بازی فوتبال محلی

فوتبال محلی، بازی فوتبالی جالب و متفاوت برای گوشی اندرویدنسخه 1.9

امتیاز کاربران
3.5 5 0 1
امتیاز اپریویو
تفکیکی
 • دسته : ورزشی
 • قیمت : رایگان با پرداخت درون برنامه ای
 • حجم : 29.6 مگابایت
دریافت برنامه/بازی فوتبال محلی از بازار سازنده : گروه پولاد

فوتبال از جمله ورزش هایی است که انجام آن به هر نحو برای طرفدارانش لذت بخش میباشد. چه به صورت واقعی در زمین های خاکی و چه در قالب یک بازی موبایل. بازی فوتبال محلی که در ادامه با آن آشنا میشوید، گیم پلی جالبی دارد و میتواند اوقات سرگرم کننده ای را برای شما به وجود آورد. ما را در نقد و بررسی این بازی اندرویدی همراهی کنید. بازی فوتبال برای گوشی اندرویدبازی فوق به دو صورت مسابقات دوستانه و جام قهرمانی قابل انجام است. البته نباید از فوتبال محلی، انتظار یک بازی در حد و اندازه های فیفا 2017 داشته باشید اما با توضیحاتی که در ادامه داده ایم، خواهید دید که با یک بازی فوتبالی جالب روبرو هستید. قبل از اینکه وارد جام قهرمانی این بازی اندرویدی شوید، پیشنهاد میکنیم بازی های دوستانه آن را انجام دهید.   نکته : این بازی دارای نسخه کامل نیز هست و با پرداخت هزینه ناچیز، علاوه بر حذف تبلیغات میتوانید از همه امکانات آن بطور نامحدود استفاده نمایید.

با انجام بازی فوتبال محلی، لحظات سرگرم کننده ای را تجربه کنید.
بازی فوتبالی اندروید  یار کشی برای یک مسابقه فوتبال هیجان انگیز از نام فوتبال محلی مشخص است که سبک مسابقات آن مثل بازی های فوتبال در کوچه و محله میباشد. با لمس گزینه بازی دوستانه باید تیم خودتان و تیم رقیب (هوش مصنوعی) را از بین 7 تیم ملی و 7 تیم باشگاهی برتر دنیا مشخص کنید. در مرحله بعد نوبت به انتخاب زمین میرسد و اینکه در سمت راست یا چپ، تمایل به بازی کردن دارید. سومین مرحله قبل از شروع مسابقه، تعیین زمان آن (3 و 5 و 10 دقیقه) و محدودیت تعداد گل ها (نامحدود یا از 1 تا 10 گل) میشود. در این صفحه امکان انتخاب توپ، نوع زمین و کفپوش نیز وجود دارد. راهنمای دکمه های کنترلی نیز در همین صفحه قابل مشاهده میباشد. در نهایت باید بازیکنان خود را از بین 5 بازیکن مطرح در دنیای فوتبال انتخاب نمایید. بد نیست بدانید که در بازی فوق شما فقط با 3 بازیکن مسابقه خواهید داد. چیزی شبیه به فوتبال گل کوچک که در محله خودتان بازی میکنید!   نکته : هر کدام از تیم های فوتبال در بازی فوق امتیاز دارند و این امتیاز، میزان قدرت آنها را نشان میدهد.   بازی فوتبالی اندروید  در زمین فوتبال چه میگذرد همانطور که گفتیم در فوتبال محلی شما 3 بازیکن در اختیار دارید. یکی از این بازیکنان دروازه بان است و به غیر از پاس دادن، کنترل خاصی روی آن نخواهید داشت. دو بازیکن دیگر را میتوانید با استفاده از دکمه های کنترلی موجود، به خوبی هدایت کنید. این دکمه ها عبارتند از پاس کوتاه و بلند، شوت، دریبل، سرعت، تکل و تغییر بازیکن. گیم پلی این بازی برخلاف آنچه تصور میکنید، چندان سخت نیست. با کمی دقت و استفاده درست از قابلیت های موجود، به راحتی میتوانید به حریف (هوش مصنوعی) گل بزنید. در این بازی قوانینی مثل اوت یا خطا هم وجود ندارد. حتی موقع شوت زدن، جهت دروازه تیم مقابل به صورت خودکار تشخیص داده میشود و شما فقط باید هدف بگیرید. نکته : قبل از شروع بازی میتوانید فاصله دوربین تا زمین و زاویه آن را به دلخواه خود تنظیم نمایید.   بازی های فوتبالی  جام قهرمانی را فتح کنید برای بیشتر شدن چاشنی هیجان در فوتبال محلی، یک حالت بازی به نام جام قهرمانی در آن پیش بینی شده است. در این حالت نیز همه چیز شبیه به بازی های دوستانه میباشد با این تفاوت که باید 6 مسابقه را پشت سر بگذارید تا قهرمان شوید. شما میتوانید این جام را با تیم های ملی یا باشگاهی انجام دهید و در صورت خروج، ادامه بازی های خود را از سر بگیرید.   نکته : در طول مسابقات جام، مساوی معنی ندارد و حتما باید در بازی برنده شوید تا به مرحله بعدی بروید.   نکاتی درمورد سیستم امتیازدهی بازی در فوتبال محلی با هر پیروزی که بدست می آورید، تعدادی سکه و امتیاز عددی به شما تعلق میگیرد. در کل سیستم امتیازدهی این بازی چندان پیچیده نیست و فقط یک عامل انگیزشی برای ادامه دادن به شمار می آید. با افزایش تعداد سکه ها میتوانید به قسمت فروشگاه بروید و موارد زیر را خریداری کنید:
 • 6 مدل توپ با ظاهر متفاوت
 • انواع زمین های فوتبال (ساحلی، پشت بام و ...)
 • کفپوش های زمین فوتبال (آسفالت، چوبی، چمن و ...)
 • رمزها یا بازیکنان ویژه (کله گنده، توپ گنده و ...)
  گرافیک و صدای بازی فوتبال محلی از لحاظ طراحی گرافیکی، با نمونه های حرفه ای فاصله دارد اما در همین حد و اندازه نیز میتواند رضایت بخش باشد. گرافیک سه بعدی این بازی مهمترین ویژگی آن محسوب میشود که البته خلق آن نیاز به دقت نظر بیشتری داشت. همچنین انتظار میرفت در انتخاب موزیک و افکت های صوتی هم بیشتر دقت گردد. در رابط کاربری و منوهای بازی فوق نیز نواقصی مثل جابجایی های غیر اصولی و عدم ناوبری صحیح را شاهد بودیم.  
هرچند فوتبال محلی نیاز به توسعه و ایده پردازی های بیشتر دارد اما بیش از 20000 بار دانلود، نشان میدهد که کاربران از آن استقبال کرده اند. شما هم میتوانید این بازی اندرویدی را به صورت رایگان از کافه بازار دریافت کنید.
بازی ورزشی برای اندروید
قابلیت ها و نقاط قوت بازی
 • گیم پلی جالب و سرگرم کننده
 • دو حالت مختلف بازی
 • گرافیک سه بعدی
 • امکان تغییر در ظاهر زمین، توپ و بازیکنان فوتبال
نقاط ضعف بازی
 • رابط کاربری ضعیف
 • سادگی بیش از حد گیم پلی
 • وجود خطاهای جزئی
  پیشنهادهای اپریویو برای بهبود بازی اولین پیشنهاد ما برای فوتبال محلی، تست کامل آن بر روی گوشی های مختلف و نسخه های اندروید متفاوت میباشد تا همه خطاهای آن رفع شوند. نمایش کاربردوستانه تبلیغات نیز پیشنهاد مهم دیگر برای بازی فوق است. همچنین ایده های دیگری هم برای این بازی اندرویدی داریم که عبارتند از:
 • امکان لغو بازیکن یا جابجایی راحت آنها در پست ها
 • تعداد بیشتر بازیکن در زمین (حالت های دیگر بازی)
 • هوش مصنوعی قویتر
 • ارتقای بازیکنان و قابلیت های آنها
 • و...
در کل ایده های زیادی میتوان برای بهبود این بازی داد که امیدواریم از "گروه نرم افزاری پولاد" در نسخه های بعدی آن ببینیم.  

امتیازات تفکیکی

گرافیک و رابط کاربری
گیم پلی
ارزش بازی مجدد

به این برنامه چه امتیازی میدهید؟


نظرات کاربران

 1. avatar
  جرمی کلارکسون 5
  این بازی خیلی خوب است

  به این نظر پاسخ دهید
 2. avatar
  gopty 5
  ببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببددددددددددددددددددددددددددددددد

  به این نظر پاسخ دهید
دانلود بازی اندرویدی فوتبال محلی