بازی راز جزیره قسمت دوم

قسمت دوم بازی راز جزیره، یک قدم دیگر تا کشف حقیقتنسخه 1.0.9

4 5 0 1
امتیاز اپریویو
تفکیکی
  • دسته : ماجرایی
  • قیمت : 2000 تومان
  • حجم : 37.3 مگابایت
دریافت برنامه/بازی راز جزیره (قسمت دوم) از بازار سازنده : goodapp

ماجرای جزیره و راز آن از جایی شروع میشود که سارا در راه پیدا کردن پدر، مدارک عجیبی به دست می آورد. در بازی راز جزیره و قسمت دوم آن، شما در نقش سارا ظاهر خواهید شد و باید با استفاده از هوش خود، سرنخ هایی برای رسیدن به حقیقت پیدا کنید. اگر به ماجراجویی علاقه دارید، در نقد و بررسی این بازی اندرویدی با ما همراه باشید. بازی ماجراجویانه برای اندرویدماجراجویی های سارا برای پیدا کردن پدردر اپیزود اول بازی فوق، داستان تا جایی ادامه پیدا کرد که سارا یک یادداشت رمزی از پدرش به دست آورد. این مدرک باعث شد تا سارا برای کشف حقیقت، جدی تر باشد و حالا تلاش او در قسمت دوم راز جزیره ادامه دارد. برای اینکه با این داستان بیشتر آشنا شوید، میتوانید نقد و بررسی قسمت اول این بازی اندرویدی را در لینک زیر بخوانید. معرفی، نقد و بررسی بازی راز جزیره؛ ماجراجویی های سارا برای پیدا کردن پدر

در راز جزیره با سارا همراه شوید و حقیقت را کشف کنید.
قسمت دوم بازی راز جزیرهمعماهایی که شما را به حقیقت نزدیک میکنند مثل همه داستان ها، راز جزیره هم از زندگی روزمره سارا شروع میشود. او که برای قدم زدن زیر باران به بیرون از منزل میرود، در بین راه میثم را میبیند. میثم نگران ناخدا ناسو است که در این هوای طوفانی به دریا رفته و همین موضوع، سارا را به ساحل میکشاند. با خاموش شدن فانوس دریایی، قصه ادامه پیدا می یابد و شما با معماهای مختلفی روبرو خواهید شد که برای کشف حقیقت، باید آنها را حل کنید. در این بازی ماجراجویی شاید لازم باشد که چند بار مسیر منزل تا ساحل را به دنبال حقیقت طی نموده و با کاراکترهای مختلف هم صحبت شوید. فانوس بان، صاحب مغازه عتیقه فروشی، میثم و ناخدا ناسو، از دیگر کاراکترهای بازی هستند. علاوه بر این شما باید بدانید که از اشیا و وسایل مختلف در کجا استفاده کنید تا یک قدم دیگر به کشف حقیقت نزدیک شوید.   نکته : با برداشتن هر وسیله، میتوانید آن را در نوار آیتم ها (سمت چپ صفحه) ببینید و در موقع لزوم آن را مورد استفاده قرار دهید. بازی ماجراجویانه برای اندرویدتا میتوانید مدرک جمع کنید راز جزیره یک بازی دنباله دار میباشد که با حل کردن معما برای کشف حقیقت، در هر اپیزود به پایان آن خواهید رسید. البته در این راه باید مدارکی هم پیدا کنید که سرنخ هایی به شما میدهند. برای یافتن این مدارک، لازم است تا با محیط تعامل داشته باشید و هر وسیله ای را لمس نمایید. با این کار متن هایی به نمایش درمی آید که میتواند شما را به حقیقت ماجرا نزدیکتر کند.   نکته : مدرک هایی که به این صورت جمع میشوند، در اپیزودهای بعدی قابل استفاده هستند. ماجراجویی های سارا برای پیدا کردن پدرنکاتی درمورد گرافیک و صدای بازی غیر از منوی اصلی که دقت بیشتری در طراحی آن صرف شده، تغییر خاص دیگری در گرافیک بازی فوق ندیدیم. محیط راز جزیره و بخش های مختلف آن به همان سادگی هستند. اجرای انیمیشن ها نیز فرقی نکرده و به غیر از کات سین های بین داستان، خبری از جلوه های تصویری ویژه نیست. موزیک و افکت های صوتی هم چندان جذاب و هیجان انگیز به نظر نمیرسند. انتظار میرفت که از این لحاظ، شاهد خلاقیت های بیشتری باشیم هرچند نقص بزرگی را هم در گرافیک این بازی ندیدیم.  
باید گفت که قسمت دوم راز جزیره از لحاظ کیفیت نسبت به اپیزود اول آن بهتر شده و میتواند برای علاقه مندان به بازی های ماجراجویانه و معمایی، جالب باشد. این بازی اندرویدی با قیمت ناچیز از کافه بازار قابل دریافت است.
  نکته : شما میتوانید در هر جای بازی، آن را ذخیره نموده و خارج شوید تا در دفعات بعد از همان نقطه ادامه دهید. قسمت دوم بازی راز جزیره
قابلیت ها و نقاط قوت بازی
  • اجرای روان و کم نقص در اکثر گوشی ها
  • داستان پردازی جالب
  • معماهای مختلف از آسان تا سخت
  • گرافیک زیبا و کم نقص
نقاط ضعف بازی
  • سادگی منوها و گرافیک محیط
  • کمبود سرنخ های هوشمندانه برای حل معماها
  پیشنهادهای اپریویو برای بهبود بازی در بازی های سبک ماجراجویی – معمایی، هرچقدر که بیشتر ایده پردازی شود و در طرح معماها خلاقیت بیشتری صرف گردد، شاهد گیم پلی جذاب تری خواهیم بود. در قسمت دوم راز جزیره، این ویژگی را تا حدی میبینیم اما هنوز جای زیادی برای کار دارد. انتظار میرفت علاوه بر طراحی خلاقانه تر محیط و واکنش های طبیعی کاراکترها، یک پیوستگی هوشمندانه تر بین معماها و سرنخ رسیدن به جواب آنها وجود داشته باشد. همچنین امکاناتی مثل دویدن کاراکتر یا تعامل بهتر با محیط، میتوانست گیم پلی این بازی اندرویدی را روان تر کند. امیدواریم در اپیزودهای بعدی، شاهد افزایش کیفیت بازی فوق باشیم.    

امتیازات تفکیکی

گرافیک و رابط کاربری
گیم پلی
ارزش بازی مجدد

به این برنامه چه امتیازی میدهید؟


دانلود بازی اندرویدی راز جزیره