تغییر رنگ تلفن پاناسونیک

نحوه تغییر زنگ تلفن ثابت پاناسونیک

اکثر تلفن‌های ثابت دارای آهنگ زنگی مشابه هم هستند. این تشابه ممکن است باعث خستگی و یکنواختی شود. حتی گاهی آهنگ زنگ تلفن، باعث اذیت می‌شود. به همین دلیل بسیاری از افراد علاقه‌مند به تغییر زنگ تلفن ثابت هستند. آهنگ زنگ را در واحد پایه یک سیستم دکت پاناسونیک نمی‌توان تغییر داد، تنها می‌توان ولوم صدا را تغییر داد. آهنگ زنگ تلفن فقط در گوشی‌ها قابل تغییر است. تنظیم تغییر شماره زنگ در هر مدل از تلفن پاناسونیک متفاوت است. برای انجام تنظیمات درست، می‌توانید از دفترچه راهنما استفاده کنید.   به طور کلی برای اکثر مدل‌های جدیدتر تلفن پاناسونیک مراحل زیر را دنبال کنید:

 • منوی گوشی را فشار دهید (کلید نرم‌افزاری بالا)
 • شماره 2 1 1 را فشار دهید.
 • برای انتخاب شماره مورد نظر برای زنگ به پایین حرکت کنید.
 • برای ذخیره تنظیمات، OK (کلید نرم افزاری وسط) را فشار دهید.
 •  

نحوه تنظیم آهنگ زنگ در تلفن  پاناسونیک مدل KX-T7630

تنظیم آهنگ زنگ منحصر به فرد امکانی را فراهم می‌کند تا شخص تماس‌گیرنده را تشخیص دهید. برای تنظیم آهنگ زنگ در تلفن Panasonic KX-T7630، مراحل زیر را دنبال کنید. با فشار دادن دکمه PROG یا برنامه شروع کنید. در مرحله بعد، دو بار دکمه Intercom را فشار دهید یا دوبار CO را فشار دهید. سپس با شماره‌گیری یک عدد دو رقمی از 01 تا 30، زنگ آهنگ را انتخاب کنید. پس از انتخاب آهنگ زنگ، می‌توانید ENTER یا دکمه Auto Dial / Store را فشار دهید تا تغییرات را ذخیره کنید. در آخر، دکمه EXIT یا دکمه برنامه را فشار دهید. اگر می‌خواهید میزان صدا را تنظیم کنید، در حالی که تلفن در حالت هوک Hook است و یا تماس دریافت می‌کنید، دکمه بالا یا پایین را فشار دهید. بدین صورت آهنگ زنگ روی تلفن پاناسونیک تنظیم می‌شود. برای انتخاب خرید تلفن رومیزی خانگی و تجاری پاناسونیک و مشاوره فنی می‌توانید با شرکت ایده آل گستر تماس بگیرید.      

اختصاص زنگ برای مخاطبین خاص در Panasonic KX-UT670

برای اینکه آهنگ‌های زنگ مختلف را به مخاطبین خاص اختصاص دهید مراحل زیر را دنبال کنید:
 • در نمایشگر تلفن، روی Contacts ضربه بزنید.
 • در صفحه مخاطبین، روی نام مخاطبی که می‌خواهید آهنگ زنگ را اختصاص دهید، کلیک کنید.
 • گزینه Options را فشار دهید.
 • Ringtone را انتخاب کنید.
 • آهنگ موردنظر خود را از صفحه Ringtone انتخاب کنید.
 • روی OK ضربه بزنید.
اگر آهنگ زنگی را که روی کارت SD ذخیره است، مشخص کنید و کارت SD برداشته شود، زنگ شماره 1 به جای زنگ مشخص شده استفاده می‌شود. هنگامی که کارت SD دوباره وارد شود، از آهنگ زنگ قبلی مشخص شده استفاده می‌شود. برای دانلود دفترچه راهنمای تلفن پاناسونیکkx-t7630 در ایده آل گستر کلیک کنید.      

تغییر زنگ تلفن kx-tg9541 پاناسونیک

در تلفن بیسیم مدل kx-tg-9541 به سادگی میتوانید صدای زنگ تلفن خود را تنظیم نمایید. پس از روشن شدن این ویژگی، زنگ گوشی و واحد پایه را با استفاده از ringer tone به اندازه دلخواه تنظیم کنید.   تنظیمات زیر موجود است:  "OFF": ویژگی cell mode را برای استفاده از صدای زنگ تلفن و واحد پایه خاموش کنید.   اطلاعات تماس‌گیرنده بسته به تنظیمات کالرآیدی اعلام می‌شود. "On (پیش فرض with Talking CID): گوشی و واحد پایه از تلفن همراه شما استفاده می کنند. اطلاعات تماس‌گیرنده حتی در صورت خاموش بودن کالرآیدی اعلام می‌شود. "(On (without Talking CID": گوشی و واحد پایه از صدای زنگ تلفن استفاده می‌کنند. حتی اگر کالرآیدی روشن باشد، اطلاعات تماس گیرنده اعلام نمی‌شود. این تنظیم را با استفاده از واحد پایه یا یکی از گوشی‌ها برنامه‌ریزی کنید. برای استفاده از ویژگی cell mode، تلفن باید زنگ بلوتوث in-band را پشتیبانی کند. برای استفاده از صدای زنگ گوشی به جای صدای زنگ cellular phone، “Off” را انتخاب کنید.  

نحوه تنظیم ولوم زنگ بر روی تلفن DECT دکت پاناسونیک

در صفحه کلید روی دکمه فلش فشار دهید یا دکمه وسط بالای صفحه را فشار دهید. اگر دکمه ی نرم افزاری را فشار داده‌اید به منو منتقل می‌شوید، به Set Ringer Volume (نماد نماد موسیقی) بروید و OK را بزنید. اکنون هنگام تنظیم ولوم، صدای زنگ پخش می‌شود، این کار را مطابق با فلش بالا و پایین روی پد فلش تنظیم کنید و وقتی زنگ در ولوم مناسبی قرار گرفت، OK را فشار دهید.      

تغییر زنگ تلفن KX-TGA510M پاناسونیک

تلفن KX-TGA510M پاناسونیک و پایه مربوطه آن دارای عملکردهای مستقل زنگ هستند و می‌توانید برای هر کدام از این دستگاه‌ها صدای زنگ را روشن یا خاموش کنید. برای دستگاه‌هایی که دارای چندین گوشی هستند، باید زنگ را روی هر گوشی به صورت جداگانه تنظیم کنید. نمی‌توانید بیش از هشت گوشی را در یک پایه واحد ثبت کنید.  

تنظیم زنگ گوشی تلفن KX-TGA510M پاناسونیک

دکمه "CONF / FUNCTION" را در پایین سمت چپ صفحه کلید گوشی، درست زیر دکمه Tone فشار دهید. کلیدهای جهت دار فلش بالا و پایین را فشار دهید تا به گزینه "تنظیم Ringer" برسید. با فشار دادن کلید فلش سمت راست، Ringer را انتخاب کنید. برای خاموش کردن زنگ، کلید فلش رو به پایین را فشار دهید تا "Off?" را بر روی صفحه نمایش ببینید. سپس کلید "SAVE" را که دقیقاً زیر نمایشگر است، فشار دهید. می‌توانید صدای زنگ را با استفاده از همین روش روشن کنید و برای تنظیمات زنگ، پیکان بالا فشار دهید.  

تنظیم زنگ پایه تلفن KX-TGA510M پاناسونیک

کلید "FUNCTION / EDIT" را روی واحد پایه فشار دهید. در بالا و در سمت راست کلیدهای navigation فلش قرار دارد. کلیدهای پیکان بالا و پایین را فشار دهید تا "Ringer volume" در صفحه، نمایش داده شود. سپس کلید ناوبری سمت راست را فشار دهید. پیکان رو به پایین را بارها و بارها فشار دهید تا "Off?" روی صفحه، نمایش داده شود. سپس کلید navigation سمت راست را فشار دهید تا این مورد ذخیره شود. برای روشن کردن زنگ، از کلید navigation بالا در صفحه تنظیمات Ringer استفاده کنید.  

زنگ نخوردن دستگاه تلفن پاناسونیک

ممکن است ولوم زنگ را روی صفر تنظیم کرده باشید. دلیل بعدی می‌تواند استفاده از دو افزونه تلفن باشد. در این حالت ممکن است به دستگاه تلفن فشار وارد شود و زنگ‌ها کار نکنند. 1. اگر دستگاه تلفن پاناسونیک فقط یک بار زنگ بزند و ساکت شود، مقاومت بسیار کوتاهی در خط وجود دارد و باید تعمیر شود. 2. بررسی کنید که آیا زنگ روشن است یا خیر. 3. هنگام روبرو شدن با این مشکل، آب و هوا را بررسی کنید. طوفان، بارش شدید باران، وزش باد شدید و سایر پدیده‌های طبیعی می‌تواند در سیگنال تلفن تداخل ایجاد کند. به خصوص اگر از تلفن بی‌سیم استفاده می‌کنید. پاناسونیک انواع مختلف تلفن رومیزی و بی‌سیم دارد که ویژگی و قابلیت متفاوت دارند. اگر تنظیم زنگ اختصاصی برای مخاطبین برای شما مهم است، بهترین تلفن را انتخاب کنید. برای مشاوره انتخاب بهترین مدل تلفن پاناسونیک با ویژگی تنظیم زنگ، با ایده آل گستر تماس بگیرید.  

/پایان رپرتاژ آگهی این مطلب صرفا جنبه تبلیغاتی داشته و اپریویو مسئول تایید صحت آن نیست

اینها را هم بخوانید