بازی شیرینی کلمات

لذت شیرینی پزی با کلماتنسخه 1.0

4.33 5 0 1
امتیاز اپریویو
تفکیکی
دریافت برنامه شیرینی کلمات از بازار سازنده : جالب گیمز

برای تقویت ذهن، راه های مختلفی هست و بهترین راه که میتواند باعث سرگرمی ما نیز شود، انجام بازی های فکری است. در ادامه قصد داریم یکی از بازی های سرگرم کننده برای تقویت ذهن را به شما معرفی کنیم که شیرینی کلمات نام دارد. با ما در نقد و بررسی این بازی اندرویدی همراه شوید.   بازی موبایل برای تقویت ذهن  قبل از این شاید نمونه های زیادی از بازی های کلمات را انجام داده باشید اما در بازی فوق، داستان کمی متفاوت است. شما باید در هر مرحله از شیرینی کلمات، حروف در هم ریخته را با حرکت انگشت به یکدیگر وصل و کلمه های موردنظر را پیدا کنید. به این ترتیب سینی شیرینی برای رفتن داخل فر آماده میشود!   یک شیرینی خوشمزه در هر سطح مراحل این بازی اندرویدی به صورت دسته های چندتایی، سطح بندی شده اند که مجموع آنها به حدود 60 مرحله میرسد. نام هر کدام از این سطح ها، اسم شیرینی های لذیذی است که شاید طعم آنها را قبل از این چشیده باشید. برای باز شدن هر سطح باید مجموعه مراحل قبل را پشت سر بگذارید تا همه شیرینی های خوشمزه را نصیب خود کنید.

برای سرگرمی در اوقات فراغت و تقویت ذهن خود، بازی شیرینی کلمات را انجام دهید.
  بازی کلمات برای اندروید  نحوه پختن شیرینی با کلمات در هر مرحله از شیرینی کلمات، تعدادی حروف جدا از هم را درون یک بشقاب می بینید. در بالای تصویر هم یک سینی فر وجود دارد که جای خالی کلمه ها به صورت خانه های مربعی شکل در آن قرار گرفته است. حالا باید با کشیدن انگشت روی حروف و وصل کردن آنها به هم، کلمات معنی دار بسازید تا مرحله کامل شود. هر چه در مراحل بازی فوق به جلو میروید، کار دشوارتری برای یافتن کلمه ها در پیش خواهید داشت. به همین دلیل یک دکمه راهنما در پایین صفحه بازی به چشم میخورد که با لمس آن، حرف اول یکی از کلمه ها به نمایش درمی آید. همچنین دکمه دیگری برای جابجا کردن حروف درون بشقاب با یکدیگر پیش بینی شده است. برای شروع بازی، تعدادی سکه در اختیار شما گذاشته میشود که میتوانید با خرج آنها از راهنمایی استفاده کنید. در شیرینی کلمات خبری از سیستم امتیازدهی نیست و با تمام کردن مرحله، هیچ سکه ای به شما تعلق نمیگیرد. البته اگر هوش خود را به کار اندازید و علاوه بر جواب، کلمه های مخفی مرحله را هم بیابید، سکه جایزه خواهید گرفت.   نکته : راه دیگر افزایش سکه در بازی فوق، دیدن ویدیوهای تبلیغاتی یا خرید بسته های سکه از فروشگاه آن میباشد.   دانلود بازی اندرویدی شیرینی کلمات  گرافیک و صدای بازی محیط بازی شیرینی کلمات از جذابیت های زیادی برخوردار است و به خوبی میتواند نظر مثبت شما را به خود جلب کند. استفاده از رنگ های متنوع با حفظ اصل هماهنگی و جلوه های تصویری زیبا، ظاهر جذابی به این بازی بخشیده اند که در کنار موسیقی مناسب بیشتر به چشم می آید. چیدمان عناصر صفحه نیز هوشمندانه انجام گرفته و کاربر میتواند به راحتی از دکمه ها و منوها استفاده کند.  
اگر به تقویت ذهن خود اهمیت میدهید و به دنبال یک سرگرمی فکر برای اوقات فراغت خود میگردید، شیرینی کلمات گزینه خوبی برای شما خواهد بود. این بازی اندرویدی را میتوانید به صورت رایگان از کافه بازار دانلود کنید.
  بازی شیرینی کلمات 
قابلیت ها و نقاط قوت بازی
  • اجرای روان و بدون خطا
  • تعداد مراحل زیاد
  • گرافیک کاربرپسند
  • گیم پلی سرگرم کننده و مناسب برای تقویت ذهن
نقاط ضعف بازی
  • سادگی بیش از حد گیم پلی
  پیشنهادهای اپریویو برای بهبود بازی با توجه به تست های انجام شده و توضیحاتی که دادیم، شیرینی کلمات یک سرگرمی فکری خوب برای اوقات فراغت میباشد که توانسته رضایت حداکثری کاربران را نیز جلب کند. البته برای بهتر شدن این بازی اندرویدی پیشنهادهایی داریم:
  • افزایش تعداد مراحل
  • تنوع در نحوه انجام هر مرحله (مثل ارتباط بین کلمات)
  • راهنمایی های متنوع تر
  • سیستم امتیازدهی بهتر برای افزایش انگیزه کاربر
  • و ...
امیدواریم که گروه "جالب گیمز" با ایده پردازی های بیشتر، در آینده عناوین جالب دیگری را تولید کند و در اختیار علاقه مندان به بازی های موبایل قرار دهد.  

امتیازات تفکیکی

گرافیک و رابط کاربری
گیم پلی
ارزش بازی مجدد

اینها را هم بخوانید

به این برنامه چه امتیازی میدهید؟


شیرینی کلمات