نقد و بررسی

18
5.6K
رازهای مخفی
رازهای مخفی

موضوع : آموزش

قیمت : ۲۰۰۰ تومان

  • رابط کاربری:
  • کاربرد:
  • قیمت:
امتیاز کاربران:
امتیاز سایـت:

معرفی، نقد و بررسی اپلیکیشن رازهای مخفی

با پیشرفت تکنولوژی، تلفن های همراه نیز روز به روز پیشرفته تر گردیده و علاوه بر استفاده به عنوان وسیله ارتباطی، میتوانند برای انجام بسیاری از دیگر امور روزمره هم به کار گرفته شوند. در این میان، افرادی که کار با گوشی های هوشمند را به خوبی فراگرفته اند، بیش از دیگران لذت خواهند برد! پس باید به دنبال منابعی برای یادگیری هرچه بیشتر در این زمینه بود.

در ادامه برنامه ای به شما معرفی میکنیم که مطالب مفیدی را در این رابطه گردآوری کرده است. با نقد و بررسی اپلیکیشن اندرویدی “رازهای مخفی”، همراه ما باشید.

رازهای مخفی

رابط کاربری:

در این اپلیکیشن، جابجایی بین بخش های مختلف به سرعت انجام میپذیرد و ناوبری در حد مطلوبی قرار دارد. درمقابل، استفاده از امکانات کمی پیچیده بوده و به دلیل عدم پیاده سازی استاندارد و اصولی، کاربران در ابتدا دچار سردرگمی خواهند شد. برای مثال بهتر بود منوی این برنامه اندرویدی، به جای فهرست مطالب، شامل گزینه ها و ابزارهای کلیدی شود.

از لحاظ ظاهری، باید به نقاط قوتی همچون فونت خوانا با قابلیت تغییر سایز، رنگ بندی هماهنگ و مناسب برای مطالعه، استفاده از آیکن های یک شکل، چیدمان مرتب فهرست ها و انیمیشن های ملایم اشاره کنیم. “رازهای مخفی”، محیط نسبتا کاربرپسندی دارد اما جذابیت خاصی در آن به چشم نمیخورد و در طراحی قالب گرافیکی آن، دقت نظر و حسن سلیقه کافی صرف نگردیده است. تمام صفحه بودن برنامه فوق را باید به عنوان یک نقص برای آن به شمار آورد و بهتر بود قسمت هشدارهای گوشی، در اختیار کامل کاربران قرار گیرد.

امتیاز AppReview به این بخش، 3.5 از 5 میباشد.

رازهای مخفی

کاربرد:

تعداد زیاد مطالب موجود در این اپلیکیشن اندرویدی که در گروه های 15 گانه دسته بندی شده اند، بیشترین امتیاز این بخش را به خود اختصاص میدهد. توضیحات داده شده برای هر مطلب نیز کامل بوده  میتوان گفت برای افراد بسیاری مفید واقع خواهد شد.

امکانات جانبی “رازهای مخفی”، شامل قابلیت افزودن به علاقه مندی ها، به اشتراک گذاری و امکان انتخاب کردن متن ها میشود. بد نیست به ابزار جستجو هم اشاره کنیم که به شما در یافتن مطلب موردنظر کمک میکند. به نظر همه چیز تکمیل میباشد اما حال که حجم مطالب زیاد است بهتر بود امکان تشخیص عناوین مطالعه شده از بقیه نیز میسر باشد. همچنین در صورتی که قابلیت بروزرسانی محتوای برنامه هم وجود میداشت، میتوانستیم شاهد کارایی بیشتر آن باشیم.

AppReview امتیاز 4 از 5 را برای این بخش درنظر میگیرد.

رازهای مخفی

قیمت:

“رازهای مخفی” با قیمت مناسبی عرضه گردیده و مطالعه مطالب درون آن برای افرادی که علاقه مند به فراگیری نکات مرتبط با تلفن همراه هستند، سودمند خواهد بود. این موضوع دلیل قانع کننده ای برای AppReview میباشد تا امتیاز 5 از 5 را به این بخش اختصاص دهد.