اپراتور من

معرفی، نقد و بررسی اپلیکیشن اپراتور مننسخه 1.0.2

امتیاز کاربران
4.17 5 0
امتیاز اپریویو
تفکیکی
  • دسته : کاربردی
  • قیمت : رایگان
  • حجم : 473.3 کیلوبایت

 

امروز قصد داریم یک برنامه اندرویدی ساده اما کاربردی را معرفی کنیم. اطلاعاتی که این اپلیکیشن برای شما به نمایش درمی آورد، میتواند مفید واقع شود. در نقد و بررسی برنامه "اپراتور من" با ما همراه شوید.

اپراتور من

رابط کاربری:

برای یک برنامه ساده، یک رابط کاربری معمولی کفایت میکند. البته این را هم درنظر داشته باشید، اصل دسترسی سریع به بخش های مختلف، در هرنوع برنامه ای باید رعایت گردد. "اپراتور من" از این نظر بی نقص میباشد و کاربر درهنگام استفاده دچار سردرگمی نخواهد شد.

از این بحث که بگذریم، میتوانیم نقاط قوت دیگری نیز در رابط کاربری "اپراتور من" مشاهده کنیم. این موارد شامل چینش مرتب گزینه ها، فونت مناسب و کارکرد صحیح در دو نمای افقی و عمودی میشود.

حال اجازه دهید درمورد گرافیک این اپلیکیشن اندرویدی هم کمی صحبت کنیم چون ظاهر گرافیکی نیز به نوبه خود در جذب کاربر دخیل است. هرکس سلیقه متفاوتی در این باره ازخود نشان میدهد اما به هرحال میتوان با تلفیق تکنیک های طراحی، نظر مثبت خیلی از افراد را جلب کرد. سازندگان این برنامه اندرویدی میتوانستند با صرف وقت بیشتر، ظاهر زنده تر و جذاب تری به آن ببخشند. برای مثال بهتر بود با ترکیب رنگ های یکپارچه و هماهنگ در سربرگ و پس زمینه، به شیک شدن ظاهر برنامه کمک کنند.

درمحدوده اصلی پنجره برنامه (جایی که اطلاعات سیم کارت نمایش داده میشود) نیز، میتوانست چیدمان بهتری اجرا شود تا دید بهتری برای کاربر ایجاد گردد.

امتیازی که AppReview به این بخش میدهد، 2.5 از 5 است.

اپراتور من

کاربرد:

همانطور که در ابتدا اشاره شد عملکرد برنامه "اپراتور من" بسیار ابتدایی میباشد. پس از اجرای برنامه اطلاعاتی در مورد وضعیت، شماره سریال، کشور خدمات دهنده، نوع سیگنال، نام اپراتور خدمات دهنده و... به نمایش درخواهد آمد. بدون تردید دانستن این اطلاعات در وقت خودش مفید خواهد بود و تنها وظیفه این برنامه اندرویدی نیز همین است.

به غیر از کاربردی که برای برنامه "اپراتور من" به آن اشاره شد، قسمتی نیز برای مشاهده شماره های ذخیره شده بر روی سیم کارت در نظر گرفته شده است که به عنوان یک دفترچه تلفن میتوان از آن استفاده کرد. مهمترین عملکرد این بخش این است که پس از اشاره بر روی شماره مخاطب مورد نظرتان میتوانید با او تماس برقرار کنید و یا اقدام به ارسال پیامک برای آن شخص نمایید.

از امکانات جانب این برنامه نیز میتوان به دکمه به اشتراک گذاری واقع در سربرگ اشاره کرد که پس از لمس آن منویی باز میشود و کاربر میتوانید از لیست موارد مورد نظر خود را برای اشتراک گذاشتن به دیگران انتخاب کند.

امتیاز این بخش از نظر AppReview 5 از 5 میباشد.

قیمت:

با استفاده از این برنامه میتوانید بدون صرف هزینه از اطلاعات سیم کارت خود مطلع شوید چون "اپراتور من" بطور رایگان عرضه شده است. AppReview امتیاز 5 از 5 را برای این بخش درنظر میگیرد.

آیا تا به حال برای شما پیش آمده که به مشخصات سیم کارت خود احتیاج داشته باشید؟ برای اطلاع از این مشخصات چه کرده اید؟

 

امتیازات تفکیکی

رابط کاربری
کاربرد
امکانات

اینها را هم بخوانید

به این برنامه چه امتیازی میدهید؟


نظرات کاربران

  1. avatar
    امیر 5
    واقعا در عین سادگی فوق العادست.پارسینی یکی از بینظیرترین برنامه نویساست به نظر من.تو بازار حرف اولو میزنه. اپ ریویو جون من نرم افزارای بیشتری از این گروهو بررسی کن مخصوصا آتاری بازی

    به این نظر پاسخ دهید
اپراتور من