معرفی Racing Moto : لایی کشی از نوع موتوری

معرفی Racing Moto : لایی کشی از نوع موتوری

بدون شک، مسابقه و سرعت یکی از پرطرفدارترین سبک های بازی های رایانه ای بوده و کمتر کسی را میتوان یافت که نمونه ای از آنها را انجام نداده باشد. جنون سرعت و ویراژ دادن، میتواند هر کسی را محسور خود کند اما حال که این همه عناوین مختلف بازی تولید شده اند، بهتر است این جنون را نه در دنیای واقعی، بلکه در تلفن همراه یا تبلت تجربه کنیم.

اگر آماده یک موتور سواری هیجان انگیز در اتوبان شده اید، کلاه ایمنی خود را بر سر بگذارید و با ما در معرفی بازی اندرویدی "Racing Moto" همراه باشید.

Racing Moto

کنترل موتور در بازی فوق، با استفاده از قابلیت ژیروسکوپ دستگاه انجام میشود و کافی است تلفن همراه را به سمت چپ یا راست حرکت دهید. البته با لمس صفحه نمایش نیز میتوانید از سوخت نیتروژن استفاده و به سرعت خود اضافه کنید. در "Racing Moto"، 5 مدل موتور انتظار شما را میکشد که سوار بر آنها شوید و در اتوبان های بی انتها به پیش بتازید. البته طبق معمول، برای رسیدن به این موتورها باید تلاش نموده و به اندازه کافی سکه بدست آورید.

مسیری که در پیش رو دارید، در ابتدا خلوت بوده و تراکم وسایل نقلیه در آن کم است. البته موانع دیگری نیز وجود دارند و در این میان سکه هایی نیز به چشم میخورد که باید آنها را جمع آوری کنید. سکوهای پرش، جعبه های حاوی تجهیزات کمکی و تونل زمان، از دیگر عناصر موجود در "Racing Moto" هستند که برخورد به آنها توصیه میشود. همچنین اگر با فاصله کم از کنار وسایل نقلیه لایی بکشید، امتیاز ویژه ای به عنوان جایزه به شما تعلق میگیرد پس بد نیست که دست فرمان خود را به ورطه آزمایش بگذارید!

Racing Moto

لازم است به این نکته اشاره کنیم که در این بازی اندرویدی باید قبل از تمام شدن سوخت، خود را به پمپ برسانید چون در غیر اینصورت باید حرکت را از ابتدای مسیر انجام دهید. این پمپ ها در واقع چک پوینت هایی هستند که با رسیدن به آنها، میتوانید موتورسواری هیجان انگیز خود را از آنجا سرگرفته و نقاط دور دست اتوبان را کشف کنید! گرافیک سه بعدی "Racing Moto" در حد مطلوبی میباشد که در کنار انیمیشن های جذاب، موزیک و افکت های صوتی مناسب، لحظات سرگرم کننده ای در انتظار شما خواهد بود.

موانع بر سر راه زیاد هستند و فاصله بین چک پوینت ها به تدریج زیاد میشود و تنها راه حل برای رویارویی با این مشکلات، ارتقای موتورسیکلت میباشد. در "Racing Moto" و قبل از شروع بازی، به شما پیشنهاد میگردد که تجهیزات خود را ارتقا دهید تا بتوانید مسافت بیشتری را طی نموده و به چک پوینت های بیشتری برسید. البته پیش از مجهز کردن موتور باید به بخش Task  رفته و پاداش های خود را دریافت نمایید تا سکه کافی در اختیار داشته باشید.

Racing Moto

با توجه به توضیحاتی که دادیم، حتما مشتاق شده اید که موتورسواری در اتوبان های این بازی اندرویدی را امتحان کنید. پس لباس ایمنی بپوشید و به موتور خود هندل بزنید چون راه زیادی در پیش دارید!

صحنه هایی از بازی Racing Moto

اینها را هم بخوانید