اپلکیشن رُما

رُما، سرویس پخش موسیقی مثبتنسخه 1.1.0

4 5 0 1
امتیاز اپریویو
تفکیکی

گوش دادن به موسیقی یکی از کارهای لذت بخش است که در هر حالی که باشیم میتوانیم از آن لذت ببریم. موسیقی می تواند احساسات ما را بر انگیزد و شادی یا غم ما را به همراه داشته باشد.   مطالعات نشان میدهد که گوش دادن به موسیقی باعث می شود در مغز ما هورمون دوپامین ترشح شود و احساس خوبی را در ما به وجود بیاورد.  اپلیکیشن رُما هم سعی کرده با همین رویکرد باعث ایجاد انرژی مثبت در کاربرها شود. در این نقد و بررسی میخواهم این اپلکیشن رو به شما معرفی کنم، پس با من همراه باشید.   در صفحه اصلی این اپلیکیشن، موزیک هایی را از خواننده های مختلف میبینیم که همراه با عکس و اسم موزیک و متن شعر به صورت خلاصه وجود دارد. با انتخاب هر کدام میتوانید آن موزیک را گوش بدید و یا با دوستان خود به اشتراک بگذارید. امکان افزودن به علاقه مندیها و مشاهده متن کامل موزیک هم وجود داره که این ویژگی خیلی خوبه رُما هست.  

در رُما به راحتی میتوانید موزیک دلخواه خود را دانلود کنید.
    الان چه احساسی داری؟ رُما برای همه حس های شما موزیک دارد اگر نیاز به موزیک های انگیزشی و انرژی بخش دارید، اگر در ماشین خود هستید و اهل پادکست هستید، اگر میخواهید ریلکس کنید و یا به موسیقی محلی یا سنتی علاقه دارید، رُما برای همه این حس های شما به صورت دسته بندی شده موزیک دارد. در منوی پایینی در اپلیکیشن باید گزینه دسته بندی را انتخاب کنید تا رُما دسته بندی ها را به شما نمایش دهد. نکته ای که هست دسترسی به این قسمت از اپلیکیشن رُما رایگان نیست و باید به صورت یک ماهه یا سالانه حق اشتراک بپردازید.  
یکی از ویژگی های رُما این هست که وقتی موزیک در حال پخش شدن هست به راحتی می تونید به قسمت های مختلف برنامه سر بزنید.
  موزیک مورد علاقه را پیدا نکردی؟ در رُما میتونید موزیک مورد علاقه را بر اساس نام خواننده یا اسم موزیک جستجو کنید و از آن لذت ببرید. برای مثال من محمد معتمدی را جستجو کردم و نتیجه زیر رو دریافت کردم.     در آخر باید بگویم که رُما سعی کرده با رابط کاربری ساده و راستای ایجاد حس خوب در کاربران و ایجاد دسته بندی های متنوع بر اساس حس های مختلف خود را متمایز کند. هر چند رُما در اول راه است و باید بهبودهای بیشتری را با توحه به رقبا در نظر بگیرد. شما هم نظرات خود را در مورد اپلیکیشن رُما با ما در میان بگذارید :)  

ویدیوشات کوتاه از اپلیکشن رما

 

رُما | سرویس پخش موسیقی مثبت

رُما، سرویس پخش موسیقی مثبت

نقاط قوت و ضعف

  • کاربری ساده
  • کرش کردن در بعضی از قسمت ها
  • مرتبط نبودن بعضی از آیکون ها

پیشنهادات اپریویو برای توسعه دهنده

  • نمایش موزیک بار همراه با انیمیشن
  • حالت شب برای رابط کاربری

امتیازات تفکیکی

رابط کاربری
کاربرد
امکانات

به این برنامه چه امتیازی میدهید؟


دانلود اپلیکیشن رُما از کافه بازار