نقد و بررسی

10
5.1K
وقت خدا
وقت خدا

موضوع : مذهبی

قیمت : رایگان

  • رابط کاربری:
  • کاربرد:
  • قیمت:
امتیاز کاربران:
امتیاز سایـت:

توجه : آخرین ویرایش این نقد و بررسی مربوط به ۱۳۹۲/۴/۲۰ و نسخه 1.96 این اپلیکیشن میباشد!

معرفی، نقد و بررسی اپلیکیشن وقت خدا

 

روزهای ما پر از ساعاتی است که هم برای خودمان وقت می گذاریم و هم برای دیگران. برخی از این ساعات هم فقط متعلق به مناجات با خداست.

امروز قصد بررسی برنامه “وقت خدا” را داریم، یکی از بهترین و کاملترین برنامه های موجود در زمینه یادآوری وقت مناجات با خدا.

وقت خدا

رابط کاربری :

“وقت خدا” در زمینه طراحی رابط کاربری بسیار عالی است. طراحی زیبای منوها و راحتی در کارکرد از امکانات عالی آن است. تنها ضعف رابط کاربری برنامه طراحی نه چندان مناسب ویدجت آن است که کمی بزرگ است اما این موضوع چیزی از ارزش های آن کم نمی کند ضمن این که وجود ۴ تم مختلف برای برنامه از قابلیت هایی است که  در  کمتر  برنامه ای   می بینیم. از نظر AppReview امتیاز “وقت خدا” در این بخش ۵ از ۵ است.

وقت خدا

کاربرد :

اگر بخواهیم به خصوصیات یک برنامه با مضمون یادآوری زمان نماز اشاره کنیم باید به نکات متفاوتی توجه کرد اما مهمترین آنها این است که کاربر بتواند بر اساس موقعیت دقیق جغرافیایی خود وقت اذان را دریابد. این برنامه به بهترین شکل ممکن این امکان را فراهم نموده است. در این برنامه می توان از طریق انتخاب منطقه زمانی ، وارد کردن طول و عرض جغرافیایی شهر یا منطقه دلخواه و یا انتخاب یکی از ۴۰۰ شهرستان موجود در برنامه یکی را انتخاب کرد و به راحتی می توان به بهترین شکل ممکن وقت دقیق اذان در مکان مورد نظر را بدست آورد. از دیگر امکانات برنامه قابلیت پخش اذان و پخش هشدار قبل از وقت اذان است که تمامی این ها از بهترین قابلیت های برنامه هستند.

بجز تمامی این امکانات قبله نمای برنامه هم به دقت و سادگی می تواند بهترین کمک شما برای پیدا کردن جهت دقیق قبله باشد.

با تمامی این امکانات و ده ها خصوصیتی که در این برنامه وجود دارد مطمئنا  در بخش کاربرد، امتیاز ۵ از ۵ را از AppReview می گیرد.

وقت خدا

قیمت :

این همه امکانات و رایگان بودن “وقت خدا” بسیار عجیب است و نشان دهنده بزرگواری سازنده آن در زمینه کمک به ادای آداب دینی است. با توجه به اهمیت بسیار زیاد بجا آوردن نماز اول وقت این برنامه می تواند بهترین ابزار برای شما باشد . از نظر AppReview، این برنامه امتیاز کامل ۵ از ۵ را در این بخش می گیرد.