اطلاعات گوشی

معرفی، نقد و بررسی اپلیکیشن اطلاعات گوشینسخه 1.3

امتیاز کاربران
4.17 5 0 1
امتیاز اپریویو
تفکیکی
  • دسته : کاربردی
  • قیمت : ۱۱۲۰ تومان
  • حجم : 311 کیلوبایت
سازنده : حمزه نساج پور

در خیلی از مواقع نیاز داریم تا به سرعت مشخصات تلفن همراه خود را مشاهده نموده و از آن استفاده کنیم. این کار بدون وجود یک اپلیکیشن، زمان نسبتا زیادی طلب میکند چراکه باید تمام گزینه های موجود را یک به یک بررسی نماییم. برنامه اندرویدی "اطلاعات گوشی" که در ادامه آن را معرفی، نقد و بررسی میکنیم، در این زمینه به شما کمک خواهد کرد. اطلاعات گوشی

رابط کاربری:

ساختار اپلیکیشن فوق با توجه به وظیفه آن، بسیار ساده است و نیازی به جابجایی بین قسمت های تو در تو ندارد. بدین ترتیب میتوان حدس زد که ویژگی های سرعت دسترسی و سهولت استفاده از امکانات را در خود داشته باشد.

ظاهر این اپلیکیشن اندرویدی، هیچگونه جذابیتی نداشته و باید گفت در طراحی آن کم کاری شده است. به غیر از نقاط قوتی مانند چیدمان منظم فهرست ها و فونت نسبتا مناسب، مورد دیگری را نمیتوان برشمرد. عملکرد برنامه در نمای افقی و عمودی نیز در عین حال که نظم عناصر را حفظ میکند اما دارای نواقصی هم میباشد.

مهمترین مواردی که باعث ضعف گرافیکی "اطلاعات گوشی" شده اند، رنگ بندی و آیکن های ناهماهنگ آن میباشند که انتظار میرفت با دقت بیشتری انتخاب شوند.

با توجه به نکات ذکر شده، AppReview امتیاز 2 از 5 را برای این بخش درنظر میگیرد. اطلاعات گوشی

کاربرد:

با استفاده از این برنامه اندرویدی، میتوانید مشخصات قسمت های مختلف تلفن همراه خود را تنها با یک اشاره مشاهده کنید. فهرست اصلی "اطلاعات گوشی" شامل مواردی مانند وضعیت باطری، مشخصات پردازنده، صفحه نمایش، حافظه، سیم کارت و... میشود که با لمس هر یک، جزئیات نسبتا کاملی به نمایش در می آیند. از این لحاظ امتیاز خوبی به برنامه فوق تعلق میگیرد.

در نگاه اول، "اطلاعات گوشی" نیازی به امکانات جانبی ندارد اما بهتر بود برای کارایی بیشتر امکان انتخاب متن و به اشتراک گذاری آن وجود داشته باشد. به هرحال شاید کاربران  به ارسال مشخصات موردنظر خود برای دیگران احتیاج پیدا کنند!

مورد دیگری برای بررسی نمی ماند و AppReview امتیاز 4 از 5 را به این بخش اختصاص میدهد. اطلاعات گوشی

قیمت:

"اطلاعات گوشی" قیمت زیادی ندارد و میتواند به عنوان یک اپلیکیشن کاربردی مورد استفاده قرار بگیرد اما با توجه به کمبودهای فعلی آن و همچنین وظیفه کوچکی که بر عهده آن میباشد، میتوانست قیمت کمتری داشته باشد. امتیاز AppReview به این بخش،  4 از 5 است.

 رابط کاربری "اطلاعات گوشی" در نسخه جدید آن (1.3)، تغییرات چشمگیری داشته و چند مورد از نواقص مهم که در نقد و بررسی نسخه قبلی ذکر کرده بودیم، در آن رفع شده است.

به کارگیری آیکن های هماهنگ و زیبا در فهرست اصلی، نمای بهتری به این اپلیکیشن اندرویدی بخشیده است و این موضوع  از مهمترین اصلاحات انجام شده در نسخه جدید میباشد. رنگ بندی برنامه نیز، هرچند هنوز بی روح به نظر میرسد اما اصل هماهنگی بین رنگ های تغییر یافته، به چشم میخورد. با درنظر گرفتن موارد ذکر شده، AppReview امتیاز بخش رابط کاربری را به 3 از 5 افزایش میدهد.

com.emplab.mydevice_4

اضافه شدن دو قابلیت جدید به نسخه 1.3 برنامه فوق، کارایی آن را بیشتر کرده است. امکان به اشتراک گذاری اطلاعات موردنظر با دیگران از جمله کمبودهای نسخه قبلی بود که در ورژن جدید به "اطلاعات گوشی" افزوده شده و بدون تردید مفید خواهد بود.

در این نسخه، همچنین میتوانید مشخصات اپلیکیشن هایی که بر روی تلفن همراه خود نصب کرده اید را مشاهده نمایید. این مشخصات شامل نام برنامه، نام بسته، نسخه اپلیکیشن و مسیر نصب آن میشود.

با وجود این قابلیت های جدید، امتیاز بخش کاربرد به 4.5 از 5 تغییر میکند. حال میتوان قیمت این برنامه اندرویدی را منصفانه درنظر گرفت و امتیاز بخش مربوطه را  به 5 از 5 افزایش داد.

امتیازات تفکیکی

رابط کاربری
کاربرد
امکانات

اینها را هم بخوانید

به این برنامه چه امتیازی میدهید؟


نظرات کاربران

  1. avatar
    hamed 4.5
    به نظرم خوبه. جای کار ولی داره

    به این نظر پاسخ دهید
اطلاعات گوشی