اپلیکیشن نقشه آفلاین شهر کربلا

نقشه آفلاین شهر کربلا، راهنمای خوب برای سفر به عراقنسخه 1.02

3.83 5 0 1
امتیاز اپریویو
تفکیکی
 • دسته : سیر و سفر
 • قیمت : 1000 تومان
 • حجم : 17 مگابایت

از وقتی که مرزهای عراق به روی ایرانیان باز شد، سالیانه تعداد افراد زیادی برای زیارت عتبات عالیات به این کشور سفر میکنند. روز اربعین یکی از روزهایی است که شهر کربلا، پذیرای میلیونها زائر از سراسر جهان است. اگر قصد سفر به عراق و شهر مقدس کربلا را دارید، اپلیکیشن نقشه آفلاین شهر کربلا را به عنوان یک راهنمای خوب، همراه خود ببرید. ما را در نقد و بررسی این برنامه اندرویدی همراهی کنید. ابزارهای مسیریابیاستفاده از برنامه فوق بسیار راحت است و با اجرای آن میتوانید نقشه کربلا و حومه آن را به صورت آفلاین ببینید. بد نیست بدانید که در صورت آنلاین شدن و فعال کردن مکان یاب (GPS)، امکان مشاهده مکان فعلی و مسیریابی دقیقتر نیز برای شما میسر میشود. از دیگر امکانات نقشه آفلاین شهر کربلا عبارتند از:

 • قطب نما با نمایش جهت قبله
 • کوچک و بزرگ کردن اندازه نقشه
 • افزودن نقاط دلخواه به علاقه مندی ها
 
موقع سفر به کربلا، نقشه آفلاین شهر کربلا را همراه خود ببرید.
  مکان های مهم شهر کربلا را راحت پیدا کنید موقع سفر به شهرهای دیگر، ممکن است با اماکن مختلف مثل بانک، هتل، بیمارستان و غیره سر و کار داشته باشیم. به همین دلیل در نقشه آفلاین شهر کربلا، مکان های مهم این شهر قابل مشاهده هستند. برای این کار باید بر روی دکمه منو (در سمت راست و پایین نقشه) اشاره کنید تا فهرست مکان ها به ترتیب حروف الفبا نشان داده شوند. حالا با لمس هر مورد، میتوانید نشانگر مکان های موردنظر (نقطه های قرمز رنگ) را بر روی نقشه ببینید.   نکته : اگر نام یک مکان را بلد باشید، امکان یافتن آن به کمک ابزار جستجوی این اپلیکیشن اندرویدی نیز وجود دارد.   پیدا کردن مسیر در شهرهای دیگر  برای هر مکان یادداشت بگذارید یکی از امکانات جالب نقشه آفلاین شهر کربلا، قابلیت ثبت یادداشت برای مکان ها میباشد. با لمس طولانی هر نقطه از نقشه، میتوانید آن را با وارد کردن نام و همچنین ثبت یادداشت، به علاقه مندی ها اضافه کنید. علاوه بر این، امکان اشتراک گذاری لینک نقطه موردنظر با دیگران پیش بینی شده است. این لینک با استفاده از برنامه گوگل مپ باز میشود و مکان را روی نقشه نشان میدهد.   نکته : برای حذف نقاط از علاقه مندی ها کافی است دوباره بر روی آن اشاره نموده و سپس آیکن قلب را در نوار پایین صفحه لمس کنید.   نکاتی درمورد رابط کاربری برنامه ظاهر نقشه آفلاین شهر کربلا بسیار ساده میباشد و باید گفت که برای طراحی قالب گرافیکی آن، دقت نظر و حسن سلیقه کافی صرف نشده است. همچنین انتظار میرفت که پیاده سازی رابط و تجربه کاربری بطور هوشمندانه تر انجام شود تا استفاده از امکانات موجود راحت باشد. امیدواریم در نسخه های بعدی، نواقص جزئی برنامه فوق رفع گردند.  
به همراه داشتن یک نقشه آفلاین در سفر به شهرهای دیگر، بسیار ضروری است و نقشه آفلاین شهر کربلا میتواند راهنمای خوبی برای شما باشد. این برنامه اندرویدی را میتوانید با پرداخت هزینه ناچیز، از کافه بازار دریافت نمایید.
مکان های مهم شهر کربلا
قابلیت ها و نقاط قوت برنامه
 • عملکرد صحیح با حداقل خطا
 • سادگی استفاده برای همه
 • نمایش نقاط مهم در شهر کربلا
 • امکانات جانبی مفید
نقاط ضعف برنامه
 • عدم پیاده سازی صحیح امکانات
 • کمبود برخی از اطلاعات لازم
  پیشنهادهای اپریویو برای بهبود برنامه در کل باید گفت که نقشه آفلاین شهر کربلا به قابلیت های خاصی نیاز ندارد اما پیاده سازی بهتر امکانات آن و ایده پردازی های بیشتر، میتوانید باعث افزایش کارایی این اپلیکیشن اندرویدی شود. برای مثال بهتر بود که لیستی از آدرس متنی مکان های مهم هم در اپلیکیشن فوق وجود داشته باشد. امیدواریم که در نسخه های بعدی، ظاهر جذاب تر و عملکرد بهتری را از این برنامه ببینیم.  

امتیازات تفکیکی

رابط کاربری
کاربرد
امکانات

به این برنامه چه امتیازی میدهید؟


دانلود برنامه اندرویدی گوشی گرام