شبکه اجتماعی هورسا

شبکه اجتماعی هورسا، جایگزین شایسته اینستاگرام برای کاربران ایرانینسخه 1.2.1

امتیاز کاربران
5 5 0 1
امتیاز اپریویو
تفکیکی
دریافت برنامه/بازی شبکه اجتماعی هورسا از بازار سازنده : هورسا

اینستاگرام به عنوان یک شبکه اجتماعی برای اشتراک گذاری عکس و ویدیو، بسیار مورد استقبال قرار گرفت. اکنون نمونه ایرانی اینستاگرام با امکانات خیلی خوب تولید شده که شبکه اجتماعی هورسا نام دارد و به عنوان یک کاربر فارسی زبان میتوانید از آن استفاده کنید. در نقد و بررسی این برنامه اندرویدی با ما همراه باشید. شبکه اجتماعی برای ایرانیان مثل هر شبکه اجتماعی دیگر، ابتدا باید در برنامه فوق ثبت نام کنید که با انتخاب جنسیت، وارد کردن شماره تلفن همراه یا ایمیل و رمز عبور دلخواه انجام میشود. بعد از آن یک کد 6 رقمی برای احراز هویت دریافت خواهید کرد تا با آن وارد شبکه اجتماعی هورسا شوید. در صفحه اول این اپلیکیشن اندرویدی، گزینه هایی برای ورود به حساب کاربری و بازیابی حساب نیز به چشم میخورد. نکته : در ابتدای ورود به اپلیکیشن فوق باید یکی از دو گزینه ایمیل یا شماره تلفن همراه را وارد کنید. بعد میتوانید از قسمت تنظیمات در صفحه پروفایل، مورد دوم را هم اضافه نمایید که برای بازیابی حساب کاربری مفید خواهد بود.

شبکه اجتماعی هورسا با محتوای مناسب برای ایرانیان، جایگزین خوبی برای اینستاگرام میباشد.
شبکه اجتماعی برای ایرانیان تنظیمات اولیه پروفایل برای اینکه شما را بهتر بشناسند وقتی قرار است در شبکه اجتماعی هورسا با سایر کاربران ایرانی در ارتباط باشید، پس باید اطلاعات حساب کاربری خود را بطور دقیق کامل کنید. این برنامه در چند مرحله، اطلاعات زیر را از شما میخواهد:
 • شناسه کاربری دلخواه
 • افزودن عکس پروفایل با امکان زوم کردن، چرخش و برش
 • انتخاب عکس به عنوان کاور پروفایل
 • وارد کردن محل سکونت با قابلیت مکانیابی خودکار
 • توضیحاتی درباره خودتان (بیوگرافی)
 • انتخاب پروفایل عمومی یا خصوصی
وقتی که مراحل تکمیل حساب کاربری به پایان رسید، صفحه ای به شما نشان داده میشود تا مخاطبان خود را در این شبکه اجتماعی دنبال کنید. اگر هنوز مخاطبی ندارید، میتوانید به برگه کاربران پیشنهادی رفته و موارد دلخواه را برای فالو کردن انتخاب نمایید. این صفحه درواقع همان پروفایل شخصی شما میباشد که با زدن دکمه برگشت در سربرگ، اطلاعات حسابتان به نمایش درمی آید. این اطلاعات عبارتند از:
 • آیدی و نام کاربری
 • تعداد پست ها، فالوئرها و فالوئینگ ها
 • امکان مشاهده لیست دنبال کنندگان و دنبال شوندگان
 • استان و شهر محل سکونت و بیوگرافی
 • فهرست پست ها
علاوه بر این دکمه هایی برای مشاهده لیست کاربران، اطلاعیه های مربوط به برنامه و تنظیمات نیز به چشم میخورد. پیشنهاد میکنیم قبل از فالو کردن هر کاربر، بر روی عکس پروفایل او اشاره نموده و صفحه پروفایلش را ببینید. نکته : با لمس عکس پروفایل یا کاور صفحه، میتوانید آن را تغییر دهید. نمونه ایرانی اینستاگرام چگونه در هورسا پست ارسال کنیم؟ برای ارسال اولین پست خود در شبکه اجتماعی هورسا، باید دکمه + را در صفحه پروفایلتان لمس کنید. با این کار صفحه ای باز میشود که میتوانید یک عکس یا ویدیو از گالری گوشی انتخاب نمایید. البته امکان عکس گرفتن و فیلمبرداری با دوربین گوشی نیز وجود دارد. در دفعات بعدی باید از دکمه + موجود در سربرگ تایم لاین برای ارسال پست استفاده نمایید. بعد از انتخاب عکس یا فیلم موردنظر، نوبت به افزودن متن پست میرسد. شما میتوانید هنگام نوشتن متن از هشتگ استفاده کنید که موقع تایپ، موارد مشابه را پیشنهاد میدهد. علاوه بر این امکان تگ کردن (مِنشن) کاربران در متن پیش بینی شده است. در این حالت نیز هنگام تایپ کلمه، کاربران مشابه به شما پیشنهاد داده میشوند. اضافه کردن موقعیت جغرافیایی، آخرین مرحله ارسال پست در این اپلیکیشن میباشد. با لمس دکمه مکان یاب، محل فعلی شما در چند حالت با جزئیات مختلف (استان و شهر یا شهر و محله) به نمایش درمی آید تا یک مورد را انتخاب کنید. نکته : قبل از ارسال عکس در این شبکه اجتماعی میتوانید آن را برش دهید، بچرخانید و یا بزرگنمایی کنید. برای اشتراک گذاری ویدیو نیز ابزار برش در اختیارتان گذاشته خواهد شد چون طول آن باید کمتر از 2 دقیقه باشد. اشتراک گذاری عکس پست هایی که دیگران ارسال کرده اند شبکه اجتماعی هورسا دارای یک تایم لاین میباشد که میتوانید علاوه بر پست های ارسالی خود، پست های سایر کاربران دنبال شده را نیز همراه با پیشنهادهایی برای فالو کردن ببینید. برای هر پست امکاناتی مثل نشان کردن، پسندیدن یا نپسندیدن با نمایش تعداد آن، اشتراک گذاری و ارسال نظر به همراه مشاهده نظرات دیگران با تعداد آنها پیش بینی شده است. اشتراک گذاری ویدیو علاوه بر مواردی که نام بردیم، زمان انتشار پست هم نشان داده میشود و میتوانید محتوای نامناسب را به مدیران این شبکه اجتماعی گزارش دهید. در پست های شما به جای دکمه گزارش تخلف، دکمه حذف در دسترس قرار دارد. نکته : با لمس هر پست در تایم لاین، میتوانید آن را همراه با نظرات کاربران در یک صفحه جداگانه ببینید. اشتراک گذاری عکس ارتباط دوستانه با سایر کاربران یکی از قابلیت های لازم برای هر شبکه اجتماعی، امکان ارتباط بین کاربران آن میباشد. این موضوع در شبکه اجتماعی هورسا پیش بینی شده و شما میتوانید با لمس عکس کاربران، پروفایل آنها را مشاهده کنید. اگر حساب کاربری شخص از نوع عمومی باشد، پست های او در صفحه پروفایل نشان داده میشوند. همچنین امکان دیدن لیست دنبال کنندگان و دنبال شوندگان کاربر وجود دارد. از دیگر امکانات این صفحه باید به موارد زیر اشاره کنیم:
 • دکمه فالو کردن
 • تعداد پست ها، فالوئرها و فالوئینگ ها
 • مسدود کردن کاربر (بلاک)
 • گزارش تخلف
 • ارسال پیام شخصی
اشتراک گذاری عکس با لمس دکمه ارسال پیام، شما میتوانید به چت کردن با کاربر مورد نظر بپردازید. مثل خیلی از پیام رسان های دیگر که با آنها کار کرده اید، در اینجا نیز امکاناتی مثل ارسال اعلان، تیک مشاهده پیام و جواب دادن به یک پیام مشخص، دیده میشود. همه پیام های شخصی شما در بخشی به همین نام ذخیره میگردد تا در موقع لزوم به آنها دسترسی داشته باشید. در این صفحه، لیست فالوئینگ ها نیز برای ارسال پیام در دسترس قرار دارد. نکته : در صفحه ارسال پیام میتوانید از گزینه های حذف گفتگو و مسدود کردن کاربر بهره ببرید. شبکه اجتماعی برای ایرانیان از هر اتفاقی باخبر شوید در شبکه اجتماعی هورسا اگر کاربری شما را فالو کند، اعلان آن در قسمتی با همین نام قابل مشاهده است. علاوه بر این، لایک کردن و ارسال نظر برای پست ها نیز در یک برگه جداگانه به شما اعلام میگردد. نکته : مواردی که نام بردیم در نوار اعلان های گوشی نیز قابل دسترسی و مشاهده هستند. شبکه اجتماعی برای ایرانیان راه های مختلف برای پیدا کردن کاربران و پست ها آخرین بخش شبکه اجتماعی هورسا که بدون تردید برایتان جالب خواهد بود، مربوط به جستجوی پست ها و کاربران میشود. این بخش از 4 قسمت مجزا تشکیل شده که عبارتند از: محبوب : همه پست های مربوط به پروفایل های عمومی در این صفحه نشان داده میشوند. برای بارگذاری مجدد صفحه نیز کافی است آن را به پایین بکشید و رها کنید. هشتگ : اگر میخواهید پست ها را بر اساس هشتگ آنها بیابید، در این صفحه میتوانید لیست همه هشتگ ها را با تعداد پست هر کدام مشاهده نمایید. با لمس هر مورد، پست های مربوط به آن را خواهید دید. موقعیت : در این بخش، موقعیت هایی که کاربران به پست های خود اضافه کرده اند در دسترس شما قرار میگیرد. برای مشاهده موقعیت های اطراف خود باید دکمه مکانیابی را لمس کنید. در نهایت با اشاره بر روی موقعیت موردنظر، پست های به نمایش درمی آیند. افراد : برای یافتن کاربران در این شبکه اجتماعی، میتوانید از لیست این صفحه و ابزار جستجوی آن کمک بگیرید. حتی امکان مشاهده کاربران ساکن در منطقه جغرافیایی شما نیز وجود دارد. نکته : در بخش های هشتگ و موقعیت، امکان جستجوی کلمه یا مکان دلخواه پیش بینی شده است. نمونه ایرانی اینستاگرام بخش تنظیمات و گزینه های آن برای دسترسی به تنظیمات شبکه اجتماعی هورسا باید به صفحه پروفایل خود بروید. با لمس دکمه تنظیمات در سربرگ این صفحه، گزینه های زیر در اختیارتان قرار میگیرد:
 • راه اندازی مجدد پروفایل
 • ویرایش همه اطلاعات پروفایل (محل سکونت، حریم خصوصی و..)
 • لیست بلاک شده ها
 • پست های لایک شده
 • پست های دیس لایک شده
 • فهرست نشان شده ها (بوکمارک)
 • تغییر اطلاعات کاربری (موبایل، ایمیل، رمزعبور)
 • نمایش جلسات فعال
 • خروج از حساب کاربری یا حذف کامل آن
نکته : منظور از جلسات فعال، گوشی هایی هستند که حساب کاربری شما در هورسا بر روی آنها فعال شده است. نمونه ایرانی اینستاگرام نکاتی درباره رابط کاربری برنامه تولیدکنندگان شبکه اجتماعی هورسا سعی کرده اند تا قالب گرافیکی آن را طبق سلیقه کاربران ایران طراحی نموده و تجربه خوبی از کار با آن ایجاد کنند. باید گفت که گروه "هورسا" تا حد زیادی در این امر موفق بوده اند و به غیر از موارد جزئی، نقصی در کار آنها به چشم نمیخورد. البته انتظار میرفت که با دقت نظر و حسن سلیقه بیشتر، ظاهر جذابتری از برنامه فوق ببینیم و شاهد برخی پیچیدگی ها در آن نباشیم.
اگر به دنبال یک شبکه اجتماعی برای اشتراک گذاری عکس و ویدیو با سرعت بالا هستید که مخصوص کاربران ایرانی باشد، شبکه اجتماعی هورسا انتخاب خوبی خواهد بود. این برنامه اندرویدی به صورت کاملا رایگان از کافه بازار قابل دریافت است.
شبکه اجتماعی هورسا
قابلیت ها و نقاط قوت برنامه
 • سرعت بالا در ارسال پست ها و سایر عملیات
 • عملکرد صحیح با حداقل خطای ممکن
 • محتوای مناسب برای کاربران ایرانی
 • امکانات جانبی مفید
 • رابط کاربری روان و کاربرپسند
نقاط ضعف برنامه
 • کمبود برخی از امکانات
پیشنهادهای اپریویو برای بهبود برنامه برای اینکه بتوانیم شبکه اجتماعی هورسا را جایگزین مناسبی برای اینستاگرام بدانیم، همین قدر امکانات کافی به نظر میرسد. البته بد نیست اگر قابلیت های زیر را نیز در این اپلیکیشن اندرویدی ببینیم:
 • فیلترهای ویرایش عکس
 • رفع پیچیدگی در موقع برش ویدیو
 • امکان ویرایش پست ها
 • پاسخ مستقیم به یک کامنت
 • قابلیت های پیشرفته تر برای چت
 • و...
حتی انتظار داریم که در نسخه های بعدی اپلیکیشن فوق، شاهد امکانات پیشرفته تری مثل استوری، لایو و غیره باشیم. برای تولیدکنندگان این برنامه آرزوی موفقیت داریم و منتظر ایده پردازی های آنها هستیم.

شبکه اجتماعی هورسا

شبکه اجتماعی هورسا، جایگزین شایسته اینستاگرام برای کاربران ایرانی

بروزرسانی اول در 28 اسفندماه 1396

تولیدکنندگان اپلیکیشن فوق با عمل به وعده های خود، نسخه جدید این شبکه اجتماعی را با افزودن امکانات مفید به بخش پیام رسان، منتشر کردند. قبل از اینکه قابلیت های جدید پیام رسانی در هورسا را نام ببریم، بد نیست به امکان بزرگنمایی عکس در صفحه مشاهده پست اشاره کنیم.

شبکه اجتماعی برای ایرانیان

وقتی صحبت از یک شبکه اجتماعی با قابلیت ارسال پیام شخصی در میان باشد، امکانات متعددی هستند که نیاز به آنها احساس میشود. به عنوان مثال، ارسال عکس و فیلم در هنگام چت برای خیلی از کاربران مهم است و نسخه جدید هورسا این امکان را دارد. شما میتوانید با انتخاب عکس و فیلم از گالری گوشی یا دوربین، آن را ویرایش (چرخش، زوم و برش) نموده و برای دیگران بفرستید.

اشتراک گذاری عکس

حفظ حریم خصوصی یکی از موضوعات مهم در شبکه های اجتماعی مختلف به شمار می آید. از این پس شما میتوانید در قسمت تنظیمات هورسا از صفحه پروفایل، دریافت پیام شخصی از دیگران را غیرفعال کنید. در این حالت، دیگران فقط میتوانند به پیام های شما پاسخ دهند.

اشتراک گذاری ویدیو

به چت روم های استانی بپیوندید

اگر میخواهید برای گذراندن اوقات فراغت یا کسب اطلاعات و هر مقصود دیگر به چت کردن بپردازید، در نسخه جدید هورسا چت روم هایی برای این کار پیش بینی شده است. با رفتن به قسمت پیام ها میتوانید لیست این چت روم ها را ببینید و وارد آنها شوید. برای دیدن لیست کاربران حاضر در چت روم نیز کافی است در صفحه ارسال پیام بر روی نام آن اشاره کنید.

شبکه اجتماعی برای ایرانیان

باید گفت که روند توسعه این شبکه اجتماعی به خوبی پیش میرود و هرچند هنوز به امکانات بیشتری نیاز دارد اما میتوانیم آن را به عنوان یک نمونه منتخب معرفی کنیم. امیدواریم که در آینده، ایده پردازی های بیشتری را از تولیدکنندگان هورسا ببینیم.

امتیازات تفکیکی

رابط کاربری
کاربرد
امکانات

اینها را هم بخوانید

به این برنامه چه امتیازی میدهید؟


نظرات کاربران

 1. avatar
  💜 5
  چرا نمیشه رو گوشی ایفون نصب کنیم؟؟؟؟ نسخه ایفون هم بزارین لطفا🙏🙏🙏

  به این نظر پاسخ دهید
 2. avatar
  کوثر مهدوی 5
  سلام من خیلی از هورسا راضی هستم ، امکاناتش از همه برنامه های و شبکه های اجتماعی دیگه بهتر و عالیتره. از مدیریت و سازندگان نرم افزار شبکه اجتماعی هورسا بی نهایت ممنونم. از مسئولین میخوام که از این برنامه حمایت کنند و کمک کنند امکاناتش بهتر و بیشتر بشه. سپاس و تشکر.

  به این نظر پاسخ دهید
 3. avatar
  رامین بابالو 5
  سلام خوبین من برنامه هورسا بی دلیل مسدود شدم راهنمایی کنید لطفا ۰۹۱۰۴۲۸۳۲۹۰

  به این نظر پاسخ دهید
 4. avatar
  تینا 5
  مسودم تو خدا دربیار خواهش می کنم ب بدبختی پیداتون کردم 😭😭😭😭😭😭😭😭

  به این نظر پاسخ دهید
 5. avatar
  تینا 5
  سلام ببخشی منو از مسدودی در بیار تورو قران تو رو ب امام رضا ترو ب امام حسین منو از مسدودی در بیار دیگه اکانتی ندارم 😭😭😭😭😭 ب بدبختی پیداتون کردم 😢😭😢😭😢😭😢😭

  به این نظر پاسخ دهید
 6. avatar
  رضا مظفر 1
  مزخرفترین برنامه ای که تا کنون دیده ام ، یک محل امن برای خرابکارها ، اگر شما یک تخلف نادانسته داشته باشید و یک دختر گزارش بزند مسدود خواهی شد، ولی اگر یک یا صد دختر میلیونها تخلف انجام دهند و شما میلیاردها گزارش دهید ، اصلا کسی اهمیت نمیدهد ، ویکی هورسا این برنامه را به نابودی کشاند . در روز 50 کاربر انلاین و فعال دیگر ندارد . چون برایشان دیگر اهمیتی ندارد و بیخیال ان شده اند ، پیشنهاد من بیخود با این برنامه ها فضای گوشی خود را اشغال نکنید،

  به این نظر پاسخ دهید
 7. avatar
  هانیه 5
  من هورسا بی دلیل مسدود شدم

  به این نظر پاسخ دهید
 8. avatar
  محدثه 5
  سلام چرا واسم هورسا باز نمیشه وکد نمیاد تروخدا نجاتم بدید

  به این نظر پاسخ دهید
 9. avatar
  میثم 2
  برنامه ی خوبیه ولی اگر لایو هاش مثلا اینستاگرام تو بخش استوری ، دیس لایک کردن نداشت، به جای پست های جدید ویترین برتر رو داشت کارایی بیشتری داشت

  به این نظر پاسخ دهید
 10. avatar
  مریم 5
  با سلام پیج من مسدود شده لطف برای رفع مسدودیت پیگیری کنید @koo1

  به این نظر پاسخ دهید
 11. avatar
  مسلم 4
  سلام خسته نباشید من رو مدته زیادیه مسدود کردید که حتی با خط جدید هم نمیتونم وارد بشم جواب ایمیل رو هم ندادید هرچی دادم لطفا درستش کنید اکانتمو باز

  به این نظر پاسخ دهید
 12. avatar
  لیلا 5
  سلام من مسدود شدم .میشه رفع مسدودیت کنید .ممنون میشم.

  به این نظر پاسخ دهید
 13. avatar
  فرزاد 3
  من خیلی وقته که دارم اما امروز میحخوام وارد بشم میزنه درحال بروزرسانی

  به این نظر پاسخ دهید
 14. avatar
  @abnalshigh35 5
  با سلام ممنون میشم رفع مسدودی بکنید و اطلاع بدید باتشکر از برنامه خوب شما.

  به این نظر پاسخ دهید
 15. avatar
  @abnalshigh35 4
  سلام بنده مسدود شدم نمیدونم به چه دلیل ممنون میشم رفع مسدودی بکنید باتشکر از برنامه خوب شما.

  به این نظر پاسخ دهید
 16. avatar
  h8000@ 5
  ‌سلام لطفا من رفع مسدودیت کنید

  به این نظر پاسخ دهید
 17. avatar
  Hejran_ss 5
  سلام من بلاک شده میشه منو رفع مسدودی کنید

  به این نظر پاسخ دهید
 18. avatar
  پدرام 4
  آقا چرا من دیشب وارد هورسا میشدم ایراد نداش ولی از صبح هست واروش نمیشع میگه ارتباط قطع هست یا نت را وصل کنید دلیلش چیه!؟!؟!؟!؟!؟!؟؟

  به این نظر پاسخ دهید
 19. avatar
  Aynaz_0312 5
  من دیشب تو هورسا بودم کار می کرد ولی الان هر کاری میکنم مینویسه ارتباط با سرور برقرار نشد لطفا اتصال اینترنت خود را چک کنید ولی من اینترنت هم دارم حتی هورسا رو پاک کردم دوباره نصب کردم ولی همون رو دوباره میگه

  به این نظر پاسخ دهید
  1. avatar
   ارمیتا 5
   حتما کار خلاف انجامودادی

   به این نظر پاسخ دهید
 20. avatar
  مبینا 5
  سلام خوبین میگم چرا هورسا کدش واسم نمیاد واردش بشم من حساب کدربری دارم اما اصبح هرکاری میکنم کدش واسم نمیاد

  به این نظر پاسخ دهید
 21. avatar
  علی 5
  سلام چرا هورسا واسه من مسدود به کاری بکنین

  به این نظر پاسخ دهید
 22. avatar
  Persaineffa 3
  جالبه هنوز تعداد کنال مختلف بای اضافه بشه

  به این نظر پاسخ دهید
 23. avatar
  Javadmogadam 5
  ببخشید برنامه هورسا از دیشب قطع شد تا کی طول میکشه درست شه؟؟؟؟

  به این نظر پاسخ دهید
 24. avatar
  دارا مهرگان 5
  سلام....چرا نمیشه براتون از جایی غیر از اینجا ایمیل فرستاد...لطفا بفرمایید چرا مسدود کردین و تا کی مسدود هستم..‌حساب کاربری من : دارا مهرگان.....

  به این نظر پاسخ دهید
 25. avatar
  هادی 5
  سلام چرا مطالب رو بروز نمیکنید نرم افزار بروز شده

  به این نظر پاسخ دهید
 26. امیر کاظمی
  امیر کاظمی 5
  به جرات میتونم بگم هورسا از اینستاگرام هم بهتره

  به این نظر پاسخ دهید
 27. avatar
  مر تضی 5
  سلام حساب من مسدود شده چرا وصل نمیشه،رسیدگی کنید

  به این نظر پاسخ دهید
 28. avatar
  یزدان بساطی 5
  خوبه ولی ای کاش قابلیت جستجوی کاربران نزدیک راهم نشان میداد

  به این نظر پاسخ دهید
 29. avatar
  مهدی جوادی 1
  خیلی هنگه لطفا برسی کنید همش میپره پیام هم که نمیشه فرستاد عکسم که باید بی خیال بشی

  به این نظر پاسخ دهید
 30. avatar
  هادی 5
  واقعا حرف نداره هورسا دوستان حتما نصب کنید اینده روشنی داره

  به این نظر پاسخ دهید
 31. avatar
  ، nima 5
  خیلی خوب است من دوستاشتم

  به این نظر پاسخ دهید
 32. avatar
  nb
  ببخشید من باشماره وارد شدم بعد برنامه ی هورسا رو حذف کردم الان دوباره میخوام برکزدم شماره نوشتم همون شماره که قبل وارد شدم بهم میگه که قبل با این شماره وارد شدید رد میزنه الان چکار کنم وایا میتونم دیلیت هورسا کنم؟

  به این نظر پاسخ دهید
  1. avatar
   هورسا 5
   سلام در این مورد باید با استفاده از منوی ورود کاربر وارد حساب کاربری قبلی خود شوید، در صورتی که پسورد حساب خود را فراموش کردید می توانید با استفاده از منوی بازیابی حساب پسورد حساب کاربری خود را بدون نیاز به پسورد قبلی تغییر داده و وارد حساب کاربری خود شوید.

   به این نظر پاسخ دهید
   1. avatar
    تینا 5
    سلام ترو خدا منو از مسدودی در بیار خواهش می کنم ترو خدا ترو ب امام حسین ترو ب امام رضای ک رفتی ب بدبختی پیداتون کردم اگر شما ویکی هورساهم نیستین ب ویکی برسونید بگید تور خدا تینارو از مسدودی در بیار 😭😢😭😢😭😭😭😭😢😢😢😢

    به این نظر پاسخ دهید
  2. avatar
   هورسا 5
   سلام همانطور که در توضیحات حذف حساب کاربری و همچنین قوانین هورسا نیز توضیح داده شده، چون حذف اطلاعات حساب کاربری حذف شده از سرورهای هورسا کمی زمانبر است لذا ثبت نام مجدد با شماره موبایل یا ایمیل مربوط به حساب کاربری حذف شده تا مدت نامعلومی ممکن نیست. در صورتی که قصد بازیابی حساب کاربری حذف شده را دارید با ایمیل support@hoorsa.com تماس بگیرید. همچنین می توانید با شماره موبایل و یا آدرس ایمیل دیگری مجددا ثبت نام نمایید.

   به این نظر پاسخ دهید
   1. avatar
    reza mozaffar 1
    اصلا به ایمیل ها و مشکلات کاربران اهمیت میدهید؟ اگر پاسخ ایمیلهای قبلی گرفتیم پاسخ این ایمیل هم خواهیم گرفت 😂😂 یه کم وقت بزارید نظارت کنید ببینید ویکی چجور داره برنامه رو نابود و همه رو فراری میده ، فقط گوش به دستور دختراس ، اقایان هر کس یه درخواست و مشکل داشته که به ویکی مطرح کرده و جواب گرفته ، کامنت بزاره ،

    به این نظر پاسخ دهید
دانلود اپلیکیشن اندرویدی شبکه اجتماعی هورسا