Rabbit

معرفی، نقد و بررسی اپلیکیشن Rabbitنسخه 1.7.0523

امتیاز کاربران
4.33 5 0
امتیاز اپریویو
تفکیکی
  • دسته : آموزش
  • قیمت : ۱۰۰۰ تومان
  • حجم : 1 مگابایت

نیاز به فراگیری زبان انگلیسی، همواره احساس میشود. شاید برخی از مردم وقت کافی برای شرکت در کلاس های آموزشی را نداشته باشند اما این روزها روش های گوناگونی برای یادگیری این زبان بین المللی هست که نیاز به زمان زیادی ندارند. برنامه های موبایل را میتوان جزو سریعترین راه ها در این مورد به حساب آورد.

در ادامه اپلیکیشن اندرویدی "Rabbit" را به شما معرفی میکنیم. اگر تمایل به یادگیری زبان انگلیسی دارید، این نقد و بررسی را دنبال کنید.

Rabbit

رابط کاربری:

ظاهر این برنامه با آنچه درخیلی از برنامه های دیگر دیده اید، تفاوت دارد و دلیل آن، سبک خاص اجرایی "Rabbit" میباشد. پس زمینه شفاف آن، اولین نکته ای است که توجه شما را به خود جلب خواهد کرد بطوریکه میتوانید قسمتی از صفحه گوشی را ببینید. البته این موضوع زیاد هم اعجاب آور نیست!

طراحی موارد دیگر نیز در این برنامه اندرویدی به خوبی انجام شده است. از این دید میتوانیم به فونت مناسب، رنگ بندی هماهنگ، آیکون های گویا و چینش مرتب عناصر مختلف اشاره کنیم.

 درنظر گرفتن یک کاراکتر گرافیکی برای این اپلیکیشن، ایده خوبی برای کمک به جذابیت محیط آن بوده است. این کاراکتر برگرفته از نام برنامه میباشد که معادل فارسی آن "خرگوش" میشود.

 در کل میتوان گفت "Rabbit" ظاهر شیکی دارد اما بهتر بود از رنگ های زنده تری نیز در بطن آن استفاده شود.

از لحاظ دسترسی هم هیچگونه مشکلی در برنامه وجود ندارد و استفاده از آن بسیار ساده میباشد.

امتیازی که AppReview به این بخش اختصاص میدهد 4 از 5 است.

Rabbit

کاربرد:

در این کلاس اختصاصی آموزش زبان انگلیسی، زمان یادگیری را خودتان تنظیم میکنید! بعد از اجرای برنامه منوی ساده ای باز میشود که سه گزینه در آن وجود دارد. پس از انجام تنظیمات و مطالعه راهنما باید برنامه را فعال کنید تا هرچند دقیقه یکبار (همان مقدار که تعیین کرده اید)، "Rabbit" در قسمت هشدارهای گوشی ظاهر شود.

هنگامی که بر روی این هشدار کلیک کنید، صفحه ای باز میشود که یک کلمه انگلیسی به همراه معنی  آن و سه مثال به صورت جمله به نمایش درمی آیند. شاید نقطه قوت آموزش توسط این اپلیکیشن اندرویدی، مثالهای ذکر شده باشند که کمک زیادی به یادگیری میکنند.

 به طور دقیق نمیتوان گفت چه تعداد کلمه در این برنامه گنجانده شده است اما همانطور که اشاره کردیم با ارائه مثال در کنار هر کلمه، کاربر میتواند در به کار بردن جملات انگلیسی نیز مهارت پیدا کند.

کمبودهایی نیز در "Rabbit" دیده میشود که با وجود آنها میتوانستیم کارایی بیشتری از برنامه مشاهده کنیم . برای مثال بهتر بود تلفظ کلمات هم در دسترس باشند تا کاربر با شنیدن آنها تجربه کامل تری از آموزش داشته باشد و یا قابلیتی برای تفکیک کلمات مطالعه شده از بقیه، درنظر گرفته میشد.

هیچگونه امکانات جانبی برای این برنامه اندرویدی درنظر گرفته نشده است که البته با توجه به نحوه عملکرد آن منطقی به نظر میرسد.

AppReview اینطور تشخیص میدهد که این برنامه وظیفه خود را در حد خوبی انجام میدهد و امتیاز 4 از 5 را برای این بخش درنظر میگیرد.

Rabbit

قیمت:

ارزش دریافت چنین برنامه هایی با این قیمت ناچیز، بر هیچ کس پوشیده نیست. از نظر AppReview قیمت "Rabbit" منصفانه است و بنابراین امتیاز 5 از 5 را در این بخش دریافت میکند.

 

امتیازات تفکیکی

رابط کاربری
کاربرد
امکانات

اینها را هم بخوانید

به این برنامه چه امتیازی میدهید؟


نظرات کاربران

  1. avatar
    abbasalaim 5
    سلام البته 1000 تومان هست که در بازه خاصی با توجه به طرح های تخفیفی بازار 700 تومان بفروش می رفت و بعد از اتمام بازه مشخص دوباره به 1000 تومان برگشت داده شد

    به این نظر پاسخ دهید
Rabbit