اپلیکیشن آهنگ پیشواز

اپلیکیشن آهنگ پیشواز، ترانه های زیبا برای آوای انتظار تلفن همراهنسخه v25.0

امتیاز کاربران
3.67 5 0 1
امتیاز اپریویو
تفکیکی

همانطور که میدانید، تعداد بسیار زیادی آوای انتظار برای همراه اول، ایرانسل و رایتل وجود دارد که پیدا کردن آهنگ دلخواه را از میان این تعداد، مشکل میکند. اگر به دنبال آواهای انتظار از خواننده محبوب خود هستید، میتوانید آنها را به راحتی در اپلیکیشن آهنگ پیشواز بیابید. ما را در ادامه و با نقد و بررسی این برنامه اندرویدی همراهی کنید. آرشیو آهنگ های پیشوازمحتوای برنامه فوق به عنوان یک آرشیو آهنگ های پیشواز، بر اساس اپراتورهای تلفن همراه مرتب شده است. در منوی اصلی آهنگ پیشواز میتوانید این دسته بندی ها را به همراه گزینه کدهای پیشواز ویژه محرم ببینید. علاوه بر این، دو بخش دیگر به نام توصیه شده ها و پرطرفدارترین ها در این اپلیکیشن اندرویدی وجود دارد که کدهای آوای انتظار برای همراه اول و ایرانسل، بطور جداگانه در آنها قابل دسترسی میباشد.   نکته : اگر آهنگ مورد علاقه خود را در فهرست کدهای پیشواز اپلیکیشن فوق پیدا نکردید، میتوانید برای اضافه شدن آن درخواست دهید. برای این کار گزینه ای به نام درخواست کد پیشواز در منوی اصلی به چشم میخورد.

در آهنگ پیشواز میتوانید آواهای انتظار متنوع و زیبایی برای تلفن همراه خود پیدا کنید.
  کدهای آهنگ پیشواز از همه خواننده ها  از کدام خواننده آهنگ پیشواز میخواهید؟ دسته بندی آواهای انتظار در اپلیکیشن آهنگ پیشواز، بر اساس نام خواننده ها انجام گرفته است. برای مشاهده کدهای آهنگ پیشواز هر کدام از اپراتورها، باید بر روی گزینه مربوط به آن در منوی اصلی اشاره کنید. حالا فهرستی از خواننده ها به نمایش درمی آید که با لمس هر یک، میتوانید کدهای پیشواز آن را به همراه نام آهنگ ها ببینید. در صفحه آهنگ های پیشواز هر خواننده، امکاناتی مثل اشتراک گذاری و افزودن به علاقه مندی ها نیز به چشم میخورد. برای دسترسی به علاقه مندی ها باید به منوی کناری برنامه بروید. در این منو یک ابزار جستجو نیز وجود دارد تا بتوانید خواننده یا ترانه مورد علاقه خود را به راحتی بیابید.   نکته : در بالای فهرست هر قسمت نیز یک ابزار جستجو قرار داده شده است.   آوای انتظار برای ایام محرم همانطور که گفتیم یکی از گزینه های منوی اصلی در آهنگ پیشواز، کدهای پیشواز ویژه محرم میباشد. با لمس این گزینه میتوانید آواهای انتظار مناسب برای ایام محرم را به تفکیک ایرانسل، همراه اول و رایتل ببینید.   نکته : در این قسمت نیز امکان افزودن به علاقه مندی ها و اشتراک گذاری وجود دارد.   جدیدترین آهنگ های پیشواز  سایر بخش های برنامه علاوه بر لیست آواهای انتظار برای اپراتورهای تلفن همراه، بخش هایی دیگری نیز در آهنگ پیشواز به چشم میخورد که عبارتند از:
 • آموزش قطع و فعالسازی پیشواز برای هر کدام از اپراتورها
 • آموزش فعالسازی چند پیشواز بطور همزمان
 • ارسال درخواست کد پیشواز دلخواه (نیاز به اینترنت)
  نکته : شما میتوانید متن آموزش ها را با دیگران به اشتراک بگذارید.   رابط کاربری برنامه و تجربه کار با آن هرچند سعی شده با استفاده از رنگ های زنده، ظاهر جذاب و کاربرپسندی برای آهنگ پیشواز طراحی گردد اما باید گفت که یکپارچگی لازم در قالب گرافیکی آن دیده نمیشود. علاوه بر این انتظار میرفت که طراحی سایر عناصر مثل دکمه ها، آیکن ها و غیره، با دقت نظر و حسن سلیقه بیشتری انجام پذیرد. جابجایی سریع و بدون پیچیدگی بین بخش های مختلف و استفاده راحت از امکانات موجود را باید جزو ویژگی های مثبت برنامه فوق به شمار آوریم. البته از این لحاظ نواقصی مثل عملکرد نادرست دکمه بازگشت وجود دارد.   نکته : در منوی کناری برنامه و قسمت تنظیمات، میتوانید نوع فونت، اندازه آن و فاصله بین خطوط را تغییر دهید.  
برای فعال کردن جدیدترین آهنگ های پیشواز میتوانید از آهنگ پیشواز به عنوان مرجعی برای این کار استفاده کنید. این برنامه اندرویدی به صورت کاملا رایگان از کافه بازار قابل دریافت است.
آوای انتظار
قابلیت ها و نقاط قوت برنامه
 • محتوای غنی با بروزرسانی های منظم
 • عملکرد صحیح با حداقل خطای ممکن
 • رابط کاربری روان
نقاط ضعف برنامه
 • عدم سازماندهی مناسب محتوا
 • کمبود برخی از امکانات
  پیشنهادهای اپریویو برای بهبود برنامه محتوای آهنگ پیشواز از هر لحاظ کامل به نظر میرسد و تقریبا میتوان در آن کدهای آهنگ پیشواز از همه خواننده ها پیدا کرد. البته انتظار داشتیم که این محتوا به صورت هوشمندانه تر سازماندهی شود. برای مثال وجود دسته بندی های موضوعی یا تفکیک آواهای رایگان و غیر رایگان از یکدیگر میتوانست بهتر باشد. برای افزایش کارایی این اپلیکیشن اندرویدی، پیشنهادهای دیگری هم داریم:
 • امکان فعالسازی (شماره گیری کد) آواهای انتظار از درون برنامه
 • اشتراک گذاری تکی کدها
 • امکان فیلتر کردن یا مرتب سازی لیست ها
 • ابزار جستجوی پیشرفته تر
 • و...
امیدواریم در نسخه های بعدی اپلیکیشن فوق، ایده پردازی های بیشتری از تولیدکنندگان آن ببینیم.

اهنگ پیشواز(همراه اول-ایرانسل)

اپلیکیشن آهنگ پیشواز، ترانه های زیبا برای آوای انتظار تلفن همراه

امتیازات تفکیکی

رابط کاربری
کاربرد
امکانات

اینها را هم بخوانید

به این برنامه چه امتیازی میدهید؟


نظرات کاربران

 1. avatar
  my love 1
  خیلی بده دو ماهه دنبال پیشواز لعنت از باران هستم

  به این نظر پاسخ دهید
دانلود اپلیکیشن اندرویدی آهنگ پیشواز