شرکت آروند

ورشکستگی کسب و کارهای سنتی

اگر نگاهی به اطراف تان بیندازید، خواهید دید که کسب و کارهایی که هنوز به همان روش های سنتی درحال فعالیت هستند، دیگر به خوبی گذشته پویا و پردرآمد نیستند. جای تعجبی هم ندارد! در عصری که همه کارها و فعالیت ها گره خورده است به فضای مجازی، اینترنت و شبکه های اجتماعی، کسی رغبت نمی کند از مغازه ای که از تمامی این ها به دور است، خرید کند. آنچه امروز برای مردم دلچسب و جذاب است، زیبایی و راحتی است. زیبایی محیطی که به آن وارد می شوند و راحتی فرایند خرید شامل انتخاب، سفارش و پرداخت. اگر بتوانید در این میدان رقابتی خودتان را تجهیز به امکاناتی کنید، که در نهایت به کمک آنها این خواسته های مشتری های تان را برآورده سازید، برد با شما خواهد بود.   چرا کسب و کار های قدیمی دیگر رونق سابق را ندارند؟ مشتری های امروزی، علاقه دارند تا جایی که می شود راحت خرید کنند و البته لیستی منظم و دسته بندی شده از تمامی محصولات مورد نیازشان را بتوانند ببینند. یکی از دلایلی که این روز ها مردم خرید از هایپر مارکت ها را به سوپری و یا بغالی محله خود ترجیح می دهند هم همین است. شما با ورود به هایپرمارکت ها همه محصولات را دسته بندی شده و در دسترس می بینید و حتی اگر به مواردی نیاز نداشته باشید، با دیدن آن ها ترغیب به خرید می شوید. تمامی خرید های خود را هم در ترولی قرار می دهید و بدون نگرانی از سنگین شدن بار خرید های تان، باز هم به آن ها اضافه می کنید. در انتها یک فاکتور تفکیک شده و دقیق از صندوق دریافت می کنید و خرسند به منزل خود بر می گردید. اگر در هر کسب و کاری که هستید، به این نکات توجه نکنید و اگر به دنبال به روز رسانی کسب و کارتان هم سو با پیشرفت های تکنولوژی نباشید، مطمئن باشید خیلی زود در این مسیر شکست می خورید و در حالی که رقبای تان از شما پیشی می گیرند، شما شاهد کم شدن مشتری های تان خواهید بود. برای حل این مشکل چه باید کرد؟   با راه اندازی وب سایت جانی تازه به کسب و کارتان بدهید در یک کلام بگوییم: این روز ها هیچ چیز ارزشمند تر از صرف هزینه روی طراحی وب سایت برای کسب و کارتان نیست و مطمئن باشید این کار سرمایه گذاری خواهد بود که در آینده ای نزدیک نتیجه آن را خواهید دید. خوشبختانه امکان طراحی سایت در اصفهان هم برای همشهری های اصفهانی فراهم شده است و شما می توانید به راحتی با بر قراری ارتباط با تیم تجارت الکترونیک آروند، از خدمات با کیفیت آن ها و البته مقرون به صرفه شان، استفاده کنید. اما چرا به طراحی وب سایت نیاز دارید؟    

  • با طراحی وب سایت حرفه ای تر می شوید
تخصص شما هرچه که باشد، با طراحی یک وب سایت تخصصی برای خود، می توانید بیش از قبل حرفه ای عمل کنید. تمام مدارک و گواهینامه هایی که در مغازه خود قاب کرده اید را می توانید به عنوان نماد اعتبار و اعتماد در وب سایت خود به مشتری های تان نشان دهید و با بیانی شیرین درباره سوابق و تجربیات خود با آن ها صحبت کنید. شما با طراحی وب سایت می توانید برای خود یک مغازه مجازی در سراسر کشور داشته باشید و این نشان از حرفه ای بودن شما است.
  • با طراحی وب سایت مشتری ها را از گوگل جذب کنید
با استفاده از خدمات طراحی وب سایت در اصفهان، مشتری های شما دیگر محدود به محله و منطقه ای که مغازه و فروشگاه تان قرار دارد، نمی شود، اگر وب سایت تان را به دست حرفه ای ها بهینه سازی کنید، هر فردی در هر جای کشور که به کالا و خدمات شما نیاز داشته باشد، می تواند به شما برسد و تنها با چند کلیک از شما خرید کند. برای رشد و توسعه کسب و کار، حتما می دانید که نیاز به مشتری های جدید دارید و صد البته تنها با مغازه زدن و چند مشتری در محله نمی توانید به این هدف بزرگ دست پیدا کنید.
  • با طراحی وب سایت تمامی کالاها و خدمات تان را به مشتری ها معرفی کنید
شاید زمانی که مشتری پا در فروشگاه و یا مغازه شما می گذارد، متوجه تمامی خدمات تان نشود، اما شما به کمک تیم طراحی سایت در اصفهان می توانید، هر کالا و خدماتی که ارائه می دهید را در یک صفحه وب به مشتری های بالقوه خود معرفی کنید. با این کار احتمال خرید آن ها نیز بیشتر می شود.
  • با طراحی وب سایت می توانید از امتیاز رضایت مشتری استفاده کنید
زمانی که برای کسب و کار خود یک سایت طراحی کنید، هر نظر مثبتی که درباره کالاها و خدمات شما عنوان می شود را می توانید در سایت تان درج کنید تا مشتری های دیگر به پشتوانه این نظرات مثبت به شما اعتماد کنند.
  • با طراحی وب سایت با مشتری ها بیشتر در تعامل خواهید بود
حتی اگر برای خرید از وب سایت تان حضور فیزیکی مشتری ها لازم است، با طراحی وب سایت و درج مشخصات تماس (تلفن، آدرس و ...) راحت تر می توانید مشتری ها را سمت خود جذب کنید. این نکته یکی از کلیدی ترین موارد در طراحی وب سایت است که حتما باید آن را در نظر گیرید.   طراحی سایت در اصفهان با تیم حرفه ای آروند شهروندان اصفهانی، حالا که با اهمیت راه اندازی وب سایت برای کسب و کار خود آشنا شدید، باید به دنبال طراحی سایت در اصفهان باشید که در کار خود حرفه ای باشند و با نیاز های مشتری های شان به خوبی آشنا باشند و بتوانند با کمترین هزینه بهترین و با کیفیت ترین خدمات را به شما ارائه دهند.  

/پایان رپرتاژ آگهی

این مطلب صرفا جنبه تبلیغاتی داشته و اپریویو مسئول تایید صحت آن نیست  

اینها را هم بخوانید