ویرایش حرفه ای عکس ها: اپلیکیشن Prisma در دسترس کاربران اندروید قرار گرفت

ویرایش حرفه ای عکس ها: اپلیکیشن Prisma در دسترس کاربران اندروید قرار گرفت

تنها چند هفته پیش اپلیکیشن Prisma برای کاربران آی او اس عرضه شد و هم اکنون کاربران اندروید نیز می توانند این اپلیکیشن کاربردی را مورد استفاده قرار دهند. این اپلیکیشن با بهره گیری از قدرت رایانش ابری افکت های هنرمندانه ای را به عکس های شما می افزاید.

این اپلیکیشن تفاوت چشمگیری با گزینه های فیلترینگ استاندارد عکس مانند اینستاگرام دارد، فیلترهای متنوع اپلیکیشن قادر به تشخیص اشیای درون عکس به صورت هوشمندانه و رندر کردن آنها می باشند. دلیل این عملکرد به پردازش تصاویر در سرورهای ریموت اپلیکیشن باز می گردد و بدین ترتیب تمامی قدرت هوش مصنوعی مبتنی بر کلود بر روی تصاویر شما اعمال می شود، در حالی که این عملیات در اکثر اپلیکیشن ها درون گوشی کاربر صورت می پذیرد.

blog_19989_1

جنبه ناخوشایند این نوع پردازش به کاهش سرعت آن در زمان های اوج مصرف مانند اکنون که اپلیکیشن تازه در دسترس میلیون ها کاربر جدید قرار گرفته، مربوط می شود. با این اوصاف Prisma یک اپلیکیشن منحصر به فرد است که قادر به تولید تصاویر جالب توجهی می باشد و چنانچه یک عکاس علاقه مند و مشتاق اندروید هستید، قطعا نگاه انداختن و بررسی این اپلیکیشن ارزشمند خواهد بود.

 

http://www.androidcentral.com برگرفته از

اینها را هم بخوانید