نقد و بررسی

2
3.6K
فاکتور جیبی
فاکتور جیبی

موضوع : کسب و کار

قیمت : رایگان

  • رابط کاربری:
  • کاربرد:
  • قیمت:
امتیاز کاربران:
امتیاز سایـت:

توجه : آخرین ویرایش این نقد و بررسی مربوط به ۱۳۹۲/۴/۲۹ و نسخه 1.6 این اپلیکیشن میباشد!

معرفی، نقد و بررسی اپلیکیشن فاکتور جیبی

 

بسیاری از مشاغل (آزاد) که کار آنها خرید و فروش اجناس است و با مشتریان زیادی سروکار دارند  برای  ثبت  اطلاعات  فروش  خود  به منظور  حسابداری  از  فاکتور  استفاده  می کنند. اما اگر در جایی دسته فاکتور در دسترس نبود یا حتی یک قلم و یک کاغذ معمولی برای یادداشت موجود نبود، آن موقع چه باید کرد؟

اگر شما هم چنین شغلی دارید و می خواهید فاکتور فروش اجناستان همیشه همراهتان باشد در بررسی اپلیکیشن “فاکتور جیبی” با ما همراه باشید.

فاکتور جیبی

رابط کاربری:

در “فاکتور جیبی” شاهد گرافیک معقولی هستیم. درست است که رنگ بندی این برنامه کمی بی روح می باشد ولی در عوض آیکون های به کار رفته در برنامه به خوبی طراحی شده اند و فونت استفاده شده نیز خوانا و زیباست که می توانید اندازه آن را نیز تغییر دهید. درمورد راحتی کار با “فاکتور جیبی” زیاد نگران نباشید و اگر کمی دقت کنید خواهید توانست فاکتورهای خود را به همان دقتی که روی کاغذ صادر می کردید در اینجا نیز صادر کنید. اگر هم دلهره دارید قبل از شروع به کار می توانید از راهنمای کامل برنامه استفاده کنید!  با توجه به این موارد  AppReview  امتیاز  ۵ از ۵  را  برای  رابط کاربری “فاکتور جیبی” در نظر می گیرد.

فاکتور جیبی

کاربرد:

بطور مطمئن چنین برنامه هایی به منظور کمک به امور روزمره ما طراحی می گردند و در اینکه “فاکتور جیبی” هم این نقش را به خوبی ایفا می کند حرفی نمی ماند. سازندگان برنامه امکانات خوبی برای آن درنظر گرفته اند مثل قسمت تنظیمات که در آن می توانید واحد پولی(تومان یا ریال) را تعیین کنید یا اعشار را از مبلغ کل حذف کنید و یا اینکه شماره تلفن، کد اقتصادی و توضیحات جامعی را به فاکتور خود اضافه کنید. از دیگر امکانات برنامه این است که قادر خواهید بود فاکتورها را نشانه گذاری یا آرشیو کنید که این خود کمک بزرگی به دسته بندی آنها خواهد کرد. حتی می توانید یک نسخه از فاکتور را برای مشتری ارسال کنید بدین منظور کافی است انگشت خود را چند ثانیه روی آن نگاه دارید و یا از دکمه تعبیه شده در منوی پایین فاکتور استفاده نمایید. همچنین این برنامه هنگام تایپ نام مشتری – اگر از قبل فاکتوری به نام او صادر شده باشد –  تشخیص  داده   و  آن  را  نمایش  می دهد که در کمتر برنامه ای شاهد این امکان هستیم.  اما  نقطه  ضعفی  که  می توان در “فاکتور جیبی” بدان اشاره کرد این است که لیست تمامی فاکتورها فقط در صفحه شروع برنامه قابل دسترسی است و هرچند  طریقه  مرتب  نمودن  آن  بدست  کاربر  می باشد اما بهتر بود بتوان فاکتورها را براساس نام مشتری یا کالای فروخته شده دسته بندی کرد چون وقتی تعداد فاکتورها زیاد شود یافتن یک فاکتور خاص در میان این همه با مشکل مواجه خواهد شد. امتیازی که  “فاکتور جیبی”  در  بخش  کاربرد  از  AppReview   می گیرد ۴ از ۵ است.

فاکتور جیبی

قیمت:

برنامه “فاکتور جیبی” با تمام امکانات خوبی که دارد رایگان است و حتما ارزش این را دارد که به عنوان دستیار خود در امور خرید و فروش از آن استفاده کنید. AppReview در بخش قیمت امتیاز کامل ۵ از ۵ را به این اپلیکیشن اختصاص می دهد.