت جدید
  آموزش زبان انگلیسی اندروید  پیگیری روند یادگیری با آمار و ارقام دقیق هر کلمه ای که از کتاب های دهکده زبان به جعبه لایتنر اضافه میکنید و آن را یاد میگیرید، به عنوان درصدی از پیشرفت یادگیری برای همان کتاب محاسبه میشود. در بخش کتابخانه من میتوانید فهرست کتاب های خود را همراه با اطلاعاتی مانند درصد پیشرفت، زمان مطالعه و سطح کتاب ببینید. در این قسمت از اپلیکیشن فوق، امکانات دیگری از قبیل حذف از کتابخانه، حذف آمار و تاریخچه، انتقال به بالای لیست، نشان کردن و آرشیو کردن کتاب ها به چشم میخورد. در بخش مطالعه هم میتوانید تاریخچه کتاب هایی که خوانده شده را مشاهده کنید.   اخبار انگلیسی بخوانید برای اینکه زبان انگلیسی شما تقویت شود، بخشی به نام استریم در دهکده زبان گنجانده شده است. برای دسترسی به این قسمت باید دکمه سمت چپ سربرگ را لمس کنید تا منتخبی از اخبار مهم دنیا به زبان انگلیسی نشان داده شود. با اشاره بر روی هر عنوان میتوانید مشروح خبر را همراه با ترجمه فارسی مطالعه نمایید. در اینجا نیز امکان اشاره بر روی کلمات و افزودن آنها به جعبه لایتنر وجود دارد.   نکته : برای آرشیو کردن خبرها کافی است آنها را به سمت چپ بکشید.   سایر امکانات برنامه در منوی کناری دهکده زبان میتوانید سایر بخش ها و امکانات آن را ببینید که شامل موارد زیر میشود: آرشیو : تمام کتاب هایی که آرشیو کرده اید از این قسمت قابل دسترسی هستند. نشان شده ها : کتاب های نشان شده در این صفحه نشان داده میشوند. پخش کننده صوتی : آخرین فایل صوتی که گوش داده اید را پخش میکند. جستجوی لغت : این بخش درواقع دیکشنری آفلاین برنامه میباشد که میتوانید با جستجوی کلمه موردنظر، ترجمه آن را مشاهده کنید. پشتیبان گیری روی سرور برنامه : امکان پشتیبان گرفتن از همه اطلاعات برنامه و جعبه لایتنر برای بازیابی بر روی گوشی دیگر، با استفاده از این گزینه وجود دارد. تنظیمات : گزینه های موجود در این بخش برای شخصی سازی محیط اپلیکیشن فوق و تغییر در برخی از امکانات به کار میروند.   نکته : برای استفاده از همه دیکشنری های موجود در برنامه باید ابتدا آنها را دانلود کنید. بعد از این کار میتوانید با لمس هر کلمه، ترجمه آن توسط همه دیکشنری ها را ببینید.   توضیحاتی درباره گرافیک و رابط کاربری قالب گرافیکی دهکده زبان از یکپارچگی خوبی بهره میبرد و در طراحی آن، دقت و حسن سلیقه زیادی صرف شده است. پیاده سازی رابط کاربری با رعایت استانداردهای لازم نیز از دیگر ویژگی های مثبت در این اپلیکیشن به شمار می آید. از این لحاظ نقصی در برنامه فوق ندیدیم و باید گفت که تجربه کار با آن برای شما لذت بخش خواهد بود.
از توضیحاتی که دادیم مشخص است که دهکده زبان یک اپلیکیشن کامل برای یادگیری زبان انگلیسی میباشد. این برنامه اندرویدی بیش از 20000 بار نصب شده و نزدیک به 100 درصد کاربران از آن رضایت کامل داشته اند.
نکته : شما میتوانید اپلیکیشن فوق را به صورت رایگان از کافه بازار دریافت کنید اما برای استفاده از همه امکانات، باید آن را به نسخه کامل ارتقا دهید.   یادگیری زبان انگلیسی از مبتدی تا پیشرفته 
قابلیت ها و نقاط قوت برنامه
 • محتوای غنی و سودمند برای یادگیری انگلیسی
 • عملکرد صحیح در همه بخش ها
 • روش موثر برای آموزش زبان انگلیسی
 • امکانات جانبی مفید
 • رابط کاربری روان و قالب گرافیکی کاربرپسند
 • امکان یادگیری از سطح پایه تا پیشرفته
نقاط ضعف برنامه
 • مورد خاصی وجود ندارد
  پیشنهادهای اپریویو برای بهبود برنامه از آنجا که امکانات این اپلیکیشن اندرویدی از هر لحاظ کامل هستند، پیشنهاد خاصی برای آن نداریم. البته امیدواریم که تولیدکنندگان دهکده زبان در نسخه های بعدی آن، ایده پردازی های بیشتری انجام داده و کارایی برنامه را بالا ببرند.  

امتیازات تفکیکی

رابط کاربری
کاربرد
امکانات

به این برنامه چه امتیازی میدهید؟


نظرات کاربران

 1. avatar
  میکائیل 5
  چند وقتیه که پیگیر یادگیریه زبان بودمو و هر برنامه ای که بگین رو نصب کردم تا رسیدم ب این برنامه... فوق العاده ارزشمنده و حتی اگه قیمت نسخه ی کاملش بیشتر از این هم بود باز هم ارزش داشت کلی کتاب،کلی واژه و پادکست های زیادی توش هست و ب نظر من که آپ نیست، یه آموزشگاهه ... ممنونم از سازنده هاش کاش زبان های دیگه ای اعم از روسی و ترکی استامبولی و آلمانی و فرانسوی و.... هم داشت

  به این نظر پاسخ دهید
 2. avatar
  دانیال هاشمی 5
  من دو ساله آیفون خریدم و تنها دلیلی که گوشی سامسونگ ام رو نگه داشتم این برنامه عالیه که پنج ساله ازش استفاده میکنم . من آموزشگاه های زیادی مثل ایران استرالیا ، آفرینش ، بیان برتر رو رفتم ، پیشرفت و اعتیادی که این برنامه بهم داد هیچکدوم ازین آموزشگاه ها نتونستن بدن . ممنون از کارکنانشون ، حلالشون باشه .

  به این نظر پاسخ دهید
 3. avatar
  بهزاد حسن وند 5
  مدتی هست با اپلیکیشن های زبان دارم زبان می خونم. تجربه خیلی خوبی بود و پیشرفت خوبی هم داشتم. الان روزی حداقل دو ساعت کتاب می خونم، کتاب هایی که همیشه دوست داشتم بخونم به دلایلی نخونده بودم. حالا همون ها رو به انگلیسی می خونم. فکر کنم دهکده زبان دومین اپلیکیشن خوب ایرانی در این مورد باشه که تا حالا شناختم. پیشنهاد می کنم حتما اکانت دائمی اش رو بخرید، پول پنج تا چیپس متوسط! یک چهارم یک تی شرت! با این کار علاوه بر بهره مندی به یک تیم ایرانی هم کمک می کنید کار خوبشون رو توسعه بدن. بنظر من نقطه ضعفشون در سهولت ارتباط مشتریان با اونهاست. باقی چیزها خوبه. اگه از سایر اپلیکیشن ها استفاده می کنید به قدری زمان احتیاج دارید تا به اپلیکیشن جدید هم عادت کنید.

  به این نظر پاسخ دهید
 4. avatar
  مهدی 5
  اگر بخش ویدیو به همراه زیرنویسم اضافه بشه عالیه

  به این نظر پاسخ دهید
 5. avatar
  امین 5
  بسیار مفید.لطفا نسخه دسکتاپ که لازمه هر زبان آموز روی کامپیوتر و لپ تاپ داشته باشه تولید کنید.

  به این نظر پاسخ دهید
 6. avatar
  i_am_omidvahab 5
  برنامه جامع و خوبیه، من ک نهایت استفاده رو دارم ازش میبرم ممنون از همه‌ دس‌اندر کاران 🌹

  به این نظر پاسخ دهید
 7. avatar
  Keyhan 5
  فوق العاده ترین نرم افزار زبانیه که دیدم ارزش خریدن شو داشت

  به این نظر پاسخ دهید
 8. avatar
  ل 5
  سلام، من این برنامه رو دانلود کردم هزینه هم دادم، کامل بود، مجبور شدم گوشیم رو فلش کنم حالا چطور باید مجدد دانلودش کنم؟ نمبخوام بازار نصب کنم، لطفا راهنمایی کنید، ایا باید هزینه رو مجدد بدم؟

  به این نظر پاسخ دهید
 9. avatar
  علی 5
  واسه iOS نداره؟

  به این نظر پاسخ دهید
 10. avatar
  Aram
  اینکه قابلیت کپی مطالب و یا اشتراک نداره بزرگترین ایرادشه

  به این نظر پاسخ دهید
 11. avatar
  ممممم
  میشه کتابها ی کاملا رایگانشو بیش تر کنید

  به این نظر پاسخ دهید
 12. avatar
  حامد 5
  یه بخش موزیک هم بزارید توش خواهشا

  به این نظر پاسخ دهید
دانلود اپلیکیشن دهکده زبان