برترین اپلیکیشن ها و بازی های روز

ده اپلیکیشن و بازی برتر روز

اگر به دنبال اپلیکیشنی برای انجام محاسبات حقوقی و قضایی میگردید، میخواهید انواع بیمه را استعلام کنید، دوست دارید در اوقات فراغت خود بازی هیجان انگیزی انجام دهید یا ... در این مطلب با من همراه شوید.

 

حسابدان قضایی

با استفاده از این اپلیکیشن میتوانید هزینه های حقوقی و قضایی خود را محاسبه کنید. برای نمونه میتوان به هزینه انواع دفاتر، حق الوکاله و حق تمبر مالیاتی، مهریه، دستمزد کارشناس، حق الزحمه داوری در انواع دعاوی مالی و ... اشاره کرد.

 

دانلود از کافه بازار

 

 

رویای فوتبالی ها 2

استعداد خود در زمینه مربی گری را به نمایش گذارید!

انواع بازی ها از لیگ، دوستانه، رده بندی و تورنومنت موجود است و باید تلاش کنید تا مهارت های بازیکنان خود را تقویت نمایید.

 

دانلود از کافه بازار

 

 

ماجراهای بوبو

به میمون ماجراجو کمک کنید تا راه خروج از جزیره را پیدا کند. هرچه موز بیشتری جمع کنید، امتیاز بیشتری میگیرید. میتوانید به فروشگاه بازی نیز مراجعه کنید و لباس های مختلفی بخرید.

 

دانلود از کافه بازار

 

 

استعلام انواع بیمه

این اپلیکیشن به شما کمک میکند تا هزینه بیمه شخص ثالث، بدنه و آتش سوزی را محاسبه کنید. امکان استعلام بیمه از انواع شرکت های بیمه نیز وجود دارد.

 

دانلود از کافه بازار

 

 

فالوده

کالای موردنظر خود را در این فروشگاه آنلاین پیدا کنید و خریداری نمایید. انواع محصولات در دسته بندی های مختلف موجود است و میتوانید مشخصات کامل محصولات را نیز مشاهده کرده و خرید هوشمندانه تری داشته باشید.

 

دانلود از کافه بازار

 

 

عینک بین

توسط این فروشگاه آنلاین میتوانید انواع عینک آفتابی و طبی از برندهای معتبر جهان را خریداری کنید. امکان مشاهده عینک ها بر اساس دسته بندی و جستجو نیز در اپلیکیشن وجود دارد.

 

دانلود از کافه بازار

 

 

هزار پیچ

یک بازی مهیج برای کودکان!

در این بازی باید با انتخاب بهترین و درست ترین مسیر، شاهزاده را به پرنسس، بچه ها را به مدرسه، شکمو را به غذا و ... برسانید.

 

دانلود از کافه بازار

 

 

ابزار کده

36 ابزار کاربردی در یک اپلیکیشن!

اگر میخواهید از وضعیت آب و هوا مطلع شوید، قیمت ارز و طلا را بدانید، به شماره های ضروری دسترسی داشته باشید، از پلاک یاب، کد ملی یاب و ... استفاده کنید، از این اپلیکیشن کمک بگیرید.

 

دانلود از کافه بازار

 

 

چیستان کـده

آیا اطلاعات عمومی تان قوی است؟ در این بازی به چیستان ها پاسخ دهید و معلومات خود را بسنجید.

 

دانلود از کافه بازار

 

 

سودوکو

یک بازی سرگرم کننده که ذهن شما را به چالش میکشد!

سه نوع پازل 3*3، 9*9 و 12*12 در این بازی موجود است و بازی دارای 4 سطح میباشد.

 

دانلود از کافه بازار

 

 

اینها را هم بخوانید