ارسال

معرفی، نقد و بررسی اپلیکیشن ارسالنسخه 1.93

امتیاز کاربران
4.83 5 0
امتیاز اپریویو
تفکیکی
 • دسته : ابزارها
 • قیمت : ۹۰۰ تومان
 • حجم : 740.1 کیلوبایت
سازنده : علیرضا اکبری

 

بعضی مواقع نیاز به ارسال سریع یک سری اطلاعات از طریق پیامک احساس میشود. این اطلاعات میتواند شامل مواردی شود که زیاد با آنها سروکار داریم، برای مثال شماره حساب بانکی و نمونه هایی از این قبیل.

اپلیکیشنی که در ادامه معرفی میکنیم به شما کمک میکند عملیات ارسال را در کمترین زمان ممکن انجام دهید. در نقد و بررسی برنامه اندرویدی "ارسال" ما را همراهی کنید.

ارسال

رابط کاربری:

وظیفه این برنامه ایجاب میکند، از رابط کاربری روان و سریعی برخوردار باشد. این خصوصیات در برنامه "ارسال" تامین شده تا کاربر بتواند به سرعت و با کمترین پیچیدگی ممکن به هدف خود برسد.

اگر بخواهیم نقاط مثبت در طراحی گرافیکی این اپلیکیشن اندرویدی را نام ببریم، میتوانیم به رنگ بندی هماهنگ، چینش خوب فهرست ها، فونت مناسب و عملکرد صحیح در نمای افقی و عمودی اشاره کنیم.

نقاط ضعفی هم در ظاهر "ارسال" به چشم میخورد. برای مثال رنگ بندی یکنواخت و تیره برنامه که در معدود قسمت هایی سعی شده با استفاده از رنگ های شاد از این حالت بیرون آید و یا استفاده از کلمات انگلیسی مانند Add، Edit و Cancel که بهتر بود معادل فارسی آنها به کار برده شود.

امتیاز AppReview به این بخش 3.5 از 5 میباشد.

 ارسال

کاربرد:

همانطور که در ابتدا گفتیم، برنامه "ارسال" با این ایده طراحی شده که به شما کمک کند با چند اشاره ساده، متنی را برای مخاطبین خود ارسال کنید.

برای این کار چند راه درنظر گرفته شده است، استفاده از شماره آخرین تماس، شماره آخرین فردی که با او تماس داشته اید و یا انتخاب از لیست مخاطبیتن گوشی. همچنین میتوانید شماره مورد نظر خود را به صورت دستی وارد کنید.

اما قبل از انتخاب روش هایی که ذکر شد باید اطلاعات و متنی که قصد ارسال آن را دارید، وارد کرده و ذخیره نمایید. بدین منظور دکمه ای در سربرگ قرار گرفته است که با اشاره بر روی آن، قادر به این کار خواهید بود.

هر تعداد متنی که میخواهید، میتوانید وارد کنید. درواقع پس از انتخاب عملیات ارسال، لیست اطلاعات ذخیره شده به نمایش در می آید و باید عنوان مورد نظر خود را برگزینید. برای ویرایش و بازبینی متن هایی که ذخیره نموده اید نیز بخش جداگانه ای به نام لیست اطلاعات درنظر گرفته شده است. برای دسترسی به این بخش می بایست بر روی دکمه منوی گوشی اشاره نمایید.

درضمن ویجت این برنامه را نیز از یاد نبرید. با راه اندازی ویجت "ارسال" انجام عملیات فوق با سرعت بیشتری صورت میپذیرد.

به نظر می آید قابلیت های درنظر گرفته شده در برنامه "ارسال" برای انجام وظیفه کامل باشد بنابراین AppReview امتیاز 5 از 5 را به این بخش اختصاص میدهد.

ارسال

قیمت:

پرداخت هزینه ناچیز 1200 تومان به منظور صرفه جویی در وقت، معقولانه است. از این رو AppReview قیمت این برنامه اندرویدی را منصفانه میداند و امتیاز 5 از 5 را برای این بخش درنظر میگیرد.

 

در نسخه جدید برنامه اصلاحاتی از جمله تعویض کلمات انگلیسی با معادل فارسی آن و همچنین استفاده از رنگ های زنده برای جلوه بخشیدن به محیط، صورت گرفته است. به همین دلیل امتیاز بخش رابط کاربری از 3.5 به 4.5 افزایش یافت.

امتیازات تفکیکی

رابط کاربری
کاربرد
امکانات

اینها را هم بخوانید

به این برنامه چه امتیازی میدهید؟


نظرات کاربران

 1. avatar
  Xperia V 5
  آقا 1200 تومنه ! ولی بازم میرزه !!! خداوکیلی خیلی آدم باید خسیس باشه بخاطر 1200تومن این همه به خودش سختی بده 8-)

  به این نظر پاسخ دهید
 2. avatar
  محمد pro 5
  من همون اول که این برنامه اومد خریدمش چون خیلی واسم کاربردیه جالبه که ازون موقه تا الان 4 یا 5 بار آپدیت شده :-D :-D :-D

  به این نظر پاسخ دهید
ارسال