معرفی بازی Stickman Soccer

معرفی بازی Stickman Soccer


سالم ترین تفریحی که میتوانیم انجام دهیم ورزش کردن میباشد و شاید به همین دلیل است که هر فرد به یکی از رشته های ورزشی علاقه نشان میدهد. این موضوع سبب شده تا تولیدکنندگان بازی های رایانه ای به این سبک، توجه ویژه ای داشته باشند بطوریکه تا به حال شاهد عناوین معروفی در این زمینه بوده ایم. دراین میان، فوتبال از پرطرفدارترین بازی هایی است که میشناسیم.

بازی "Stickman Soccer"، ورزش فوتبال را همراه با لحظات سرگرم کننده ای به تلفن همراه شما می آورد. با ما در معرفی این بازی اندرویدی همراه باشید.

Stickman Soccer

Stickman Soccer

بزرگترین نکته مثبتی که در بازی فوق وجود دارد، سادگی در نحوه انجام آن میباشد. شما میتوانید "Stickman Soccer" را به صورت کنترل دستی(Manual) و کنترل خودکار(Automatic) بازی کنید. در حالت اول دکمه ای جهت حرکت دادن بازیکن و دکمه هایی برای پاس دادن و شوت کردن در صفحه قرارگرفته که دو مورد آخر، در موقع دفاع تغییر حالت داده و وظایف دیگری انجام میدهند. در حالت خودکار نیز میبایست بر روی بازیکنی که توپ باید به او برسد اشاره نمایید و درنهایت با لمس دروازه حریف، آن را هدف قرار دهید.

Stickman Soccer

Stickman Soccer

برای اینکه بتوانید نحوه انجام این بازی اندرویدی را به خوبی فرابگیرید، در منوی آن قسمتی به منظور تمرین(TRAINING) درنظر گرفته شده است. از دیگر بخش های "Stickman Soccer" باید به تک مسابقه(QUICK GAME)، لیگ فصلی(Play SEASON) و بازی خیابانی(Play STREETSOCCER) اشاره کنیم که مورد آخر در نسخه کامل قابل انجام میباشد. همچنین جهت انتخاب تیم های متنوع تر، باید بازی فوق را به نسخه کامل ارتقا داد چون در حال حاضر تنها چهار تیم در آن گنجانده شده است. البته همانظور که میدانید امکان این کار وجود ندارد!

بعد از اینکه تیم خود و حریف را انتخاب کردید، منویی به نمایش درمی آید که در آن میتوانید سختی و مدت زمان مسابقه را از 3 تا 15 دقیقه تعیین نمایید. حالت بازی(دستی یا خودکار) نیز در همین منو انجام میپذیرد و پس از آن نوبت به تغییر رنگ لباس میرسد. نکته جالبی که درمورد این بازی اندرویدی باید به آن اشاره کنیم، اطلاعات آماری از قبیل درصد مالکیت توپ، تعداد شوت ها و پاس ها، درصد پاس های صحیح و تعداد کرنرها هستند که در پایان هر نیمه از مسابقه نشان داده میشوند.

Stickman Soccer

Stickman Soccer

در "Stickman Soccer" یک سیستم ثبت امتیاز بر اساس تعداد بردهایی که بدست آورده اید نیز به چشم میخورد که توسط سرویس Leaderbord گوگل انجام میشود. بدین ترتیب کاربران میتوانند با یکدیگر رقابت داشته باشند و این موضوع، هیجان بازی را بیشتر خواهد کرد. درپایان باید گفت که هرچند بازی فوق کمبودهایی دارد اما به هرحال لحظات سرگرم کننده ای را برای شما ایجاد میکند.

اینها را هم بخوانید