بازی با اعداد

معرفی، نقد و بررسی بازی بازی با اعدادنسخه 2.0

3 5 0 1
امتیاز اپریویو
تفکیکی
  • دسته : معمایی
  • قیمت : رایگان
  • حجم : 10.1 مگابایت
دریافت برنامه/بازی بازی با اعداد از بازار سازنده : مجید صادقی

بدون تردید یکی از پرطرفدارترین سرگرمی هایی که میشناسیم، بازی با اعداد است. شاید در دوران کودکی نیز با انواع متنوع بازی هایی که از اعداد در آنها استفاده میشد، روبرو شده باشید و این موضوع را تایید نمایید. برخی از ایده هایی که از کنار هم قرار دادن اعداد و ارقام به وجود آمدند، به سرگرمی های معروفی تبدیل شدند که به عنوان نمونه میتوانیم جداول سودوکو را نام ببریم. در ادامه یک بازی اندرویدی را به شما معرفی میکنیم که در رابطه با موضوع مورد بحث ما میباشد. در نقد و بررسی "بازی با اعداد" همراه ما باشید. بازی با اعداد

گرافیک و رابط کاربری:

از لحاظ راحتی کار با منوهای بازی فوق، مشکل خاصی به چشم نمیخورد و پیاده سازی ساده آنها، سرعت جابجایی بین قسمت های مختلف را نیز به همراه داشته است. در کل باید گفت، "بازی با اعداد" از رابط کاربری روان و معقولی بهره مند میباشد.

ظاهر این بازی اندرویدی اگرچه متناسب با موضوع آن طراحی شده اما جذابیت چندانی ندارد. استفاده از پس زمینه تیره، چهره خشنی به محیط بخشیده است و معدود رنگ های زنده نیز نتوانسته اند این نقص را جبران نمایند. این درحالی است که افکت های صوتی بازی نیز بسیار معمولی به نظر میرسند و بهتر بود در انتخاب آنها سلیقه بیشتری صرف گردد.

 طراحی قالب گرافیکی اختصاصی برای "بازی با اعداد" را که نشان از صرف وقت برای آن دارد، میتوان به عنوان یک نکته مثبت برای آن درنظر گرفت. همچنین فونت مناسب، چیدمان مرتب عناصر و آیکن های زیبا از دیگر نقاط قوت این بازی به حساب می آیند.

AppReview با جمع بندی موارد ذکر شده، امتیاز 3 از 5 را برای این بخش تعیین میکند. بازی با اعداد

گیم پلی:

"بازی با اعداد"، سطح هوش و ذکاوت شما را در چهار سطح سختی آزمایش میکند. البته پیاده سازی این سطوح، فقط از لحاظ تعداد رقم های اعداد رعایت گردیده است و جواب سوالات را به راحتی میتوان حدس زد!

دلیل این موضوع، کم دقتی در انتخاب پاسخ های چهار گزینه ای میباشد که به هیچ عنوان شما را در حدس زدن جواب صحیح به زحمت نخواهد انداخت. نقص ذکر شده، مخاطبین این بازی اندرویدی را به سنین پایین محدود میسازد و باید گفت برای بزرگسالان کسل کننده خواهد بود! بهتر بود گزینه های پاسخ به نحوی باشند که ذهن کاربران را بیشتر به چالش بکشند.

وجود سه حالت بازی به صورت تستی، تشریحی و مرحله ای، تنها نقطه قوت این گیم پلی میباشد. حالتی نیز برای تمرین درنظر گرفته شده که با نام "دست گرمی"، در "بازی با اعداد" به چشم میخورد. همچنین امتیازات و کارنامه شما در این بازی ثبت خواهد شد که خالی از لطف نیست. امتیاز AppReview به این بخش، 2 از 5 است. بازی با اعداد

قیمت:

این بازی اندرویدی قیمت چندانی ندارد اما با توجه به گیم پلی ضعیف آن، میتوانست از این هم کمتر باشد. AppReview امتیاز 4 از 5 را برای این بخش درنظر میگیرد.

امتیازات تفکیکی

گرافیک و رابط کاربری
گیم پلی
ارزش بازی مجدد

اینها را هم بخوانید

به این برنامه چه امتیازی میدهید؟


نظرات کاربران

  1. avatar
    قیمت تبلت
    بسیارعالی

    به این نظر پاسخ دهید
بازی با اعداد