آموزش زبان انگلیسی و فرانسه مهرود

معرفی، نقد و بررسی اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی و فرانسه مهرودنسخه 1.0

امتیاز کاربران
4.33 5 0
امتیاز اپریویو
تفکیکی
 • دسته : آموزش
 • قیمت : رایگان ‐ با پرداخت درون‌برنامه‌ای
 • حجم : 5.6 مگابایت
 • اندروید مورد نیاز : 4.0.1 و بالاتر
سازنده : شركت مهرود

افرادی که قصد دارند دانش خود را در زمینه های تحصیلی یا شغلی توسعه دهند، بدون تردید به منابع علمی مختلف که اکثر آنها به زبان های خارجی منتشر شده اند، نیاز خواهند داشت. علاوه بر این، فراگیری زبان های بین المللی برای مردم عادی نیز مفید و سودمند میباشد چرا که ارتباطات در دنیای امروزی بسیار گسترده شده است. بدین ترتیب میتوان به اهمیت یادگیری زبان های خارجی پی برد و باید بهترین و سریعترین راه را برای این کار انتخاب کرد.

"آموزش زبان انگلیسی و فرانسه مهرود"، برنامه ای است که در این زمینه به شما کمک میکند. با ما همراه شوید تا به نقد و بررسی این اپلیکیشن اندرویدی بپردازیم.

آموزش زبان انگلیسی و فرانسه مهرود

رابط کاربری:

قالب گرافیکی اپلیکیشن فوق به گونه ای طراحی شده که در عین حفظ یکپارچگی و جذابیت، کارایی لازم را نیز داشته باشد. رنگبندی زنده و هماهنگ، فونت مناسب و خوانا، آیکن های گویا و چیدمان مرتب اجزای صفحه از جمله نقاط قوتی هستند که میتوانیم برای این برنامه اندرویدی نام ببریم. در کل باید گفت که "آموزش زبان انگلیسی و فرانسه مهرود" از ظاهر کاربرپسندی بهره میبرد و هرچند بهتر بود در جزئیات بیشتر دقت گردد اما میتوان امتیاز خوبی را برای آن درنظر گرفت.

جابجایی سریع بین همه بخش ها و استفاده راحت از امکانات، از دیگر نکات مثبت برنامه فوق به شمار می آیند. هرچند در پیاده سازی رابط کاربری این اپلیکیشن از ترفندهای خاصی استفاده نشده است اما استانداردهای لازم در آن به چشم میخورد و کاربران به راحتی میتوانند از آن استفاده کنند. البته انتظار میرفت از این لحاظ دقت نظر بیشتری از سوی تولیدکنندگان صرف گردد تا چهره حرفه ای تری از "آموزش زبان انگلیسی و فرانسه مهرود" شاهد باشیم.

با توجه به نکات اشاره شده، AppReview امتیاز 4 از 5 را به این بخش اختصاص میدهد.

آموزش زبان انگلیسی و فرانسه مهرودکاربرد:

با توجه به نام این اپلیکیشن اندرویدی، به راحتی میتوان وظیفه آن را حدس زد. حال باید دید که امکانات "آموزش زبان انگلیسی و فرانسه مهرود" تا چه حد میتواند برای کاربران مقید واقع گردد. قبل از هرچیز بد نیست بدانید که برای استفاده از برنامه فوق و دریافت محتوا باید به اینترنت متصل شوید. به احتمال زیاد، دلیل به کارگیری این روش پایین آوردن حجم برنامه بوده است زیرا بر پایه آموزش صوتی و تصویری بنا شده و دارای فایل های متعدد از این نوع میباشد. البته با بازکردن هر بخش و بارگزاری محتوای آن، اطلاعات ذخیره میگردند و نیازی به دریافت مجدد آنها نیست.

اپلیکیشن فوق در حال حاضر شامل 4 سطح آموزشی میشود که هرکدام از آنها دارای تعداد زیادی بسته هستند. با لمس هر یک از بسته های مذکور، سه بخش مجزا در اختیار شما قرار میگیرد که البته باید با مرور فلش کارت ها، فراگیری هر درس را شروع کنید. نکته مثبت "آموزش زبان انگلیسی و فرانسه مهرود"، استفاده از صوت و تصویر برای آموزش کاربران میباشد به طوریکه در هنگام مطالعه هر کلمه یا عبارت علاوه بر معنی، تصویر مرتبط به نمایش درآمده و تلفظ آن نیز پخش میگردد. همچنین برای برخی از عبارت ها، جملات مثالی ذکر شده است.

پس از آنکه مرور فلش کارت ها به پایان رسید، میتوانید با استفاده از بخش مکالمه به تمرین بپردازید. پخش صوتی، نمایش کامل ترجمه و یک آزمون کوچک به صورت درک مطلب، از جمله امکانات جانبی این بخش هستند که با استفاده از آنها روند آموزشی تکمیل میگردد. درنهایت، جهت تست خود باید به قسمت آزمون رفته و به سوالات 4 گزینه ای پاسخ دهید. در هر مرتبه، 10 سوال به نمایش در می آید که پس از پاسخگویی میتوانید نمره خود را نیز مشاهده کنید. تغییر پرسش ها در هربار انجام آزمون، مهمترین نکته مثبت در این قسمت محسوب میشود.

فراگیری زبان فرانسه در کنار انگلیسی، آخرین نکته ای است که باید در مورد اپلیکیشن فوق ذکر کنیم. به همین دلیل هنگام شروع به کار با "آموزش زبان انگلیسی و فرانسه مهرود"، از شما درخواست میشود که یکی از زبان های نام برده را گزینش کنید و بعد میتوانید از قسمت تنظیمات، انتخاب خود را تغییر دهید. درمنوی کناری برنامه، دکمه ثبت نام و ورود به حساب کاربری نیز به چشم میخورد که البته دلیل وجود این قابلیت مشخص نیست.

با توجه به نکاتی که ذکر شد، "آموزش زبان انگلیسی و فرانسه مهرود" میتواند دستیار خوبی برای افرادی باشد که قصد فراگیری و یا حتی تقویت زبان های خارجی را دارند هرچند کمبودهایی نیز در آن احساس میگردد. برای مثال بهتر بود بخش مرور فلش کارت ها به صورت جعبه لایتنر پیاده سازی شود و یا تنوع آزمون ها بیشتر باشد. همچنین قابلیت بروزرسانی دستی محتوا و افزوده شدن بسته ها و یا حتی زبان های بین المللی بیشتر همچون آلمانی، ایتالیایی و غیره در آینده، میتواند کارایی برنامه فوق را دوچندان کند. امیدواریم در آینده شاهد توسعه این اپلیکیشن باشیم و ایده پردازی بیشتر را به تولیدکنندگان آن واگذار میکنیم.

از نظر AppReview، امتیاز 4 از 5 به این بخش تعلق میگیرد.

آموزش زبان انگلیسی و فرانسه مهرود

قیمت:

"آموزش زبان انگلیسی و فرانسه مهرود" به صورت رایگان عرضه شده است اما تنها بخشی از محتوای آن قابل دسترس میباشد. البته برای استفاده از همه بسته های آموزشی، هزینه ناچیزی از کاربران دریافت میگردد و این موضوع میتواند باعث استقبال خوب مخاطبان از این برنامه اندرویدی شود. به همین دلیل، AppReview امتیاز 5 از 5 را برای این بخش درنظر میگیرد.

امتیازات تفکیکی

رابط کاربری
کاربرد
امکانات

اینها را هم بخوانید

به این برنامه چه امتیازی میدهید؟


نظرات کاربران

 1. avatar
  فرتان 2.5
  اینکه رابط کاربری آن مناسب است قبوله اما به نظر من واقعا برای افرادی که قصد دارند دانش خود را در زمینه های تحصیلی یا شغلی توسعه دهند مناسب نیست و بیشتر جنبه سرگرمی و توسعه فردی، دارد

  به این نظر پاسخ دهید
 2. avatar
  فرتان 3.5
  ممنون از نظرات خوب شما.

  به این نظر پاسخ دهید
آموزش زبان انگلیسی و فرانسه مهرود