اپراتورمن

معرفی، نقد و بررسی اپلیکیشن اپراتورمننسخه 1.0.1

امتیاز کاربران
4.5 5 0 1
امتیاز اپریویو
تفکیکی
 • دسته : کاربردی
 • قیمت : 990 تومان
 • حجم : 4.2 مگابایت
سازنده : هوپای

  سیم کارت تلفن همراه هر یک از ما، خدمات متنوعی از اپراتور خود دریافت میکند و کمتر کسی پیدا میشود که حداقل یک بار از این خدمات استفاده نکرده باشد اما خیلی از افراد آگاهی کاملی از این موضوع ندارند. در ادامه اپلیکیشن اندرویدی "اپراتورمن" را معرفی، نقد و بررسی میکنیم. با ما همراه باشید تا با خدمات اپراتور سیم کارت خود بیشتر آشنا شوید. اپراتورمن

رابط کاربری:

این برنامه اندرویدی از لحاظ ایجاد دسترسی سریع و راحت برای کاربر به منظور استفاده از امکانات و جا به جایی بین بخش های مختلف، استانداردهای لازم را رعایت کرده است و حتی قابلیت های بیشتری را برای بهتر کردن رابط کاربری فراهم آورده است. به غیر از فهرست تفکیک شده "اپراتورمن"، از صفحه اصلی این اپلیکیشن نیز میتوان به سایر قسمت های آن دسترسی پیدا کرد.

در برنامه فوق با استفاده از تکنیک به کارگیری رنگ های زنده و شاد که هماهنگی های لازم را نیز با هم دارند، محیط جذابی پدید آمده است. نکته جالب در اینجا، وجود دوقالب گرافیکی متفاوت میباشد که با انتخاب نوع اپراتور تلفن همراه تغییر میکنند.

چیدمان مرتب عناصر و فهرست ها، استفاده از آیکون های مناسب و همچنین فونت خوانا از دیگر نقاط قوت این بخش برای "اپراتورمن" محسوب میشوند.

نقص های کوچکی نیز هستند که بد نیست به آنها اشاره کنیم. برای مثال دکمه منو ( در سربرگ) بهتر بود در منتهی الیه سمت راست و همانجایی که فهرست باز میشود، قرار گیرد و یا اینکه در بعضی موارد سایز دکمه ها و فونت آنها کمی از حد معمول کوچکتر است. البته در بین نکات مثبتی که ذکر شد، این موارد زیاد به چشم نمی آیند. امتیازی که AppReview برای رابط کاربری "اپراتورمن" درنظر میگیرد، 4.5 از 5 میباشد. اپراتورمن

کاربرد:

تقریبا هر نوع خدماتی که از اپراتور سرویس دهنده سیم کارت خود انتظار دارید در این اپلیکیشن اندرویدی وجود دارد و فعال کردن آنها به راحتی صورت میپذیرد. این موضوع امتیاز بزرگی برای "اپراتورمن" محسوب میشود اما مهمتر از آن بروزرسانی منظم اطلاعات در آن میباشد. البته بهتر بود قابلیت آپدیت دستی نیز برای این برنامه درنظر گرفته شود.

علاوه بر بخش های مربوط به نوع خدمات، قسمت های دیگری مانند تازه ها و فعال شده ها نیز در این برنامه اندرویدی به چشم میخورند. در بخش "تازه ها"، اطلاعیه های مربوط به اپراتور شما به نمایش در می آیند. همچنین هر کدام از بسته ها یا خدمات را که فعال نمایید از این پس در قسمت "فعال شده ها" نشان داده میشوند. نقص کوچکی که در اینجا میبینیم، عدم امکان حذف کردن موارد فعال شده میباشد.

قابلیت های نظردهی، پسند کردن و امتیازدهی نیز، در "اپراتورمن" گنجانده شده اند که برای استفاده از این امکانات میبایست با یک حساب گوگل پلاس وارد این اپلیکیشن شوید. دربخش تنظیمات نیز میتوانید اطلاعات سیم کارت خود را ببینید و یا با پشتیبانی این برنامه ارتباط برقرار کنید.

بد نیست به نمایش اطلاعات دقیق در مورد بسته ها و آهنگ های پیشواز هم اشاره ای داشته باشیم که شامل توضیحات، قیمت، زمان قابل استفاده و سایر موارد لازم میشود. همچنین در قسمت آهنگ های پیشواز میتوانید قبل از فعال کردن آهنگ موردنظر خود، آن را تست کرده و بشنوید. قابلیت جستجوی دستی بین آهنگ ها ویا فیلترکردن نمایش آنها بر اساس نام خواننده و سبک موسیقی از دیگر امکانات این بخش است. AppReview با توجه به مواردی که ذکر شد و البته قابلیت اجرای این برنامه که فقط برای اندروید نسخه 4 به بالا میباشد ، امتیاز 4 از 5 را به این بخش اختصاص میدهد. امیدواریم تولیدکنندگان این برنامه خوب، به فکر اجرای آن بر روی نسخه های پایین تر اندروید نیز باشند. اپراتورمن

قیمت:

تلفن همراه از جمله وسایل ضروری و پرکاربرد زندگی به شمار می آید و وجود برنامه های کاربردی که خدمات مربوط به این وسیله ارتباطی و متعلقات آن را ارائه میدهد، مفید خواهد بود.

 "اپراتورمن" یکی از این اپلیکیشن ها میباشد که با قیمت مناسبی عرضه شده است و از این بابت امتیاز خوبی به آن تعلق میگیرد. از نظر AppReview این امتیاز 5 از 5 است.  

امتیازات تفکیکی

رابط کاربری
کاربرد
امکانات

اینها را هم بخوانید

به این برنامه چه امتیازی میدهید؟


نظرات کاربران

 1. avatar
  محمودی 3
  خوبه ممنون

  به این نظر پاسخ دهید
 2. avatar
  kianoosh 5
  kheili khoobe

  به این نظر پاسخ دهید
 3. avatar
  یاسین 5
  از آن برنامه‌های خوش ساخته. رفت تو لیست دانلود... 8-)

  به این نظر پاسخ دهید
 4. avatar
  سروش 5
  خیلی عالی و مفید بود حتما دانلودش می کنم.

  به این نظر پاسخ دهید
 5. avatar
  K_19 5
  عالیه

  به این نظر پاسخ دهید
 6. avatar
  سینا 5
  عالی بود

  به این نظر پاسخ دهید
 7. avatar
  مهندس جعفرنیا 5
  بسیار خوب و کاربردی بود ممنون ...

  به این نظر پاسخ دهید
اپراتورمن