آموزش بورس

معرفی، نقد و بررسی اپلیکیشن آموزش بورسنسخه 1.3

3.83 5 0 1
امتیاز اپریویو
تفکیکی
  • دسته : کسب و کار
  • قیمت : ۴۰۰۰ تومان
  • حجم : 7.5 مگابایت
دریافت برنامه/بازی آموزش بورس از بازار سازنده : پیمان صادقی

هر کدام از افراد جامعه، میتوانند پول و درآمدهای خود را به نحو دلخواه مدیریت نمایند. برخی اقدام به پس انداز برای آینده میکنند و برخی دیگر سرمایه گذاری در فعالیت های اقتصادی متنوع را ترجیه میدهند. در این میان، بورس یکی از بزرگترین بازارها برای سرمایه گذاری و انجام معاملات مختلف در همه کشورها میباشد که برای ورود به دنیای آن و کسب موفقیت، نیاز به آموزش های ویژه خواهید داشت. در ادامه برنامه "آموزش بورس" را در این زمینه به شما معرفی میکنیم. با نقد و بررسی این اپلیکیشن اندرویدی همراه ما باشید. آموزش بورس

رابط کاربری:

از لحاظ ظاهری، نقاط قوتی همچون رنگ بندی هماهنگ، آیکن های گویا، فونت خوانا با قابلیت تغییر نوع و سایز و عملکرد صحیح در نمای افقی و عمودی را میتوانیم برای این برنامه اندرویدی نام ببریم. هرچند محیط "آموزش بورس" بدون نقص به نظر میرسد اما باید گفت، دقت نظر و حسن سلیقه کافی در طراحی آن صرف نشده است بطوریکه قالب گرافیکی آن میتوانست یکپارچه تر باشد.

اپلیکیشن فوق از قسمت های زیادی تشکیل شده که جابجایی بین آنها با سرعت خوبی انجام میپذیرد و استفاده از معدود امکانات آن نیز راحت و بدون پیچیدگی میباشد. البته تعداد جابجایی ها بین صفحات در برخی قسمت های برنامه زیاد است و بهتر بود این نقص با بکارگیری ترفندهایی مانند لیست های آبشاری برطرف گردد.

AppReview امتیاز 3.5 از 5 را برای این بخش درنظر میگیرد. آموزش بورس

کاربرد:

"آموزش بورس" شامل 5 بخش مختلف میشود که همگی آنها برای افرادی که تمایل به فعالیت در بوریس و انجام معاملات در آن دارند، مفید خواهد بود. با توجه به اینکه موضوع این اپلیکیشن اندرویدی بر روی آموزش تکیه دارد، بهتر است کار با آن را از همین قسمت شروع کنید. فهرست بخش مذکور دارای 5 عنوان اصلی میباشد که هر کدام از زیر گروه های متعددی تشکیل شده اند. از جمله امکانات جانبی که برای مقالات آموزشی درنظر گرفته شده، میتوانیم به قابلیت نشانه گذاری نوشته و ادامه مطالعه در مراجعه بعدی و امکان انتخاب بخشی از متن و کپی کردن آن، اشاره کنیم.

دومین بخش "آموزش بورس"، به نمایش کارگزاری ها در شهرهای مختلف میپردازد که دو دسته بندی شهرها و کارگزاری ها برای آن موجود است. در این قسمت آدرس کامل، شماره تلفن و آدرس وبسایت هر کارگزاری به کاربران نشان داده میشود و امکاناتی از قبیل کپی کردن آدرس در حافظه موقت، شماره گیری مستقیم با اشاره بر روی تلفن و مشاهده سایت در آن به چشم میخورد.

شما میتوانید آخرین اخبار بورس، شاخص ها و معاملات را نیز در "آموزش بورس" مشاهده نمایید. با ورود به بخش مربوطه، فهرستی در دسترس قرار میگیرد که هر کدام از عناوین آن خبرهای مخصوص به خود را به نمایش درمی آورند. مطالعه دقیق مطالب این قسمت، میتواند تصمیم گیری بهتری در انجام معاملات در بورس به همراه داشته باشد. همچنین قابلیت مشاهده وبسایت منتشر کننده خبر با اشاره بر روی متن آن نیز وجود دارد.

لازم به ذکر است که بخش جداگانه ای برای مشاهده سایت های مرتبط با بورس در برنامه فوق گنجانده شده که خود دارای سه قسمت مجزا به نام های رسمی، خارجی و تالارهای گفتگو میباشد. هرچند اکثر این وب سایت ها نمای مناسبی در دستگاه های با صفحه نمایش کوچک ندارند اما به هرحال آشنایی با آنها میتواند مفید واقع گردد. در تمامی بخش هایی که نام بردیم، ابزار جستجوی موجود در سربرگ به شما در یافتن موارد موردنظر کمک خواهد کرد.

در آخرین قسمت اپلیکیشن فوق تحت عنوان شاخص ها، اطلاعات لازم و ضروری که برای شرکت در معاملات بورس و کسب سود به آن نیاز است، به آگاهی کاربران میرسد. این اطلاعات از سایت سهام یاب اخذ میشود و نمایش آنها در گرو عملکرد وب سایت مذکور خواهد بود. این صفحه شامل چند برگه از قبیل شاخص بورس، دیده بان بازار، نرخ ارز و داغ ترین و بالاترین سهام میگردد.

بد نیست در پایان به تنظیمات "آموزش بورس" نیز اشاره ای داشته باشیم. در این قسمت علاوه بر تنظیم فونت، گزینه ای برای نشانه گذاری خودکار متن و تعیین تعداد عناوین اخبار برای نمایش در بخش مربوطه دیده میشود. تقریبا همه چیز تکمیل است اما کمبودهایی مانند عدم وجود دکمه بروزرسانی دستی و همچنین تشخیص مطالب خوانده شده از بقیه نیز به چشم می آید. به منظور استفاده بهتر از این برنامه اندرویدی، میتوانید راهنمای آن را مطالعه کنید.

با توجه به موارد ذکر شده، AppReview امتیاز 4.5 از 5 را به این بخش اختصاص میدهد. آموزش بورس

قیمت: "آموزش بورس"، اپلیکیشن کاملی در نوع خود به حساب می آید و کاملا مشخص میباشد که زحمت زیادی برای آن کشیده شده است. با این حال بهتر بود قیمت کمتری برای آن درنظر گرفته شود تا مخاطبان با رضایت خاطر بیشتری اقدام به دریافت آن کنند. امتیاز AppReview به این بخش، 3.5 از 5 میباشد.

امتیازات تفکیکی

رابط کاربری
کاربرد
امکانات

اینها را هم بخوانید

به این برنامه چه امتیازی میدهید؟


آموزش بورس