ZCast

معرفی، نقد و بررسی اپلیکیشن ZCastنسخه 0.7.2

امتیاز کاربران
5 5 0
امتیاز اپریویو
تفکیکی
 • دسته : امور مالی
 • قیمت : رایگان
 • حجم : 311.5 کیلوبایت

با توجه به تغییرات لحظه ای نرخ طلا ، نفت ، ارز ، فلزات گرانبها و تاثیرات این قیمت ها بر روی تمامی ابزارها و وسایل دیگر در بسیاری از مواقع دانستن قیمت لحظه ای این مواد بسیار مهم است. همچنین برای افرادی که در شغلشان با چنین چیزهایی ارتباط مستقیم دارند مشاهده لحظه ای این قیمت ها بسیار مفید است.

امروز قصد بررسی برنامه "ZCast" را داریم ، برنامه ای که ممکن است بسیار کارآمدتر از سایر رقبا باشد.پس با ما همراه باشید.

ZCast

رابط کاربری :

سازندگان "ZCast" در طراحی رابط کاربری بسیار عالی عمل کرده اند. طراحی زیبا ، استاندارد و اصولی این برنامه بسیار کامل و بدون نقص است. همچنین هر کاربر با توجه به نیاز خود می تواند در قسمت تنظیمات برنامه تغییراتی در نمایش دادن یا ندادن قیمت هر یک از مواد ایجاد کند. امتیاز AppReview در بخش طراحی رابط کاربری به این برنامه 5 از 5 است.

ZCast

کاربرد :

برنامه هایی با مضمون قیمت لحظه ای ارز و طلا و... باید بسیار دقیق و با قیمت گذاری درست باشند. برنامه "ZCast" در این زمینه بسیار خوب عمل کرده و قیمتهای دقیق و درستی را نشان می دهد. بجز آن، نمایش تغییرات قیمتی هم بر حسب درصد و هم میزان پول از قابلیت های بسیار خوب این برنامه است. از نظر AppReview، این برنامه در زمینه کاربردی چیزی کم ندارد و تقریبا تمامی نیازهای یک کاربر را به خوبی رفع می کند و بنابراین امتیاز کامل 5 از 5 را می گیرد.

ZCast

قیمت :

این برنامه رایگان بوده و برای هر کسی در دسترس است. حجم بسیار کم ، قابلیت های عالی و سرعت و دقت بسیار بالای برنامه از مواردی است که داشتن آن برای همه را توجیه می کند. AppReview نیز به قیمت آن امتیاز 5 از 5 را می دهد. 

 

امتیازات تفکیکی

رابط کاربری
کاربرد
امکانات

اینها را هم بخوانید

به این برنامه چه امتیازی میدهید؟


نظرات کاربران

 1. avatar
  رضا
  سلام. برنامرو نزدیک دوسال داشتم. اما گوشیم عوض کردم. s5جواب نمیده.فونتاش ریخته بهم.لطفا پیگیری کنید

  به این نظر پاسخ دهید
 2. avatar
  مهدی 5
  خطوط درهم رفتن در واقع سوار هم شدن

  به این نظر پاسخ دهید
 3. avatar
  بهروز
  من این برنامه رو دارم خیلی خوبه :yes:

  به این نظر پاسخ دهید
ZCast