آموزش ترکی

معرفی، نقد و بررسی اپلیکیشن آموزش ترکینسخه 8.0

4 5 0 1
امتیاز اپریویو
تفکیکی
  • دسته : آموزش
  • قیمت : ۲۵۰۰ تومان
  • حجم : 1.3 مگابایت
دریافت برنامه/بازی آموزش ترکی از بازار سازنده : uxapp

در دنیای امروز، ارتباط بین مردم کشورهای مختلف رو به افزایش میباشد. این موضوع دلایل زیادی از جمله مراودات سیاسی، تجارت، گردشگری و غیره دارد و به هر ترتیب نیاز به یادگیری زبان های دیگر احساس میشود. هرچند استفاده از زبان های بین المللی مانند انگلیسی راه گشا خواهد بود اما بعضی مواقع پاسخگو نیست و باید زبان بومی یک کشور را نیز فراگرفت. ترکیه به عنوان یکی از همسایگان ایران، سالانه پذیرای تعداد زیادی از هموطنان است و چه خوب اگر بتوان به زبان مردم این کشور صحبت کرد.

اپلیکیشنی که در ادامه معرفی میکنیم، "آموزش ترکی" نام دارد و میتواند برای علاقه مندان به یادگیری زبان ترکی مفید باشد. ما را در نقد و بررسی این برنامه اندرویدی همراهی کنید. آموزش ترکی

رابط کاربری:

دسترسی سریع به همه بخش ها و استفاده راحت از معدود امکانات موجود، از نکات مثبتی است که در برنامه فوق به چشم میخورد. هرچند رابط کاربری "آموزش ترکی" کمی از استانداردهای حرفه ای فاصله دارد اما به هرحال نیاز کاربران را رفع میکند و در استفاده از آن مشکل خاصی پیش نمی آید. از این لحاظ میتوان امتیازی را برای این اپلیکیشن اندرویدی درنظر گرفت.

ظاهر "آموزش ترکی" از نقاط قوتی مانند رنگ بندی زنده، چیدمان مرتب فهرست ها، فونت مناسب با قابلیت تغییر سایز و عملکرد صحیح در نمای افقی و عمودی بهره میبرد. کمی دقیق تر که بنگریم، میتوانستیم شاهد دقت نظر و حسن سلیقه بیشتری در طراحی قالب گرافیکی اپلیکیشن فوق باشیم. این موضوع به خصوص در انتخاب آیکن ها برای عناوین فهرست اصلی مشهود است.

ازنظر AppReview، امتیاز 3.5 از 5 به این بخش تعلق میگیرد. آموزش ترکی

کاربرد:

این برنامه اندرویدی از چندین قسمت تشکیل شده و سعی میکند تا آموزش های لازم را از پایه آغاز نماید. شما میتوانید از بخش حروف الفبا شروع کنید و پس از مطالعه توضیحات قسمت تلفظ و همچنین آشنایی با اعداد، نام روزها و ماه ها و رنگ ها، برای یادگیری جملات آماده شوید. در کل، "آموزش ترکی" مطالب زیادی برای ارائه به کاربران ندارد اما به هر حال برای مبتدیان مفید خواهد بود.

مهمترین بخش های برنامه فوق، جملات پرکاربرد و کوتاه و ساده میباشند که در آنها جملاتی همراه با معنی و تلفظ آنها گنجانده شده است. این جمله ها برای مکالمات روزمره مناسب هستند و فراگیری آنها کار چندان مشکلی به نظر نمیرسد. همچنین "آموزش ترکی" به منظور کارایی بیشتر، امکانات جانبی از قبیل قابلیت به اشتراک گذاری، افزودن به علاقه مندی ها و ابزار جستجو را در اختیار شما قرار میدهد.

درپایان باید گفت که اپلیکیشن فوق، راه طولانی برای تبدیل شدن به یک مرجع آموزش زبان ترکی در پیش رو دارد. وجود یک دیکشنری فارسی به ترکی و یا بالعکس، میتواند کارایی بسیار زیادی به "آموزش ترکی" ببخشد و کلیه نیازهای کاربران را در این رابطه رفع نماید. در حال حاضر، AppReview امتیاز 3 از 5 را برای این بخش درنظر میگیرد. آموزش ترکی

قیمت: دریافت این اپلیکیشن اندرویدی، نیاز به صرف هزینه زیادی ندارد. با این حال انتظار میرفت "آموزش ترکی" تا زمانی که به یک مرجع کامل تبدیل شود، با قیمت کمتری عرضه گردد. از این رو، امتیاز AppReview به این بخش 4.5 از 5 است.

رابط کاربری برنامه فوق در نسخه جدید آن به شماره 8.0، دستخوش تغییراتی بوده که ظاهر بهتری به آن بخشیده است. مهمترین تغییری که از این بابت به چشم میخورد، تعویض آیکن ها در فهرست اصلی این اپلیکیشن اندرویدی میباشد که نسبت به قبل از هماهنگی بیشتری با هم برخوردار هستند و همچنین گویاتر نیز میباشند. این موضوع سبب میشود تا AppReview، امتیاز بخش مربوطه را به 4 از 5 تغییر دهد.

آموزش ترکی

غنی تر شدن محتوای "آموزش ترکی"  در بخش جملات پرکاربرد، از دیگر تغییرات مهم آن در نسخه جدید به شمار میرود. درواقع هنگامی که بخواهید وارد قسمت مذکور شوید، میتوانید از دو کتابخانه با 170 یا 1000 جمله استفاده نمایید. افزایش امتیاز بخش کاربرد توسط AppReview به 3.5 از 5، حاصل این تغییر است.

آموزش ترکی

درضمن قیمت اپلیکیشن فوق نیز بیش از قبل شده که البته این موضوع تاثیری در امتیازات این برنامه اندرویدی ندارد.         

امتیازات تفکیکی

رابط کاربری
کاربرد
امکانات

اینها را هم بخوانید

به این برنامه چه امتیازی میدهید؟


آموزش ترکی