وبلاگ - اخبار

0
1.5K

شرکت Adobe امیدوار است بتواند موفقیتی را که از نرم افزار کامپیوتری محبوب فتوشاپ کسب کرده، از نسخه موبایل آن نیز بدست آورد. شرکت Adobe در ماه اکتبر پیش رو و در کنفرانس Max برای برنامه نویسان و افراد حرفه ای، پرده از فتوشاپ جدید خود که برای آیفون و آی پد شرکت نامدار اپل ساخته شده است بر می دارد و پس از آن نیز نسخه اندرویدی اپلیکیشن را خواهد ساخت.

Adobe-plans-on-unveiling-a-new-mobile-Photoshop-app-in-October

گفته شده که این اپلیکیشن به صورت رایگان در دسترس عموم خواهد بود و افرادی که با فتوشاپ آشنایی ندارند از طریق این اپلیکیشن با نحوه ویرایش عکس های خود آشنایی خواهند یافت. اپلیکیشن مذکور دارای رابط کاربری لمسی خواهد بود و گزینه های ویرایشی در قسمت زیرین صفحه جای خواهند گرفت. در اختیار قرار دادن موقعیتی دقیق و قابلیت تشخیص چهره از جمله امکانات دیگر این اپلیکیشن محسوب می شوند.

اپلیکیشن ویرایشی قبلی شرکت Photoshop Touch نام داشت، این اپلیکیشن فروشی بود، اما مورد استقبال کاربران قرار نگرفت و به این دلیل Adobe آن را از رده محصولات خود خارج کرد و همزمان با این رویداد، Project Rigel را روی کار آورد. با استفاده از Create Cloud کاربران قادر به شروع یک پروژه فتوشاپ بر روی کامپیوترهای خود هستند و با بهره گیری از Project Rigel می توانند از طریق موبایل بر روی پروژه کار کنند.

به گفته Project Rigel، Manu Anand با هدف ارضای نیازمندی های افراد حرفه ای و نیز افرادی که هیچ گونه آشنایی با ابزارهای فتوشاپ ندارند، طراحی و ساخته شده و فرآیند استفاده از اپلیکیشن و امکانات ویرایشی آن را تسهیل بخشیده است. می توانید تصاویر زیر را به منظور آشنایی بیشتر با رابط کاربری و قابلیت ها و امکانات مورد انتظار از این اپلیکیشن بررسی کنید.

Adobe-will-introduce-a-new-mobile-Photoshop-app-in-OctoberAdobe-will-introduce-a-new-mobile-Photoshop-app-in-October (1)Adobe-will-introduce-a-new-mobile-Photoshop-app-in-October (2)Adobe-will-introduce-a-new-mobile-Photoshop-app-in-October (3)Adobe-will-introduce-a-new-mobile-Photoshop-app-in-October (4)Adobe-will-introduce-a-new-mobile-Photoshop-app-in-October (5)

منبع:

http://www.phonearena.com