اینستاپلاس

معرفی، نقد و بررسی اپلیکیشن اینستاپلاسنسخه 1.1.3

4.5 5 0 1
امتیاز اپریویو
تفکیکی
دریافت برنامه/بازی اینستاپلاس از بازار سازنده : شلتوک

این روزها شبکه های اجتماعی نقش مهمی در ایجاد ارتباط بین انسان ها در دنیای مجازی دارند و تعداد اعضای آنها همواره رو به افزایش میباشد. در این میان اینستاگرام به دلیل محتوای تصویری، در بین کاربران بسیار محبوب بوده و افراد بسیاری در طول روز از آن استفاده میکنند. به دلیل این محبوبیت زیاد، برنامه های موبایل متعددی نیز تولید شده اند که به عنوان ابزار کمکی برای افزایش تعداد دنبال کنندگان و لایک تصاویر در این شبکه اجتماعی مورد استفاده قرار میگیرند.

اپلیکیشن "اینستاپلاس" که قصد معرفی آن را داریم، در رابطه با همین موضوع است. در ادامه ما را با نقد و بررسی این برنامه اندرویدی همراهی کنید.

اینستاپلاس

رابط کاربری :

قالب گرافیکی برنامه فوق دارای یکپارچگی قابل ملاحظه ای میباشد و در آن نقاط قوتی همچون رنگبندی زنده و هماهنگ، آیکن های یکدست و گویا، فونت مناسب و چیدمان مرتب اجزای صفحه به چشم میخورد. باید گفت که محیط این اپلیکیشن اندرویدی جذاب و کاربرپسند است اما انتظار میرفت که در طراحی آن دقت نظر و حسن سلیقه بیشتری صرف گردد. برای مثال بهتر بود که ظاهر "اینستاپلاس" ساده تر باشد و از شلوغی های بی مورد در آن کاسته شود.

جابجایی سریع و بدون پیچیدگی بین بخش های مختلف و استفاده راحت و بدون دردسر از امکانات موجود، دیگر ویژگی های مثبت در اپلیکیشن فوق هستند که به دلیل پیاده سازی رابط کاربری با رعایت استانداردهای لازم و به کارگیری تکنیک های اصولی به وجود آمده اند. از این بابت به غیر از موارد جزئی، نقص خاصی در "اینستاپلاس" وجود ندارد و از این رو امتیاز خوبی کسب میکند.

با توجه به نکات ذکر شده، AppReview امتیاز 4 از 5 را به این بخش اختصاص میدهد.

اینستاپلاس

کاربرد :

راجب به وظیفه این برنامه اندرویدی در ابتدای مطلب توضیح مختصری دادیم و حال باید دید که چه قابلیت هایی در آن گنجانده شده است. ابتدا باید از طریق "اینستاپلاس" وارد حساب کاربری خود در اینستاگرام شوید که این کار در امنیت کامل و طبق مجوزهای این شبکه های اجتماعی انجام میپذیرد. اکنون 4 بخش اصلی برنامه فوق در دسترس قرار میگیرد که در ادامه آنها را نام برده و نحوه عملکرد هر یک را شرح داده ام.

اولین قسمت در "اینستاپلاس"، مربوط به دریافت و افزایش تعداد سکه میشود که دارای سه بخش فالو کن، لایک کن و کامنت بزار میباشد. در هر کدام از این بخش ها کافی است تصاویر دلخواه را بپسندید، کاربران موردنظر را خود دنبال کنید و در زیر عکس ها کامنت بگذارید تا در ازای آن، به تعداد سکه های شما اضافه گردد. رفتن به تصویر بعدی و انجام عملیات نام برده به صورت خودکار، از جمله امکانات این سه قسمت هستند.

حال که تعداد سکه های شما در "اینستاپلاس" به حد کافی رسید، وقت آن است که برای عکس های خود سفارش لایک و کامنت بدهید یا دیگران را به دنبال کردن پروفایلتان تشویق کنید! بدین منظور باید به دومین بخش از اپلیکیشن فوق بروید و یکی از تعرفه های موجود را انتخاب نمایید تا بلافاصله سفارش انجام شود. لازم به ذکر است که در قسمت کامنت بگیر، میتوانید زبان و نوع کامنت ها را انتخاب نموده و یا متن دلخواه خود برای درج در زیر تصاویر انتخاب شده را بنویسید. بد نیست بدانید که همه سفارشات شما از طریق منوی کناری و اولین گزینه آن، قابل پیگیری هستند.

نمایش آمار تعداد فالوورها و فالو شده ها، فعال کردن حالت دریافت خودکار سکه، انتقال سکه بین کاربران و بررسی آنفالوها به منظور بازگشت سکه پرداختی، از دیگر امکانات جانبی در "اینستاپلاس" هستند که در منوی سمت راست میتوانید به آنها دسترسی داشته باشید. برای افزایش سکه در برنامه فوق راه های دیگری همچون معرفی برنامه به دیگران، وارد کردن کد جایزه و گردانه شانس با محدودیت یکبار استفاده در هر 24 ساعت نیز وجود دارد که در برگه سوم از صفحه اصلی قرار گرفته اند. همچنین امکان پیگیری بسته سکه های خریداری شده پیش بینی شده است تا خیال کاربر از این لحاظ آسوده باشد.

برای اینکه "اینستاپلاس" وظیفه خود را به بهترین شکل انجام دهد، قابلیت هایی که نام بردیم کافی به نظر میرسد اما در عین حال انتظار میرفت که امکانات بیشتری در آن گنجانده شود. به عنوان مثال رفع کمبودهایی مانند نمایش آمار و ارقام مختلف و دسترسی به تصاویر میتوانست کارایی اپلیکیشن فوق را افزایش دهد. امیدواریم در نسخه های بعدی شاهد توسعه و ایده پردازی بیشتر در این برنامه باشیم.

از نظر AppReview، امتیاز 4.5 از 5 به این بخش تعلق میگیرد.

اینستاپلاس

قیمت :

دانلود این اپلیکیشن اندرویدی به صورت رایگان انجام میپذیرد و استفاده از امکانات آن نیز تا زمانی که سکه کافی داشته باشید، بدون هزینه خواهد بود. شما میتوانید در صورت نیاز بسته سکه های موجود در قسمت فروشگاه "اینستاپلاس" را خریداری کنید که قیمت آنها با توجه به نکات ذکر شده در دو بخش قبل، منصفانه است. به همین دلیل AppReview امتیاز 5 از 5 را برای این بخش درنظر میگیرد.

 

اینستاپلاس

معرفی، نقد و بررسی اپلیکیشن اینستاپلاس

امتیازات تفکیکی

رابط کاربری
کاربرد
امکانات

به این برنامه چه امتیازی میدهید؟


نظرات کاربران

  1. avatar
    حسام
    اینستاپلاس یکی از بیخود ترین برنامه هاست که تا الان داشتم برای فالوئر دادن یکماه تول میکشه تا انجام بده ولی وقتی می خوایی سکه جمع کنی انقدر با سرعت فالو میکنه و بت سکه میده که گول می خوره هی سکه جمع میکنی وقتیم میخوایی از سکه هات استفاده کنی حدود یک ماهی باید منتظر بمونی هرچیم پیغام اعتراض میدی هیشکی نیست جواب بده

    به این نظر پاسخ دهید
اینستاپلاس