شب خوش

معرفی، نقد و بررسی اپلیکیشن شب خوشنسخه 1.1

4.17 5 0 1
امتیاز اپریویو
تفکیکی
  • دسته : ابزارها
  • قیمت : ۹۸۰ تومان
  • حجم : 470 کیلوبایت
دریافت برنامه شب خوش از بازار سازنده : سپیدار

اکثر کاربران تلفن همراه به خصوص آنهایی که تماس های دریافتی زیادی دارند، شب ها و موقع خواب گوشی خود را در حالت بی صدا قرار میدهند. علاوه بر این، استفاده از برنامه های مختلف که اقدام به ارسال انواع هشدارها میکنند نیز ما را مجبور به این کار خواهد کرد. علت این امر کاملا واضح میباشد اما اگر یکی از آشنایان به هر دلیلی مجبور به برقراری تماس در ساعات نیمه شب شد، چه باید کرد. به هر حال ممکن است اتفاق ناگواری پیش آمده و نیاز به کمک شما باشد!

"شب خوش" اپلیکیشنی است که راه حل مناسبی برای این موضوع دارد. با ما در معرفی، نقد و بررسی این برنامه اندرویدی همراه باشید. شب خوش

رابط کاربری:

در برنامه فوق، تنها با یک صفحه روبرو هستید که مربوط به تنظیمات و فعالسازی عملکرد "شب خوش" میشود. بدین ترتیب از بررسی ویژگی هایی همچون دسترسی سریع به قسمت های مختلف و استفاده راحت از امکانات، امتیاز خاصی به این اپلیکیشن اندرویدی تعلق نگرفته و همچنین کسر نخواهد شد.

حال باید دید تولیدکنندگان نسبت به طراحی همین تک صفحه چه مقدار دقت نظر از خود نشان داده اند. نقاط قوتی که در این رابطه میتوانیم برای "شب خوش" نام ببریم شامل فونت مناسب، چیدمان مرتب و نمایش صحیح در حالت افقی و عمودی میشود. انتظار میرفت از لحاظ رنگ بندی، حسن سلیقه بیشتری صرف شده و محیط شیک و جذابی برای اپلیکیشن فوق ایجاد گردد تا شاهد ظاهری حرفه ای تر از برنامه باشیم.

AppReview امتیاز 3.5 از 5 را برای این بخش درنظر میگیرد. شب خوش

کاربرد:

همانطور که اشاره شد، استفاده از این برنامه بسیار ساده بوده و تنها کافی است در صفحه تنظیمات گزینه اول را در حالت انتخاب قرار دهید. از این به بعد تمامی هشدارها و تماس های دریافتی شما بی صدا خواهند شد اما این کار را هر کاربری میتواند به راحتی انجام دهد و در واقع وظیفه این برنامه اندرویدی چیز دیگری میباشد.

بعد از فعال کردن "شب خوش"، میبایست انتخاب کنید که تماس های دریافتی از کدام مخاطبین با پخش صدای رینگتون همراه باشند. چهار گزینه برای این کار در اختیار دارید که عبارتند از هیچ کس، ستاره دارها، آشنایان و همه. عملکرد مورد اول و آخر مشخص است اما برای مورد دوم و سوم باید از قسمت Contact تلفن همراه خود اقدام نمایید. ستاره دار کردن (Favoriets) با ورود به بخش ویرایش مخاطب و اشاره بر روی آیکن بالا و سمت راست انجام میشود و برای تعیین کردن مخاطبین به عنوان آشنایان، میبایست گروه تشکیل دهید.

یکی دیگر از قابلیت های "شب خوش"، امکان زمان بندی برای انجام عملیات برنامه است که بدون تردید کارایی آن را بیشتر میکند. همچنین با استفاده از آخرین گزینه، میتوانید تعیین کند که تماس دوم از یک فرد خاص در مدت سه دقیقه پس از اولین تماس، صدادار باشد. مزیت این قابلیت این است که میتوان مطمئن بود شخص موردنظر، کار ضروری با شما دارد!

هرچند اپلیکیشن فوق، وظیفه خود را به خوبی انجام میدهد اما کمبودهایی نیز در آن به چشم میخورد. برای مثال بهتر بود دسترسی به مخاطبین تلفن همراه و انجام عملیاتی مثل ستاره دار کردن آنها، از داخل خود برنامه صورت پذیرد و یا در اعمال زمان بندی، روزهای هفته هم لحاظ گردد. در پایان باید گفت، "شب خوش" هنوز هم جا برای پیشرفت دارد.

AppReview امتیاز 4 از 5 را به این بخش اختصاص میدهد.

قیمت: از آنجا که ایده تولید برنامه فوق، قابل توجه بوده و برای بسیاری از کاربران تلفن همراه کاربرد خواهد داشت، میتوان قیمت آن را منصفانه درنظر گرفت. به همین دلیل، امتیاز AppReview به این بخش، 5 از 5 است.

امتیازات تفکیکی

رابط کاربری
کاربرد
امکانات

اینها را هم بخوانید

به این برنامه چه امتیازی میدهید؟


شب خوش