دانلود اپلیکیشن ساوش

ساوش، خرید ارزان بلیط، رزرو هتل و بیمه مسافرتینسخه ۵٫۸ مگابایت

4.17 5 0 1
امتیاز اپریویو
تفکیکی
  • دسته : سیر و سفر
  • قیمت : رایگان
  • حجم : ۵٫۸ مگابایت
دریافت برنامه/بازی ساوش از بازار سازنده : ساوش

سفر و دیدن فرهنگ، آداب و رسوم جدید در شهرها و ملیتهای مختلف همیشه مورد علاقه و گاها جز اهداف ما بوده و هست. امروزه با گسترده شدن اینترنت و با روی کار آمدن اپلیکیشن های کاربردی این امکان برای ما راحت تر و جذاب تر هم شده است. همین اپلیکیشن ها میتوانند به ما کمک کنند که سفر کم هزینه تر و انتخاب های بهتری را قبل از سفر داشته باشیم. اپلیکیشن اندرویدی ساوش از آن دسته برنامه هایی است که در خرید بلیط و رزرو هتل کمک خوبی را به ما میکند. در ادامه میخواهیم این برنامه اندرویدی را با هم بررسی کنیم و از مزایای آن بهره ببریم. چطوری به صورت آنلاین بلیط هواپیما رزرو کنم؟ در صفحه اصلی ساوش امکان خرید بلیط هواپیما، رزرو هتل، بلیط قطار و اتوبوس و بیمه مسافرتی قرار داده شده است. جهت رزرو بلیط هواپیما گزینه پرواز را انتخاب کنید. در صفحه جدید امکان رزرو بلیط پروازهای داخلی و خارجی قرار داده شده است. پس از وارد کردن شهر مبدا و مقصد، زمان رفت و تعداد نفرات، لیست پروازهایی که میتوانید خرید کنید به همراه مشخصات نمایش داده می شود. رزرو بلیط هواپیما با ساوش با توجه به شرکت هواپیمایی، قیمت، ساعت پرواز و سپس تکمیل اطلاعات شخصی می توانید بلیط را خریداری کنید و با خیال راحت به بقیه کارهای مسافرتی خودتان برسید. قبل از سفر هتل را ببینید و بعد رزرو کنید برای رزرو بلیط در صفحه اصلی ساوش گزینه هتل را انتخاب کنید. در صفحه جدید برای رزرو هتل باید موارد زیر را مشخص کنید:

  • شهر مقصد
  • زمان ورود و خروج
  • تعداد اتاق و نفرات
بعد از مشخص کردن موارد بالا دکمه جستجو را لمس کنید. لیستی از هتل هایی که میتوانید انتخاب کنید در صفحه ای جداگانه نمایش داده می شود. در این صفحه میتوانید اطلاعات مختصری مانند عکس، قیمت، تعداد ستاره ها و آدرس تقریبی از هتل ها را ببینید. با استفاده از فیلتر و مرتب سازی که در بالای صفحه قرار دارد می توانید هتل دلخواه را سریعتر پیدا کنید. با انتخاب گزینه فیلتر، امکان انتخاب هتل ها بر اساس یک تا پنج ستاره بودن، منطقه و امکانات هتل وجود دارد. رزرو هتل با ساوش اگر میخواهید که موقعیت خود را بسته به موقعیت هتل های جستجو شده ببینید از بالای صفحه گزینه نقشه را انتخاب کنید. گزینه مرتب سازی هم موارد قیمت از کم به زیاد، زیاد به کم، ستاره ها از کم به زیاد و زیاد به کم را در اختیار شما قرار می دهد. اگر هتل مورد نظر را پیدا کردید، آن را انتخاب کنید. در صفحه ای که باز می شود سایر عکس های هتل مانند اتاق خواب، رستوران و سایر فضاهای هتل را می بینید. در همین صفحه میتوانید اتاق را انتخاب و رزرو کنید. حالا فقط کافیه چمدان را ببندید. میخواهید سفر ریلی داشته باشید؟ ساوش امکان رزرو بلیط قطار را هم برای شما فراهم کرده است. با انتخاب گزینه قطار در منوی اصلی، در صفحه ای که باز می شود جزییات سفر را وارد کنید تا بلیط های قطار نمایش داده شود. رزرو بلیط قطار با ساوش در این قسمت هم شهر مبدا و مقصد، زمان رفت و تعداد نفرات را باید مشخص کرده تا بلیط ها به شما نمایش داده شود. بلیط مورد نظر را انتخاب و هزینه را پرداخت کرده و بلیط سفر زمینی خودتان را رزرو کنید. من هم برای شما سفر خوبی را آرزو می کنم! سفر ارزان با اتوبوس اتوبوس یکی از رایج ترین وسیله های های حمل و تقل برای سفر است و هزینه بلیط کمتری را هم دارد. ساوش امکان رزرو بلیط اتوبوس را خیلی آسان برای شما فراهم کرده است. کافیست در منوی اصلی گزینه اتوبوس را انتخاب کنید و با وارد کردن مشخصات سفر، بهترین بلیط را انتخاب نمایید. رزرو بلیط اتوبوس با ساوش بیمه مسافرتی خود را تهیه کردید؟ احتمالا شما هم در سفر دچار بیماریهایی مثل سرما خوردگی شدید. یا شاید هم به خاطر حواس پرتی مدارکتان را گم کردید یا تغییرات آب و هوایی ناگهانی شما را غافلگیر کرده است. اگر هم به سفرهای خارجی میروید حتما این مورد را هم می دانید که به علت اختلاف ارز شدیدی که وجود دارد هزینه یک بیماری ساده خیلی گزاف خواهد بود. بیمه مسافرتی راه حل خوبی برای جلوگیری از این هزینه های پیش بینی نشده می باشد. خرید بیمه مسافرتی با ساوش خوشبختانه ساوش این امکان را هم در کنار سایر امکانات برای شما فراهم کرده است. با وارد کردن مشخصات سفر، بیمه ها مسافرتی در دسترس، نمایش داده می شود. با انتخاب هر کدام میتوانید مقدار و نوع هزینه هایی را که بیمه گذار تقبل میکند بررسی کرده سپس و اقدام به خرید نمایید.
نقاط قوت : 
  • کاربری ساده و آسان
  • امکان رزرو بلیط هواپیما، قطار و اتوبوس و همچنین هتل و خرید بیمه مسافرتی در یک برنامه
نقاط ضعف : 
  • عدم امکان مشاهده بلیط های خریداری شده
  • رابط کاربری نسبتا ضعیف
پیشنهادات اپریویو برای بهبود برنامه ساوش در کنار سادگی که دارد میتواند نیاز های خرید هر گونه بلیط را برای شروع سفر پوشش دهد. توصیه می شود منوی کناری در صفحه اصلی هم قرار داده شود. جای امکان پیگیری خرید انجام شده و مشاهده خرید های قبلی هم در برنامه خالیست. این را هم میدانیم که اپلیکیشن ساوش به تازگی شروع به کار کرده و قطعا باید منتظر به روزسانی های بعدی این برنامه اندرویدی باشیم.

امتیازات تفکیکی

رابط کاربری
کاربرد
امکانات

اینها را هم بخوانید

به این برنامه چه امتیازی میدهید؟


ساوش