بارداری

معرفی، نقد و بررسی اپلیکیشن باردارینسخه 1.0

امتیاز کاربران
4.33 5 0 1
امتیاز اپریویو
تفکیکی
دریافت برنامه/بازی بارداری از بازار سازنده : برناک

  حساس ترین دوران زندگی بانوان، دوران بارداری آنهاست. شرط لازم برای به دنیا آوردن فرزند سالم و البته زایمان راحت مادران، رعایت دقیق و کامل نکات بهداشتی در طول مدت بارداری میباشد. برنامه اندرویدی "بارداری"، اطلاعات خوبی در این خصوص ارائه میدهد. در معرفی، نقد و بررسی این اپلیکیشن همراه ما باشید. بارداری

رابط کاربری:

در برنامه فوق، از لحاظ استفاده راحت از امکانات موجود و همچنین جابجایی سریع بین قسمت های مختلف مشکلی به چشم نمیخورد. به کارگیری دکمه های ناوبری و نمایش همیشگی منو در پایین صفحه از جمله دلایل ایجاد این خصوصیات برای "بارداری" میباشد و امتیاز خوبی برای آن به همراه دارد.

از حیث گرافیکی نیز به غیر از سایز کوچک فونت ها و کمی هم عدم هماهنگی برخی از رنگ ها با یکدیگر، ایراد دیگری نمیتوانیم از این اپلیکیشن اندرویدی بگیریم.

 استفاده از آیکون های زیبا، فونت مناسب و خوانا، چیدمان مرتب عناصر و به کارگیری رنگ های شاد و متناسب با موضوع برنامه، نقاط قوتی هستند که محیط کاربری "بارداری" را جذاب کرده اند.

امتیاز AppReview به این بخش 4 از 5 است. بارداری

کاربرد:

این برنامه اندرویدی از قسمت های متنوعی تشکیل شده که مهمترین آن "هفته ب هفته" نام دارد. با ورود به این قسمت میتوانید توضیحات کاملی را در 3 بخش بندی مختلف راجب به هفته ای از دوران بارداری که در آن هستید، مشاهده کنید. نکته جالب نمایش تصویری در بالای متن است که اندازه جنین را نیز نشان میدهد.

در قسمت های "تغذیه" و "ورزش" نیز نکاتی در همین رابطه ذکر شده و مطالعه آن مفید خواهد بود. در اپلیکیشن فوق، حتی میتوانید اطلاعات جالبی درمورد قد و وزن کودک خود در هفته های 40 گانه دوران حاملگی بدست آورید.

درج خاطرات نیز در "بارداری" امکان پذیر بوده و بخش مجزایی برای آن درنظر گرفته شده است. با ثبت هر خاطره میتوانید از قسمت آرشیو به آن دسترسی داشته باشید. تولید کنندگان این اپلیکیشن اندرویدی، برای انتخاب نام فرزند نیز قسمت دیگری تحت عنوان "انتخاب نام"، درنظر گرفته اند که با دربر داشتن تعداد زیادی از نام های زیبا در دو بخش تفکیک شده دختر و پسر و برحسب حروف الفبا، کمک زیادی به شما خواهد کرد.

اگر در قسمت "تاریخ زایمان" از برنامه فوق زمان زایمان کودک خود را وارد کنید، "بارداری" توسط روزشماری که در صفحه اصلی خود به نمایش درمی آورد، سپری شدن این ایام را به شما نشان میدهد. به نظر میرسد سازندگان این اپلیکیشن، فکر همه چیز را کرده اند و هنوز هم بخش های دیگری مانند "چک لیست" که البته هنوز پیاده سازی نشده، برای آن درنظر گرفته اند. به غیر از مواردی که در بالا ذکر شد، امکانات جانبی و قابلیت های دیگری در این برنامه دیده نمیشود اما به هر ترتیب، "بارداری" وظیفه خود را به خوبی انجام میدهد. همین موضوع دلیل قانع کننده ای برای AppReview میباشد تا امتیاز 4 از 5 را به این بخش اختصاص دهد. بارداری

قیمت: بانوان محترم میتوانند برنامه فوق را بطور رایگان دریافت کنند. بدون تردید آگاهی از نکات بهداشتی، آن هم در رابطه با موضوع حساسی مثل بارداری، ارزشمند خواهد بود. امتیازی که AppReview برای این بخش درنظر گرفته، 5 از 5 میباشد.

امتیازات تفکیکی

رابط کاربری
کاربرد
امکانات

اینها را هم بخوانید

به این برنامه چه امتیازی میدهید؟


نظرات کاربران

 1. avatar
  moshfegh 5
  عالی واقعا عالی برنامه ی خوبی بودممنون از سایت خوبتون

  به این نظر پاسخ دهید
 2. avatar
  آمنه 5
  ممنون از برنامه ای که معرفی کردید، جامعه ی ما به همچین برنامه هایی برای ارتقا سطح سلامت کشور بسیار نیاز دارد. اپلیکیشن بارداری یاسمین بی شک قابل تقدیر و ستایش است خدمتی که به رایگان هم عرضه شده است.

  به این نظر پاسخ دهید
بارداری