نقد و بررسی

3
3.6K
پیامک سرای بنفش
پیامک سرای بنفش

موضوع : سرگرمی

قیمت : رایگان ‐ با پرداخت درون‌برنامه‌ای

  • رابط کاربری:
  • کاربرد:
  • قیمت:
امتیاز کاربران:
امتیاز سایـت:

توجه : آخرین ویرایش این نقد و بررسی مربوط به ۱۳۹۲/۱۱/۳ و نسخه 1.1 این اپلیکیشن میباشد!

معرفی، نقد و بررسی اپلیکیشن پیامک سرای بنفش

تا به حال چه تعداد پیامک برای دوستان خود ارسال کرده اید؟ قطعا پاسخ به این سوال غیر ممکن است اما مسئله ای که حتما برای شما اهمیت دارد، داشتن پیام های زیاد با موضوعات متنوع میباشد. بدین ترتیب همیشه میتوانید در امر ارسال پیام به آشنایان، از آنها جلوتر باشید!

در ادامه اپلیکیشن “پیامک سرای بنفش” را معرفی میکنیم که در این راه به شما یاری میرساند. با ما همراه شوید تا به نقد و بررسی این برنامه اندرویدی بپردازیم.

پیامک سرای بنفش

رابط کاربری:

ظاهر این برنامه در عین حال که ساده به نظر میرسد اما با استفاده از رنگ های زنده و هماهنگ مزین شده و نمای کاربرپسندی را پدید آورده است. نکته جالب در مورد قالب گرافیکی “پیامک سرای بنفش”، انتخاب تم رنگی توسط کاربران میباشد. درکنار این قابلیت، وجود ۱۰ نوع فونت مختلف سلیقه شما را از بابت تنظیم محیط به صورت دلخواه تامین خواهد کرد.

آیکن های زیبا و گویا، چیدمان مرتب فهرست ها و عملکرد صحیح در نمای افقی و عمودی از دیگر نقاط قوت این اپلیکیشن اندرویدی به شمار می آید. همچنین به کارگیری انیمیشن های مناسب، به جذابیت بیشتر “پیامک سرای بنفش” کمک کرده است.

آخرین ویژگی هایی که باید به آنها اشاره کنیم، دسترسی سریع به بخش های مختلف برنامه و استفاده راحت از امکانات موجود میباشد. بدین ترتیب شاهد یک رابط کاربری بدون نقص هستیم اما بهتر بود در رابطه با گرافیک، دقت نظر بیشتری از سوی تولیدکنندگان صورت گیرد.

AppReview امتیاز ۴.۵ از ۵ را برای این بخش درنظر میگیرد.

پیامک سرای بنفش

کاربرد:

به دنبال چه تعداد پیامک هستید؟! اگر ۷۵۰۰۰ عدد پیام در بیش از ۳۰ دسته بندی متنوع شما را راضی میکند، باید گفت “پیامک سرای بنفش” گزینه خوبی است و بیشترین امتیاز این بخش، به همین مورد تعلق میگیرد. البته درمورد تکراری نبودن پیامک ها نمیتوان اطمینان کامل داشت و این موضوع کاملا طبیعی میباشد.

امکانات جانبی این برنامه اندرویدی، شامل به اشتراک گذاری متن، ارسال توسط پیام رسان، افزودن به علاقه مندی ها و حذف پیامک ها میشود. با اضافه کردن هر پیامک به علاقه مندی ها، میتوانید آنها را هم در بخش مربوطه به صورت مجزا و هم به صورت یکجا و با استفاده از گزینه موجود در منوی سمت چپ برنامه ببینید. در مورد پیام های حذف شده، فقط روش اول پیش بینی شده است.

بد نیست در پایان، کمبودهای “پیامک سرای بنفش” را نیز نام ببریم. نمایش تعداد پیامک اشغال شده توسط هر متن و همچنین تعداد دفعاتی که ارسال شده اند، از این جمله میباشد. از همه مهمتر جای خالی یک ابزار جستجو در میان این تعداد بسیار زیاد پیام، کاملا احساس میشود.

AppReview امتیاز ۴ از ۵ را به این بخش اختصاص میدهد.

پیامک سرای بنفش

قیمت:

برنامه فوق، با هزینه ناچیزی قابل دریافت بوده و قیمت منصفانه ای دارد. این اپلیکیشن اندرویدی را میتوان بزرگترین مجموعه پیامکی درمیان برنامه های رقیب به حساب آورد و بدین ترتیب ارزش دریافت آن را درک کرد.

با توجه به این موضوع، امتیاز AppReview به این بخش ۵ از ۵ است.

پاورقی: هزینه دریافت “پیامک سرای بنفش” را باید از طریق سیستم خرید درون برنامه ای آن پرداخت نمایید.