چرا باید اپلیکیشن زبانشناس را نصب کنید؟

چرا باید اپلیکیشن زبانشناس را نصب کنید؟

بان انگلیسی بدون شک مهم‌ترین زبان در سراسر دنیا است که یادگیری آن اهمیت بسیار بالایی دارد. برای اینکه بتوانید با هرکسی در هر نقطه‌ای از جهان ارتباط برقرار کنید، باید حتما به زبان انگلیسی تسلط داشته باشید. به همین جهت باید از ابزار‌های یادگیری زبان انگلیسی بیشترین استفاده ممکن را ببرید. در همین راستا به شما پیشنهاد می‌کنیم که اپلیکیشن زبانشناس را نصب کنید تا با استفاده از آن زبان انگلیسی خود را به‌آسانی تقویت نمایید.

 

اهمیت یادگیری زبان انگلیسی

اگر نگاهی به دنیای امروز بیندازید، متوجه خواهید شد که شما برای موارد بسیار زیادی نیاز به یادگیری زبان انگلیسی دارید. چنانچه قصد مهاجرت به یک کشور انگلیسی زبان را دارید، حتما باید مهارت زبان خود را در سطح حرفه‌ای بالا ببرید. از همین‌رو باید یک برنامه آموزشی مشخص داشته باشید و بر اساس آن پیش بروید تا این زبان را به‌خوبی بیاموزید. از دیگر دلایلی که باید انگلیسی را یاد گرفت، داشتن فرصت‌های شغلی بهتر است. در حال حاضر تسلط به انگلیسی برای بسیاری از مشاغل لازم است. همچنین این مهارت باعث پربار شدن رزومه شما خواهد شد و کارفرمایان علاقه بیشتری به استخدامتان پیدا می‌کنند.

برخی از دانشجویان که قصد تحصیل در سایر کشور‌ها را دارند، باید این زبان را یاد بگیرند. با توجه به اینکه تسلط به انگلیسی برای بسیاری از افراد یک ضرورت است، حتما باید برای رسیدن به این هدف برنامه‌ریزی درستی داشته باشند. به‌همین علت به این دسته از افراد توصیه می‌شود که از اپلیکیشن زبانشناس برای آموزش زبان انگلیسی استفاده کنند. برنامه زبانشناس با داشتن تجربه کاربری مناسب می‌تواند به‌خوبی رضایت شما را جلب کند. از همین‌رو حتما از این بستر عالی استفاده کنید تا یادگیری انگلیسی از هر زمان دیگری برایتان راحت‌تر شود.

 

دانلود اپلیکیشن زبانشناس و ثبت‌نام در آن

برای اینکه بتوانید مهارت‌های خود را در زبان انگلیسی گسترش دهید، بهتر است که در قدم اول دانلود نرم‌افزار زبانشناس را پشت سر بگذارید. برای این‌کار زحمت زیادی نخواهید داشت؛ زیرا این برنامه در گوگل پلی قرار داده شده است. می‌توانید که دانلود این برنامه را در گوگل پلی انجام داده و سپس آن را بر روی گوشی هوشمند خود نصب کنید. در حال حاضر دانلود اپلیکیشن زبانشناس اندروید برای همه کاربران ممکن شده است که می‌توانید از این فرصت به سود خود استفاده کنید.

 

زمانی‌که وارد این برنامه می‌شوید، نرم‌افزار زبانشناس از شما می‌خواهد یک شماره تلفن را وارد کنید. این نکته را به یاد داشته باشید که شماره وارد شده باید درست باشد؛ زیرا برای آن کد ارسال می‌شود. هنگامی‌که شماره را وارد کردید،‌ کد را دریافت خواهید کرد که باید آن را در داخل باکس وارد کنید. بعد از انجام تأیید هویت، شما وارد محیط کاربری نرم‌افزار خواهید شد. برنامه‌نویسان برنامه زبانشناس سعی کرده‌اند که ثبت‌نام را به‌صورت ساده طراحی کنند تا کاربر از این جهت معطل و اذیت نشود.

 

آزمون تعیین سطح در برنامه زبانشناس

چنانچه شما هم می‌خواهید از اپلیکیشن زبانشناس استفاده کنید، باید قبل از شروع تعیین سطح را انجام دهید. هرکس از نظر اطلاعات زبان انگلیسی در سطح مشخصی قرار دارد. به‌همین جهت قبل از اینکه بخواهید یادگیری خود را شروع کنید، باید تعیین سطح انجام شود. در این برنامه یک تست کوچک تعیین سطح در ابتدا گرفته خواهد شد. تعدادی از کلمات مختلف انگلیسی برای شما نمایش داده می‌شود. کلماتی که معنای آن را می‌دانید مشخص کرده و وارد مراحل بعدی شوید. در‌نهایت، محاسبات انجام شده و سطح زبان انگلیسی شما مشخص خواهد شد.

 

سطوح به سه شکل A، B و C دسته‌بندی می‌شوند. زمانی‌که این آزمون کوچک را پشت سر می‌گذارید، می‌توانید آموزش‌های زبان انگلیسی را با توجه به سطح خود دریافت کنید.

خوشبختانه نرم‌افزار زبانشناس آموزش‌ها را به‌خوبی دسته‌بندی کرده است تا افراد بتوانند با توجه به سطح خود، از آن‌ها بهره‌مند شوند. همچنین با تمرین درست می‌توانید به سطوح بالاتر برسید و توانایی خود را در زبان انگلیسی بیشتر کنید. همه این موارد نشان‌دهنده آن‌ است که برنامه زبانشناس می‌تواند نقش مهمی در تسلط شما به زبان انگلیسی داشته باشد.

 

امکانات جذاب اپلیکیشن زبانشناس

هنگامی‌که وارد محیط کاربری زبانشناس می‌شوید، امکانات و قابلیت‌های آن شما را شگفت‌زده می‌کند. در این برنامه به قدری منابع آموزشی موجود است که برای بررسی همه‌ آن‌ها نیاز به زمان زیادی خواهید داشت. در این نرم‌افزار می‌توانید انگلیسی را با دیدن فیلم، موسیقی و خواندن کتاب بیاموزید. همچنین پادکست‌های آموزشی زبان انگلیسی نیز در آن قرار گرفته است که یادگیری زبان انگلیسی را بسیار آسان‌تر می‌کند. یکی از جذاب‌ترین ویژگی‌های این برنامه این است که آموزش زبان را با سرگرمی ترکیب کرده است. از همین‌رو شما با دیدن فیلم و شنیدن موسیقی می‌توانید مهارت خود را گسترش دهید.

همچنین، در این برنامه داستان‌های کودکانه و بزرگسالان قرار داده شده است که با خواندن آن‌ها علاوه‌بر سرگرم شدن، زبان انگلیسی خود را نیز بیشتر تقویت خواهید کرد. به غیر از موارد بیان شده، بخشی نیز برای مکالمات در نظر گرفته شده است که می‌توانید به آن‌ها گوش فرادهید. شنیدن مکالمات این فرصت را می‌دهد تا بهتر با لهجه انگلیسی آشنا شوید و در آن قدرت پیدا کنید. با توجه به اینکه برخی از کتاب‌های آموزشی مهم در برنامه زبانشناس گنجانده شده است، شما می‌توانید از این منابع نیز بهره ببرید. خوشبختانه به‌ تازگی امکان دانلود نرم‌افزار زبانشناس آیفون نیز فراهم شده است که دارندگان آیفون می‌توانند از این طریق اپلیکیشن زبانشناس را دانلود نمایند.

 

قابلیت گفتگو در زبانشناس

یکی از جذابیت‌های برنامه زبانشناس این است که بخشی را برای چت و گفتگو قرار داده است. در‌واقع، در بخش گفتگو می‌توانید با سایر کاربرانی که از زبانشناس استفاده می‌کنند، ارتباط برقرار کنید. این قابلیت سبب می‌شود تا شما بتوانید به‌آسانی انتقال تجربه را انجام دهید و آگاهی خودتان را نیز بیشتر کنید. برای ارتباط با سایر کاربران می‌توانید از قسمت تالار که در برنامه قرار گرفته است بهره ببرید. همچنین قسمت پرسش و پاسخ نیز قرار داده شده است که در آن می‌توان سوالات را مطرح کرد و پاسخ مربوطه را به‌ سرعت دریافت نمود. چنانچه نصب این برنامه را انجام دادید، حتما از قابلیت گفتگو با دیگران استفاده کنید تا یادگیری زبان با سرعت بیشتری صورت بگیرد.

 

یادگیری آسان و سریع انگلیسی با زبانشناس

یادگیری زبان انگلیسی برای ایرانیان همواره یک چالش بوده است. از همین‌رو پیدا کردن روش‌های آسان برای تسلط به این زبان اهمیت بالایی دارد. بررسی‌ها نشان می‌دهد که استفاده از روش‌های سنتی برای یادگیری زبان بسیار خسته‌کننده و ملال‌آور است. از طرفی این شیوه بازدهی کمی دارد که نمی‌توان از آن بازخورد مثبتی گرفت. اپلیکیشن زبانشناس یک بستر عالی و سرگرم‌کننده را فراهم کرده است که یادگیری زبان را برای هر کسی آسان خواهد کرد. با توجه به امکانات گسترده‌ای که در این برنامه گنجانده شده است، آموزش زبان به روش‌های مختلف برای شما انجام می‌شود.

 

چنانچه قصد دارید سرعت خود در یادگیری را بالا ببرید، این بستر می‌تواند برای شما بسیار مناسب باشد. چنانچه می‌خواهید از تمامی امکانات این سایت بهره ببرید، باید اکانت طلایی یا نقره‌ای آن را تهیه نمایید. هرکدام از این اکانت‌ها امکانات خاص خود را دارند. البته بخش زیادی از این امکانات نیز به صورت رایگان ارائه می‌شوند. با توجه به مزایای زیاد این اپلیکیشن، حتما شما هم برای یادگیری خود برنامه‌ریزی درستی انجام دهید.

 

اینها را هم بخوانید