انتخاب رشته

معرفی، نقد و بررسی اپلیکیشن انتخاب رشتهنسخه 2

3.83 5 0 1
امتیاز اپریویو
تفکیکی
سازنده : گروه اکسون

 

این روزها قبولی در دانشگاه نسبت به گذشته کمی آسانتر شده است. تنها رقابتی که در این میان بین متقاضیان ورود به دانشگاه وجود دارد پذیرش در یک رشته خوب و آینده دار میباشد. علاوه بر این علاقه خود فرد هم مهم است اما آیا میتوانیم از تمام رشته های موجود و گرایش آنها مطلع باشیم تا در انتخاب خود کمترین اشتباه را کنیم؟ درمورد کاربرد آنها چقدر اطلاع داریم.

به تازگی اپلیکیشنی برای گوشی های اندرویدی منتشر شده که بانک تقریبا کاملی از رشته های تحصیلی به همراه معرفی آنها را فراهم آورده است. در بررسی "انتخاب رشته" با ما همراه شوید.

انتخاب رشته

رابط کاربری:

در پس زمینه این اپلیکیشن از رنگی استفاده شده که شاید با سلیقه خیلی از کاربران همخوانی داشته باشد اما رنگ فونت با آن متناسب نیست. همچنین ست شدن پس زمینه در قسمت منوی معرفی رشته ها کمی ایراد دارد که البته به چشم نمی آید.  در "انتخاب رشته" چینش منوها خیلی مرتب و تمیز نیست هرچند کاربر را در انتخاب گزینه مورد نظر به زحمت نخواهد انداخت. همچنین بهتر بود عنوان برنامه با زبان فارسی نشان داده شود نه انگلیسی. از آنجا که در طراحی این رابط کاربری دقت کمی شده است امتیاز 2.5 از 5 را از AppReview دریافت میکند.

انتخاب رشته

کاربرد:

تعداد بالای رشته های تحصیلی بر هیچکس پوشیده نیست و خیلی از ما هنوز برخی از آنها را نمیشناسیم. بانک این اپلیکیشن اندرویدی تقریبا کامل است اما جای برخی از رشته ها در میان لیست آن خالی میباشد. درضمن دسته بندی فقط در دو سطح انجام شده و میتوانست بیشتر تفکیک شود تا کاربردی تر باشد. ابزار جستجوی داخل "انتخاب رشته" هم حتما مفید واقع میگردد. امتیاز AppReview به این بخش 4 از 5 است.

Entekhab-Reshte-4

قیمت:

این برنامه اندرویدی رایگان است و برای شمایی که در انتخاب رشته تحصیلی خود دقت نظر دارید ارزش دریافت آن را دارد. AppReview امتیاز 5 از 5 را به قیمت "انتخاب رشته" میدهد.

 

امتیازات تفکیکی

رابط کاربری
کاربرد
امکانات

اینها را هم بخوانید

به این برنامه چه امتیازی میدهید؟


انتخاب رشته