نقد و بررسی

9
3.9K
دفتر شخصی
دفتر شخصی

موضوع : کاربردی

قیمت : رایگان

  • رابط کاربری:
  • کاربرد:
  • قیمت:
امتیاز کاربران:
امتیاز سایـت:

توجه : آخرین ویرایش این نقد و بررسی مربوط به ۱۳۹۲/۴/۱۲ و نسخه 1.0 این اپلیکیشن میباشد!

معرفی، نقد و بررسی اپلیکیشن دفتر شخصی

 

گاهی در زندگی اتفاقاتی می افتد که هر کسی دوست دارد آنها را ماندگار کند. نوشتن خاطرات یکی از بهترین و جذابترین مواردی است که عده زیادی آن را انجام می دهند و داشتن یک دفتر شخصی درون گوشی تلفن   همراه   – که همیشه در دسترس است –   می تواند بسیار عالی باشد.

امروز قصد بررسی برنامه “دفتر شخصی” را داریم که به شکل رایگان   امکان    درج    انواع    نوشته ها را به کاربران می دهد و می توانیم با آن مواردی را یاداشت کنیم و هر زمان که دوست داشتیم آنها را بخوانیم.

دفتر شخصی

رابط کاربری :

محیط کاربری این برنامه بسیار ساده تر از حد انتظار است! البته واقعا محیطی عاقلانه و استاندارد دارد اما سادگی بسیار جالب آن شاید شما را مثل من متعجب کند.

پس از باز کردن برنامه رمز عبور را وارد می کنید و تمام! در صفحه اول برنامه یک دکمه به نام “ایجاد یاداشت جدید” وجود دارد و در زیر آن نیز لیستی از آخرین یاداشتهایتان قرار می گیرد. با کلیک روی این دکمه صفحه ای جدید باز می شود و در آن  عنوان متن   و  خود متن را   می نویسید و به همین راحتی یادداشت شما ثبت می شود. این برنامه هیچ گزینه دیگری ندارد!

رابط کاربری آن طراحی گرافیکی اختصاصی ندارد اما سادگی   بسیار   خوب  آن   باعث   می شود  امتیاز ۵ از ۵ را از AppReview دریافت  کند.

دفتر شخصی

کاربرد :

نام این ابزار دفتر شخصی است و مطمئنا در یک دفتر فقط می توان نوشت اما اگر می شد به هر متن عکس یا فیلمی نیز اضافه کرد می توانست بسیار جالبتر باشد. البته عدم وجود این ابزار با اسم برنامه دقیقا هماهنگ است و ارزش آنرا کم نمی کند. تنها ضعفی که در این برنامه به چشم می آید عدم امکان تهیه نسخه پشتیبان از برنامه است ولی در باقی موارد بسیار عالی است و امتیاز AppReview به آن در بخش کاربرد ۴ از ۵ است.

دفتر شخصی

قیمت :

برنامه “دفتر شخصی” رایگان است و داشتن آن درون گوشی بسیار مفید است. حجم آن نیز بسیار کم است بنابراین ارزش آن بسیار زیاد است و پیشنهاد AppReview این است که حتما از آن استفاده کنید. امتیاز آن در بخش قیمت، ۵ از ۵ است.