معرفی اپلیکیشن های کاربردی

معرفی همراه بانک ملی و نرم افزار های پرداخت | آبان 97

با پیشرفت تکنولوژی و روی کار آمدن تلفن های همراه هوشمند و ساخت نرم افزارهای کاربردی برای آن ها، انجام امور بانکی نیز می تواند به کمک این نرم افزارها بسیار آسان تر باشد. این نرم افزارها کارهای بانکی و بین بانکی را بسیار آسان کرده اند. جدیدترین نسخه همراه بانک ملی درست زمانی انتشار یافت که مشتریان این بانک به آن بسیار نیاز داشتند. این نرم افزار توسط تیم برنامه نویسی مجرب استخدام شده از طرف بانک ملی ایران طراحی و توسعه یافته است. به طور کلی نرم افزارهای موبایل بانک به امنیت بسیار بالایی برای انجام امور مالی نیازمند هستند که به نظر می رسد همراه بانک ملی نیز در این زمینه قدرتمند عمل کرده باشد.

 

برای دریافت نرم افزار همراه بانک ملی به این نکته بسیار مهم توجه داشته باشید که این نرم افزار را نمی توانید از هر جایی دانلود کنید و حتی اگر چنین کاری نیز انجام دهید نرم افزار دانلود شده از نظر امنیتی قابل اطمینان نخواهد بود. بهترین جا برای دریافت همراه بانک ملی مراجعه به شعب اصلی این بانک می باشد. شما به هر نحو دیگری نیز این اپلیکیشن را دانلود کرده باشید در نهایت برای فعال سازی اولیه باید یک بار به یک شعبه از این بانک مراجعه کنید.

 

 

وقتی از نرم افزارهای کاربردی صحبت به میان می آید بدون شک یکی از موفق ترین نرم افزارهای کاربردی در سالیان اخیر را می توان اپلیکیشن آپ دانست که با امکانات کمی وارد بازار شد و به تدریج به امکانات آن اضافه گردید. با برنامه کاربردی آپ بسیاری از کارهای ساده روزانه خود را که قبلا برای انجام دادنشان زمان زیادی را صرف می کردید، می توانید به راحتی و با صرف کمترین زمان ممکن انجام دهید. آپ با پشتوانه تیم حرفه ای و موفقش می تواند در آینده نیز هم چنان رو به جلو حرکت کند.

 

آپ یک اپلیکیشن مفید و کاربردی است که مخفف دو کلمه آسان پرداخت می باشد. با کمی استفاده از این اپلیکیشن یا نرم افزار متوجه می شوید که چرا چنین نامی برای آن انتخاب شده است. در آپ انجام پرداخت های مختلف بانکی و بین بانکی با سهولت انجام می پذیرد و از لحاظ سرعت و امنیت نیز، آپ چندین بار امتحان خود را به خوبی پس داده است. این اپلیکیشن به علت کاربردی بودنش برای تمام سیستم عامل های محبوب از جمله اندروید و ios منتشر شده است که در سایت رسمی آپ نیز قابل دانلود می باشند.

 

 

بانک ملت نیز به مانند سایر رقبای خودش در زمینه خدمت رسانی به مشتریان خود، اقدام به انتشار نرم افزاری در این زمینه کرده است. در این نرم افزار نیز نکات امنیتی به خوبی رعایت شده و خیال کاربر را در این زمینه بسیار راحت می کند. برای دانلود همراه بانک ملت می توانید به سایت رسمی آن مراجعه کرده و برای سیستم عامل های مختلف تلفن های همراه این اپلیکیشن کاربردی را دانلود کنید. درست مثل دیگر همراه بانک ها، یک بار و برای همیشه با مراجعه به شعب بانک ملت، با دریافت رمز عبور و انجام دادن پیکربندی های موردنظر، این نرم افزار قابل استفاده می باشد.

 

در سایر نرم افزارهای همراه بانک معمولا محیط کاربری و گرافیکی آن چنان اهمیتی ندارد و سازندگان این اپلیکیشن ها اغلب در تولید و طراحی هایشان نهایت سادگی را لحاظ می کنند چرا که معتقدند در یک نرم افزار همراه بانک خوب، امنیت و سهولت در استفاده حرف اول را می زند. اما همراه بانک ملت یک اپلیکیشن هوشمند است که علاوه بر سهولت در استفاده برای کاربرانش، محیط گرافیکی شیک و قابل توجهی نیز دارد که این موضوع وجه تمایز همراه بانک ملت با رقبای بانکی خودش می باشد.

وقتی نگاهی به برنامه های کاربردی نصب شده بر روی تلفن همراه خود بیندازید، حتما نام یکی از نرم افزارهای تاکسی های اینترنتی را مشاهده خواهید کرد. تاکسی های اینترنتی که با یک ایده کپی برداری شده از اروپا ساخته و تولید شدند و خیلی زود نیز در کشور خودمان جا افتادند. مدتی قبل با دانلود اسنپ بسیاری از کاربران این اپلیکیشن با مفهوم تاکسی اینترنتی آشنا شدند. در واقع اسنپ را می توان یکی از پایه گذاران اصلی در این زمینه در کشورمان دانست که به دلیل قدمت بیشترش نسبت به سایر اپلیکیشن ها همچنان یکه تازی می کند.

 

روال کار در اسنپ همانند نرم افزارهای دیگر مربوط به خدمات تاکسی های اینترنتی، بسیار آسان است. در محلی که قرار گرفته اید تلفن همراه خود را به اینترنت متصل می کنید و بر روی نقشه مکان فعلی خود را مشخص می کنید. پس از این کار نوبت به انتخاب مقصد یا مقصدهای بعدی تان می رسد. پس از مشخص نمودن این مقصدها الگوریتم های پیشرفته موجود بر روی اسنپ قیمت این مسیر را محاسبه می کنند. در صورت تایید شما اسنپ در حوالی محلی فعلی تان اقدام به جست و جو می کند و نزدیک ترین رانندگان می توانند با قبول درخواست شما، در کمترین زمان ممکن در محل تعیین شده حاضر شوند.

اگر بخواهیم از پر مخاطب ترین اپلیکیشن های ایرانی فعال نامی ببریم، یکی از آن ها بدون هیچ تردیدی اپلیکیشن روبیکا می باشد. روبیکا نیز در دسته بندی اپلیکیشن های کاربردی قرار می گیرد. در واقع می توان اینگونه تفسیر کرد که نرم افزار روبیکا با بررسی نیازهای نرم افزاری کاربران ایرانی اقدام به انتشار اپلیکیشنی کرده است که بتواند چند مورد از این نیازمندی ها را به صورت یک جا پوشش دهد! کاری که قبلا در نرم افزارهایی همانند آپ نیز دیده بودیم، با این تفاوت که آپ فقط نیازهای پرداختی کاربران را برآورده می کرد.

 

همان طور که اشاره شد روبیکا با ادغام چندین کاربرد به صورت همزمان گام جدیدی در ارائه خدمات نرم افزاری برداشته و بسیاری از برنامه نویسان مختلف موفق در این حوزه را شگفت زده کرد. در این نرم افزار خدماتی از جمله خدمات آموزشی، اطلاعیه ها و اخبار، برگزاری مسابقات، کاربردهای شبکه های اجتماعی، دریافت و به اشتراک گذاری رسانه های صوتی و تصویری، حمایت از هنرمندان و خدمات بسیار کاربردی دیگری قابل مشاهده و استفاده می باشد. روبیکا در هر به روزرسانی ویژگی های کاربردی تری را نیز به اپلیکیشن خود اضافه می کند. ویژگی هایی که تمامی آن ها در ازای گرفتن بازخورد مناسب از کاربرانش موظف به طراحی آن ها شده است.

  /پایان رپورتاژ آگهی این مطلب صرفا جنبه تبلیغاتی داشته و اپریویو مسئول تایید صحت آن نیست.  

 

اینها را هم بخوانید