آدمک

معرفی، نقد و بررسی بازی آدمکنسخه 1.0

2.67 5 0 1
امتیاز اپریویو
تفکیکی
  • دسته : تفننی
  • قیمت : ۱۰۰۰ تومان
  • حجم : 1.1 مگابایت
سازنده : احمد شهباز

درمواقع بیکاری و اوقات فراغت که هیچ ایده ای برای تفریح وجود ندارد، انجام بازی های موبایل میتواند آخرین راهکار باشد! از این رو، دنیای بازی های تلفن همراه بسیار گسترده بوده و هر روز شاهد انتشار عناوین زیادی هستیم. صنعت تولید بازی در ایران نیز درحال گسترش میباشد و علاقه مندان بسیاری دارد. "آدمک" یک بازی اندرویدی ایرانی است که در ادامه قصد معرفی، نقد و بررسی آن را داریم. با ما همراه شوید. آدمک

گرافیک و رابط کاربری:

جذابیت یک بازی خوب، قبل از هرچیز به گرافیک آن بستگی دارد و میتواند نظر کاربران را جلب کند. "آدمک" از این لحاظ به هیچ عنوان قابل مقایسه با بازی های رقیب نیست و باید گفت کاملا با عجله و بدون دقت نظر کافی تولید شده است.

تنها مواردی که باید به عنوان یک نقطه قوت این بازی اندرویدی نام برده شود، رنگ بندی زنده و هماهنگ، و همچنین انیمیشن های نسبتا استاندارد آن میباشد. افکت های صوتی استفاده شده نیز، هرچند کاملا معمولی و ابتدایی هستند اما به هرحال کمی از یکنواختی محیط کاسته اند.  در کنار این نکات مثبت، بهتر بود دقت بیشتری در طراحی کاراکتر و جزئیات گرافیکی محیط بازی صورت پذیرد تا "آدمک" مانند یک پروژه تمرینی به نظر نیاید!

البته برای رابط کاربری بازی فوق باید به خصوصیاتی مثل سرعت و سهولت استفاده از منوها نیز اشاره کنیم هرچند، دلیل وجود این ویژگی ها سادگی روند گیم پلی میباشد که در ادامه آن را توضیح خواهیم داد.

AppReview امتیاز 2 از 5 را برای این بخش درنظر میگیرد. آدمک

گیم پلی:

حتما تا به حال بازی هایی به سبک آرکید را انجام داده اید. "آدمک" نیز به همین سبک پیاده سازی گردیده و باید بازی را تا جایی که مهارت دارید، ادامه داده و امتیاز کسب نمایید. در اینجا نکته مهم، از بین بردن یکنواختی گیم پلی و ایجاد هیجان لازم برای کاربران میباشد و بازی فوق، این ویژگی ها را درخود ندارد. البته سعی شده تا عناصر مختلفی در روند بازی به کار گرفته شود اما از این لحاظ، به هیچ عنوان خلاقیتی به چشم نمیخورد.

نقاط قوت این بازی اندرویدی در فیزیک مناسب و وجود سیستم ثبت امتیاز خلاصه میشود. از آنجا که کنترل حرکت کاراکتر "آدمک" با تکان دادن تلفن همراه انجام میپذیرد، تنظیماتی هم برای تعیین حساسیت لازم برای این کار درنظر گرفته شده که قابل توجه است.

مورد دیگری برای بررسی باقی نمی ماند و از نظر AppReview امتیاز 2 از 5 به این بخش تعلق میگیرد. آدمک

قیمت:

بازی فوق، جای زیادی برای پیشرفت دارد و با توجه به موارد اشاره شده، کاملا مشخص میباشد که جزو اولین تجربه های تولیدکنندگان بوده است. به همین دلیل بهتر بود قیمت "آدمک" کمتر از این مقدار باشد تا حداقل با استقبال بیشتر مخاطبان مواجه گردد.

AppReview امتیاز 4 از 5 را به این بخش اختصاص میدهد.

امتیازات تفکیکی

گرافیک و رابط کاربری
گیم پلی
ارزش بازی مجدد

اینها را هم بخوانید

به این برنامه چه امتیازی میدهید؟


نظرات کاربران

  1. avatar
    refx
    خوبه :-)

    به این نظر پاسخ دهید
آدمک