دانلود قیاس شاپ

اپلیکیشن قیاس شاپ؛ یک دستیار کامل برای صدور انواع فاکتورنسخه 2.3

امتیاز کاربران
5 5 0 1
امتیاز اپریویو
تفکیکی
 • دسته : امور مالی
 • قیمت : رایگان
 • حجم : ۶٫۷ مگابایت
دریافت برنامه/بازی قیاس شاپ از بازار سازنده : قیاس

با پیشرفت روزافزون تکنولوژی، کمتر پیش می آید این روزها کاری به روش سنتی و غیر بهینه انجام شود. فرض کنید برای خرید به فروشگاه کوچکی رفته اید کالایی را خریداری کرده اید و از فروشنده درخواست فاکتور میکنید تا از آن به عنوان سند در حساب های ماهانه خود استفاده کنید. یا برعکس، مشتری به مغازه شما امده و پس از خرید کالا از شما درخواست فاکتور میکند. راه حل چیست؟ مدیریت فروشگاه پیشنهاد ما به شما اپلیکیشن اندرویدی "قیاس شاپ" است. اپلیکیشنی که به لطف نیازسنجی درست و اجرای بهینه میتواند جایگزین صندوق های مکانیزه و نرم افزارهای گران قیمت شده و به صورت رایگان تمامی نیازهای فروشندگان از قبیل ثبت و چاپ فاکتور خرید، فروش و مرجوعی را پاسخگو باشد. با نقد و بررسی این اپلیکیشن کاربردی همراه ما باشید. صدور فاکتور فروش اپلیکیشن قیاس شاپ از 5 بخش کلی تشکیل شده است که تقریبا هرآنچه که یک فروشگاه برای مدیریت خرید و فروش‌های جاری خود نیاز دارد را در خود جای داده است. بخش اول: (خانه) در این بخش شما یک تقویم هفتگی را مشاهده میکنید که با تفکیک روزانه به شما این اجازه را میدهد که برای خرید و فروش های خود برنامه ریزی کنید و مدیریت بهتری بر روی آنها داشته باشید. همچنین در این بخش میتوانید مجموع مبلغ مبادلات و پیش فاکتورهای ایجاد شده را ببینید و به صورت تکی هریک از آنها را بررسی کنید. پرینت فاکتور فروش در صفحه فوق با انتخاب گزینه افزودن(+) میتوانید اقدام به ایجاد فاکتورهای مختلف نمایید. فاکتور هایی مثل:

 • فروش کالا
 • خرید کالا
 • پیش فاکتور
 • مرجوعی فروش
 • مرجوعی خرید
توجه داشته باشید که در هر فاکتور شما میتوانید علاوه بر افزودن و انتخاب محصولات و مشتریان موجود، افراد و اقلام جدیدی را به اپلیکیشین اضافه کنید.
چاپ فیزیکی (پرینت) و یا اشتراک گذاری فاکتور یکی از مهم ترین امکانات اپلیکیشن قیاس شاپ به شمار میرود.
فاکتور خرید بخش دوم: (داشبورد) در این قسمت به صورت تصویری میتوانید نمودار میله ای و دایره ای انواع فاکتورهای ایجاد شده را مشاهده نمایید. نمایش به صورت ماهانه و روزانه، تفکیک پذیری و مجموع گیری از قابلیت های شاخص این بخش به شمار میرود. بخش سوم: (گزارشات) امکان مشاهده فاکتورهای صادر شده به تفکیک نوع و تاریخ صدور که به صورت تفضیلی جهت مدیریت بهتر لیست شده اند. وجود قابلیت فیلترگذاری میتواند تاثیر به سزایی بر روی مدیریت ساده تر فاکتور ها داشته باشد. آمار گیری از فروش ماهانه بخش چهارم: (پیام ها) در این بخش شما پیام های اپلیکیشن از قبیل آپدیت ها، قابلیت های جدید و آموزش های سیستم را مشاهده میکنید.
وجود آموزش تصویری و کاربردی برنامه، امکان خوبی است که توسط توسعه دهندگان برنامه آماده شده و کاربردپذیری اپلیکیشن را برای اقشار مختلف بالا برده است.
بخش پنجم: (تعاریف) با استفاده از این بخش میتوانید، واحدهای موجود در اپلیکیشن را حذف یا ویرایش نمایید و در صورت نیاز واحد مورد نیاز خود را در برنامه تعریف کنید. همچنین شما با مراجعه به تنظیمات میتوانید علاوه بر تکمیل پروفایل شخصی، اپلیکیشن را شخصی سازی کنید و امنیت آن را افزایش دهید. اپ قیاس شاپ
نقاط قوت برنامه
 • رابط کاربری زیبا
 • تجربه کاربری خوب
 • اجرای روان و بدون خطا
 • کاربرد پذیری بالا
نقاط ضعف برنامه
 • مورد خاصی دیده نشد
پیشنهادهای اپریویو برای بهبود برنامه اپلیکیشن قیاس شاپ، به خوبی توانسته نیاز فروشندگان مختلف را شناسایی کند و برای هر یک از این نیازها یک امکان کاربردی را ارائه نماید. به طور کلی در این اپلیکیشن هیچگونه کمبود خاصی دیده نمی شود و اضافه شدن امکانات و قابلیت‌های بیشتر را به ایده پردازی توسعه دهندگان و نیاز کاربران برنامه واگذار میکنیم.

امتیازات تفکیکی

رابط کاربری
کاربرد
امکانات

به این برنامه چه امتیازی میدهید؟


نظرات کاربران

 1. avatar
  خان‌ نورمحمد ریگی گوهرکوه نظراباد 5
  تازه استفاده میکنم

  به این نظر پاسخ دهید
دانلود از کافه بازار