نقد و بررسی

0
1.3K
۵۰۴plus
۵۰۴plus

موضوع : آموزش

قیمت : ۸۰۰ تومان

  • رابط کاربری:
  • کاربرد:
  • قیمت:
امتیاز سایـت:

توجه : آخرین ویرایش این نقد و بررسی مربوط به ۱۳۹۲/۷/۱۲ و نسخه 1.1 این اپلیکیشن میباشد!

سایر موارد :

معرفی، نقد و بررسی اپلیکیشن ۵۰۴plus

یادگیری زبان های بین المللی برای هرکس مفید است. با تسلط بر این زبان ها، علاوه بر استفاده از منابع علمی متعدد، میتوان برای کسب درآمد نیز از آنها استفاده کرد. یکی از رایج ترین زبان های دنیا که مردم کشورهای زیادی از آن استفاده میکنند، زبان اسپانیایی است.

در ادامه اپلیکیشنی را به شما معرفی میکنیم که منبع خوبی برای آموزش زبان اسپانیایی میباشد. در نقد و بررسی برنامه اندرویدی “۵۰۴ plus” همراه ما باشید.

504 plus

رابط کاربری:

سرعت بالای دسترسی به بخش های مختلف، مهمترین نقطه قوت در رابط کاربری این برنامه میباشد. با اشاره بر روی آیکون موجود در سمت چپ سربرگ، لیست همه درس ها و امکانات “۵۰۴ plus” باز خواهد شد و میتوانید عملیات مورد نظر خود را انجام دهید. البته بهتر بود این آیکون در سمت راست قرار گیرد و از آرم برنامه جدا باشد.

استفاده از امکانات این اپلیکیشن اندرویدی بدون پیچیدگی خاص و به راحتی صورت میپذیرد. این همان موضوعی است که کاربران چنین برنامه هایی انتظار دارند تا در هنگام یادگیری، تمرکز آنها از بین نرود.

ظاهر برنامه فوق، شیک و جذاب است هرچند یکنواختی زیادی در آن دیده میشود. این موضوع به دلیل استفاده از تعداد رنگ های کم در طراحی گرافیکی آن میباشد. البته هماهنگی رنگ ها با یکدیگر بسیار خوب بوده و  محیط کاربر پسندی را به وجود آورده است.

مواردی مثل چیدمان مرتب فهرست ها، آیکون های گویا، فونت مناسب و عملکرد صحیح در نمای عمودی و افقی را نیز میتوان به نقاط قوت “۵۰۴ plus” اضافه کرد.

در نهایت امتیازی که AppReview برای این بخش درنظر میگیرد، ۴ از ۵ است.

504 plusکاربرد:

وجود بیش از ۵۰۰ لغت همراه با مثال های متنوع، برای شروع یادگیری زبان اسپانیایی مطلوب به نظر میرسد. این درحالی است که تلفظ لغات و حتی جملات  نیز قابل شنیدن میباشد. تنها موردی که کمبود آن حس میشود، ترجمه مثال هاست که اگر وجود داشت همه چیز تکمیل بود!

کلمات موجود در این برنامه اندرویدی در ۱۶ بخش جداگانه یا بهتر بگوییم ۱۶ درس تفکیک شده، گنجانده شده اند. علاوه بر این میتوانید کتابهای متنی و صوتی درون “۵۰۴ plus” را نیز دانلود کرده و از آنها بهره ببرید.

تولیدکنندگان برنامه فوق، امکانات جانبی خوبی نیز برای آن درنظر گرفته اند. بخشی با نام “کلمات من” که میتوانید کلمات دلخواه خود را به آن اضافه کنید و یا قسمت “اصطلاحات کاربردی” که لغات جالبی همراه با ترجمه در آن خواهید یافت. بخش جداگانه ای هم جهت شنیدن تلفظ کلمات دلخواه کاربر، وجود دارد که استفاده از آن خالی از لطف نیست.

ازنظر AppReview  امتیاز خوبی به این بخش تعلق میگیرد، ۴.۵ از ۵.

504plus-4

قیمت:

با توجه به مواردی که به آن اشاره شد، این اپلیکیشن اندرویدی کارایی زیادی برای محاطبان خاص خودش خواهد داشت. قیمت منصفانه آن، بدون شک شما را راضی میکند و به همین دلیل AppReview امتیاز ۵ از ۵ را به این بخش اختصاص میدهد.