اپلیکیشن نیازه

هیچ کاری را خودتان انجام ندهید!

تا به حال شده که برای انجام کارها و تهیه وسایل مورد نظر خود به دلیل مشغله های کاری متعدد، وقت زیادی نداشته باشید؟

و یا زمان زیادی را صرف جست و جوی یک متخصص و نیروی خدماتی حرفه ای و یا شرکت خدماتی خوب، جهت انجام کارهای خود و رفع نقص و خرابی های به وجود آمده در منزل و محل کار و زندگی خود نمایید؟

و یا برای خرید ابزار و وسایل مورد نیازتان انرژی و زمان زیادی را در ترافیک و شلوغی شهر صرف نمایید؟

 

زمانی که خسته از کار به خانه باز میگردید و انرژی کافی برای انجام کارهای خود ندارید و یا تخصص کافی برای رفع برخی مشکلات به وجود آمده ندارید، میتوانید فقط با یک کلیک اپلیکیشن نیازه را نصب نمایید و در کنار ثبت سفارش خدمات مورد نظر خود، ابزار، کالا و وسایل مورد نیاز خود را نیز خریداری نمایید.

 

نیازه سامانه هوشمند سفارش آنلاین خدمات و فروشگاه می باشد که امکان ثبت سفارش را از طریق وب سایت و اپلیکیشن برای کاربران فراهم ساخته و اقدام به رفع نیازهای خدماتی شما نموده است. شما می توانید با استفاده از این خدمات آنلاین که نیازه به کاربران خود ارائه داده است یک زندگی راحت را تجربه نمایید.

 

تجربه ای متفاوت با اپلیکیشن نیازه!

شاخه های مختلف خدماتی که نیازه به کاربران خود ارائه میدهد به شرح زیر می باشد :

  • نظافت و شستشو
  • تاسیسات و لوله کشی
  • برق و الکترونیک
  • بازسازی و ساخت و ساز
  • سلامت، مراقبت و زیبایی
  • خودرو
  • کامپیوتر و موبایل
  • طراحی و آموزش
  • حیوانات خانگی

 

هر کدام از شاخه های خدماتی که در بالا ذکر شد به تفکیک دارای تعداد متعددی زیر شاخه می باشند.

هم چنین در فروشگاه نیازه برای تمامی زیرشاخه های خدماتی، دسته ی محصولات، از برندهای مختلف اختصاص داده شده تا نیاز کاربران به ابزار و وسایل، در کنار خدمات درخواستی خود را پوشش دهد.

 

چرا نیازه؟

وجه تمایز نیازه چیست؟ چرا باید از اپلیکیشن و وب سایت نیازه استفاده کنیم؟

 

- اولین سامانه قیمت آنی کشور : دیگر نگران قیمت هایی که بعد از ثبت سفارش با آن روبرو می شوید نباشید، چون تمامی خدمات در نیازه قیمت های از پیش تعریف شده و مشخص دارند و میتوانید اول قیمت خدمات درخواستی خود را مشاهده و سپس سفارش خود را ثبت نمایید.

- متخصصان حرفه ای و آموزش دیده : تمامی متخصصانی که در نیازه برای انجام خدمات درخواستی اعلام آمادگی کرده اند آموزش دیده می باشند.

- همیار : برای آن دسته از کاربرانی که در منزل تنها هستند و یا به دلیل مشغله ی کاری امکان حضور در منزل، در زمان حضور متخصص را ندارند، امکان استفاده از همیار به عنوان حامی و پشتیبان و یا جانشین در زمان عدم حضورشان فراهم گشته است.

- پشتیبانی ۲۴ ساعته : کاربران در صورت بروز مشکل در استفاده از خدمات، تحت حمایت پشتیبانی ۲۴ ساعته نیازه هستند و در هر ساعت از شبانه روز میتوانند به یکی از روش های ارسال ایمیل-تلفنی- چت و تیکت مشکلات خود را با واحد پشتیبانی در میان بگذارند.

- سیستم هماهنگ‌کننده بخش خدمات با فروش کالا : یکی از ویژگی های منحصر به فرد نیازه، تلفیق خدمات و کالا برای رفع نقص و کمبودهایی است که زمان استفاده از خدمات به دلیل عدم تامین وسایل و ابزار مورد نیاز برای کاربران، و یا زمان فروش کالا به دلیل عدم وجود نیروی خدماتی مورد نیاز جهت نصب و تعمیر، برای تامین کنندگان (فروشندگان)، می باشد.

- گارانتی خدمات و محصولات : تمامی خدمات و محصولات در نیازه شامل ضمانت انجام و فروش می باشند و در صورت نقص در انجام خدمات و یا فروش کالا میتوانند با واحد پشتیبانی خدمات و فروش تماس حاصل نمایند.

- ارسال سریع پستی : نیازه مفتخر است که سریع ترین ارسال پستی کشور را برای کالاهای خود دارد.

 

 

حرف آخر

دست به سیاه و سفید نزنید

کیفیت شعار ما نیست انتخاب ماست

با نصب اپلیکیشن نیازه که از سرعت بالا و کاربری بسیار آسان برخوردار است هیچ کاری را خودتان انجام ندهید...

 

مثل هیچکس مثل هیچ کجا تا بینهایت با شما

  /پایان رپرتاژ آگهی این مطلب صرفا جنبه تبلیغاتی داشته و اپریویو مسئول تایید صحت آن نیست.

اینها را هم بخوانید