اپلیکیشن های برتر روز

10 اپلیکیشن برتر با 10 کاربرد مختلف

در این مطلب به معرفی 10 اپلیکیشن بسیار کاربردی خواهم پرداخت. این اپلیکیشن ها امکانات متعددی از کاریابی، تناسب اندام و تماس صوتی و تصویری با پزشک گرفته تا برنامه ریزی امور روزمره، اطلاع از آخرین اخبار دنیای ورزش و ... را در اختیار شما قرار میدهند.

 

رابین هود، موتور جست‌وجوی کار

اگر دنبال کار میگردید و از گشت و گذار در سایت های کاریابی خسته شده اید، "رابین هود" گزینه مناسبی برای شما خواهد بود که با استفاده از آن میتوانید عنوان شغلی یا نام شرکت موردنظر را وارد کرده و آگهی های ثبت شده در سایت های کاریابی را مشاهده کنید.

 

دانلود از کافه بازار

 

 

آن فیت: تناسب اندام آنلاین

به تناسب اندام خود اهمیت میدهید؟ از روش های سنتی نوشتن برنامه روی کاغذ خسته شده اید؟

به کمک اپلیکیشن "آن فیت" به راحتی میتوانید لیست برنامه های تمرین و رژیم را مشاهده کرده و آن را به لیست شخصی تان اضافه کنید.

مشاهده ایست مربیان، آموزش صحیح حرکات و پشتیبانی و آنالیز 24 ساعته نیز از جمله قابلیت های کاربردی این برنامه هستند.

 

دانلود از کافه بازار

 

 

مطپ

از این اپلیکیشن میتوانید برای برقرار تماس صوتی و تصویری با پزشک استفاده کنید. روال کار به این صورت است که باید درخواست مشاوره خود را در برنامه ثبت کنید تا امکان برقراری تماس با پزشکان همکار مطپ فعال شود.

 

دانلود از کافه بازار

 

 

حفظ لغات انگلیسی

یک اپلیکیشن کمک آموزشی زبان برای اینکه لغات و گرامر را به حافظه بلند مدت تان بسپارید.

به کمک دستورات ساده و قابل فهم این اپلیکیشن به راحتی هر نکته ای را به خاطر خواهید سپرد و زبان انگلیسی خود را تقویت خواهید کرد.

 

دانلود از کافه بازار

 

 

دستیار

دیجیتال آترون

اگر برای انجام امور روزانه خود به دنبال یک دستیار دیجیتال میگردید، آترون گزینه مفیدی برایتان است.

امکان دسته بندی، افزودن لوکیشن و جستجوی موضوعی کارت ها در این برنامه فراهم شده است و با استفاده از آن میتوانید به کارهای خود نظم دهید.

 

دانلود از کافه بازار

 

 

کولاک

این اپلیکیشن به شما امکاناتی از قبیل خرید شارژ، بسته اینترنتی، پرداخت قبوض و ... را میدهد و حتی میتوانید با امتیازات جمع شده از انجام تراکنش ها، در این برنامه خرید کنید.در قسمت فروشگاه هم تخفیف های ویژه ای برای محصولات وجود دارند.

 

دانلود از کافه بازار

 

 

فرهنگ لغت

برنامه ای کاربردی برای یافتن معنای واژگان فارسی که بیش از 350 هزار کلمه از لغت نامه دهخدا را در خود جای داده است و میتوانید معنای واژه ها را با سایرین نیز به اشتراک بگذارید.

 

دانلود از کافه بازار

 

 

پاتوپ

اگر از طرفداران فوتبال هستید و میخواهید از آخرین اخبار این ورزش پرطرفدار باخبر شوید، این برنامه امکانات خوبی را در اختیار شما میگذارد.

آخرین اخبار و ویدیوهای ورزشی از سایت های معتبر، بررسی لیگ های برتر جهان، نتایج زنده بازی ها و اشتراک گذاری اخبار، تنها بخشی از قابلیت های این برنامه اند.

 

دانلود از کافه بازار

 

 

کانالا

بدون نصب تلگرام و اینستاگرام، کانال ها و پیج های مورد علاقه خود را دنبال کنید. کانال ها به تفکیک موضوع در این اپلیکیشن موجودند و میتوانید کانال های دلخواه خود را جستجو کنید.

 

دانلود از کافه بازار

 

 

دکور

اگر به فکر تغییر دکوراسون منزل یا محل کارتان هستید، این اپلیکیشن ایده های خوبی به شما میدهد. میتوانید طراحی های سایرین را ببینید و نتایج را فیلتر کنید و حتی آنها را با سایرین به اشتراک بگذارید.

 

دانلود از کافه بازار

اینها را هم بخوانید